Таблицата или калкулатора

  • 14 429
  • 96
  •   1
Отговори
# 60
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
На калкулатора - 59% момиче, а на таблицата трябва да е момче - и това за моята Илияна Laughing

# 61
  • Мнения: 1 382
И двете ми познаха и преди да родя и сега,и други изчисления,които съм правила.Стискам палци скоро да заченеш момченце  Peace

# 62
  • Мнения: 240
И двете не ми познаха. 80% за момче според калкулатора и пак момче от таблицата, а си имам една прекрасна кукла.

# 63
  • Мнения: 998
 Много ви благодаря за отговорите. При мен за първото дете и двете си ми показват момиче и тя наистина е. Ще пробваме и ще видим какво ще излезе така и така се бях навила на таблицата, така че по нея, а като гледам тя води и по резултат. Пролемът ми е, че няма да можем да имаме трето дете и затова ми се искаше да си направим момченце сега! Но естествено, че ще си го обичаме всякакво!

# 64
  • София
  • Мнения: 1 621
На мен и таблицата, и калкулатора ми показват момиче и такова имам, но честно казано не им вярвам. Crossing Arms

# 65
  • Мнения: 243
На мен и двете ми познаха, и наистина родих момче Laughing

# 66
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Калкулатора за дъщеря ми пише 100% момиче-позна,но за синът ми казва 26% момче -непозна.Таблицата позна и за двете.

# 67
  • Мнения: 35 968
Честно казано и двете грешат Cry .Карайте на принципа проба-грешка,може и да стане Praynig

 Peace

# 68
  • Мнения: 1 006
На мен и двете ми показаха,че ще е момиче.Още не съм родила,но лекарят също твърди,че ще е момиче. Grinning

# 69
  • там край реката
  • Мнения: 153
Честно казано и двете грешат Cry .Карайте на принципа проба-грешка,може и да стане Praynig

 Peace



 Peace   Peace   Peace   Peace   Mr. Green

# 70
  • Мнения: 29
Калкулатора ми показва за момче, а таблицата за момиче.На 20.02 съм на лекар и ще ви кажа какво се е видяло.

# 71
  • Мнения: 1 202
Калкулатора ми даде 80%момче/което е и истина/а пък таблицата момиче/което НЕ е така/.

# 72
  • Мнения: 268
 Здравей, при мен с калкулатора излезе, че ще си имам момченце 94% Wink
 А с таблицата излезе момиченце newsm78
 Всъщност си имам един прекрасен син Heart Eyes
 Така че гласувам за калкулатора Hug

Последна редакция: нд, 19 фев 2006, 23:44 от Eli-G

# 73
  • Русе
  • Мнения: 99
При мен калкулатора показа 65% момче,каквото е.Но таблицата го направи на момиче Naughty

# 74
  • Мнения: 337
съжалявам но не мога да гласувам, между другото калкулатора ми дава и в двата случая почти 100% момиче, а аз имам 2 сина, а таблицата защо е само до 33? Мамите над 33 са много и не биха могли да се включат в анкетата.

Общи условия

Активация на акаунт