ДЕКЕМВРИйки 2013

  • 23 565
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
tanya_milcheva и според мен трябва да се консултираш с АГ. Аз имам едно "златно правило" - пия 2 но-шпа, ако не ми мине до половин-един час звъня на АГ  Peace

Не ми се искаше, защото не знам до колко е правилно, но ММ сложи в торбичката на доктора водка, руска, доста скъпичка, около 100$ й е цената в безмитните магазини, безалкохолно и ядки. Сигурна съм, че я е консумирал в извън работно време, защото е много отговорен  Peace  Пък нали и докторите са хора  Joy

mamina_85, благодаря, то вече все да избледнява и не знам дали да го мажа с нещо или да го оставя да си мине от само себе си  Rolling Eyes

Noemi, какво е станало вчера? Аз нещо съм изтървала  newsm78

Firnelly, дано да не са ни ревниви батковците, че имам известни наблюдения върху друго деца и се притеснявам, наистина  Thinking

Вилхелм Тел, да не ти пука  Crazy  и според мен не си казала и направила нищо кой знае какво. Аз пък не се притеснявам да застана където и да било с истинското си име, не се притеснявам или срамувам от нищо, което съм написала тук, във ФБ или където и да било и хич не ми дреме дали някой ще разбере коя съм... В началото само се криех, защото бях с проблемна бременност, мен ме познава целия град, буквално, ако се беше разбрало и не дай си Боже беше нещо станало, щеше да ми се наложи да се се обяснявам на много хора защо съм била бременна, а сега не съм, това е била единствената причина да не се показвам коя съм, но вече нямам такива притеснения  Wink
Даже ми стана готино като бях преди няколко дни в болницата, в която ще раждам и момичето, което ме развеждаше ме представя на една акушерка и казва "Това е TDI от форума" и тя ми се зарадва... аз на времето и блог си поддържах и имах доста читатели, но после покрай работата не ми оставаше много време и го позанемарих  Embarassed Rolling Eyes

# 721
  • Мнения: 68
Момичета, забравих да ви питам - според вас възможно ли е да ме боли шийката на матката  Rolling Eyes Вчера ме прегледаха освен с вагиналния ехограф и мануално и доста ме заболя. От тогава от време на време усещам една болка ниско долу в средата и си мисля, че може да ми е травмирана шийката  Rolling Eyes На някой нещо подобно да му се е случвало?
Вилхелм Тел според мен нищо лошо не си казала тук за ФБ групата. Аз не съм писала на никой да ме добавя, няма и да пиша. Явно са си я направили, за да си пишат само определени хора, няма лошо.. А за болниците - според мен едно от най-големите предимства на Софиямед е, че независимо колко дена се налага да останеш, плащаш една и съща сума накрая - 1200 за нормално и 1400 за секцио.
TDI ами вчера на прегледа ми се оказа, че шийката ми се е скъсила на 19мм, а преди 3 седмици беше 24 и докторката ми каза да лежа, да седя, но да не се разхождам много и да устискам поне до 35-36 седмица

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 246
Вилхем Тел, и аз не мога да разбера какво толкова е станало. Аз пак да си кажа, че още първоначално бях против тази фейсгрупа. Не всеки има желание да се показва, пък то те привлича някакси да пишеш Simple Smile особено, когато тук във форума нямаш възможност от гсм-а. Не се притеснявай, гледай си бебчето, пък който иска да се сърди, негов си избор.
Аз на изписването на Калоян реших да почерпя с питка и луканка докторите и сестрите Simple Smile Даже една акушерка ми даде това предложение. Викаше тогава, че им е омръзнало само торти да ядат, ха ха и аз се сетих освен питка и луканка да нарежа. Много им хареса и бяха доволни.
Ние преди малко се скарахме с мъжо и сега ми е кофти Sad Излизаше ми се много на разходка, такова слънчице приятно пече, ама нали съм инат отказах да изляза. Омръзна ми като е в лошо настроение да си го изкарва на мен и после все едно нищо не е станало. После да ми вика, не можело ли нещо моментно да му е било и толкова. Да, ама моментното върху мен излезе Sad

# 723
  • UK
  • Мнения: 5 999
оф, оф, оф, оф
аман от недоразумения!!!

тази група във фейса аз доколкото разбрах, 4е и аз съм в нея, пишат момичета или поне повечето, които пък не пишат тук Shocked

добре, имаше грешка, последва извинение, дали е тук или там, с това ли трябва да си тровим живота? Ми малко ли други ядове и проблеми ни сервира той Crazy

хайде пак да си говорим за това, което ни вълнува, за кошчета, за колички, за бебета  Heart Eyes Hug

# 724
  • Мнения: 277
Добро утро и от мен. То май вече добър ден стана де Simple Smile
Вече си имаме малко гардеробче за бебо и съм много щастлива. Нямам търпение да го напълня с бебешки дрешки.
Честито гардеробче Simple Smile

# 725
  • Мнения: 4
Здравейте момичета!
Минах вчера да ви попрочета , но нямах много време.. Сутринта рано , рано май имаше още профилактика тук... и не можах да прочета нищо. После отидох на работа, че вчера откривахме новата учебна година. Всичко мина много добре. Моите дечица отново се представиха на ниво. Бяхме доволни всички и аз, и те  Grinning Направихме си много снимки, както винаги и благодарение на родителите на едно от моите дечица. 
kadrova4kata чувала съм, че тези кафеникави петънца се появяват при някои жени по време на бременност, но после изчеват.
desi-g, честито гадеробче  Heart Eyes Не се тормози, мила  Hug  на всички ни избиват нервите на някъде , че на мъж ти ли няма...  Hug
TDI и аз се притеснявам за ревността... Надявам се да успявам да давам на двамата еднакво внимание, а и майка ми като дойдат живот и здраве със сестра ми, Габи да не се чувства на заден план...  Понякога му писва от моя корем...все да казвам да го пази..миналата вечер ми каза "не искам да имаш такъв голям стомах" - обясних му , че пак ще стане като преди..., но му липсва играта с мен...едно време играех с него на едно...забавлявахме се много. А сега ми е трудно, тежко, тромаво...Но остана още малко...2 месеца и пак ще дивеем живот и здраве  Peace
 
 

# 726
  • Мнения: 2 169
И аз се притеснявам от тази пуста ревност...А ние сме и по - малки, как ще му обясня че мама обича еднакво и двамата, не знам. Дано ми излезе разбрано детето (както винаги досега), и преминем без много драми този момент  Praynig
За болницата - ако ви изписват 2 или 3 момичета наведнъж е най - лесно, защото може да се разберете - едната да купи торта, другата пиле с питка (да речем), третата някакъв алкохол. Ние така направихме, и се получи една почерпка...чудна. Хем обилна, от всичко по много, хем лесно, че иначе голямо мислене падна докато решим какво да е  Peace

# 727
  • Мнения: 1
здравейте и от мен можели някой да ме добави в групата във фейса че саме изтрили моля да ме добавите https://www.facebook.com/dancho.galka благодаря предварително

# 728
  • Мнения: 227
ама и ние късметлийки с тая сурова зима дето ще ни посети тая година  ooooh!

# 729
  • Мнения: 9
каква е тази група във фейсбук за която всички говорят?

# 730
  • София
  • Мнения: 89
 Laughing Desi,идеята с луканката и питката е страхотна и оригинална според мен, може и да я изпробваме  Laughing
 Огнена Нели, TDI, аз ако имах по-малко детенце също щях да се вълнувам как по-леко да мине идването на новото бебе сред нас и може би да търся литература по въпроса. Д-р Спок има малко, но е доста малко.
 Мерси за подкрепата, момичета, аз я харесвам и ФБ групата, там има полезни и забавни неща, та се надявам нещата да се разминат и пак да се възцари спокойствие и там. Не се чувствам като да се извинявам само че. Ще видя дали са дали официално лице за да добави хората, които биха искали да бъдат и там. Ако не са - повече няма да им се мешам. Да видя дали аз самата още фигурирам, че вчера се сдухах и не влезнах повече.
 Днес четох доста хубава по мое мнение статийка тук, за тибетското възпитание. не знам видяхте ли я вие? http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=5678

# 731
  • Мнения: 1
каква е драмата с фейбук групата и защо трият хората от там снощи бях член днеска вече не и пускам покана да ме добавят ама те не ме одобряват и немога да разбера защо

# 732
  • Мнения: 2
Мисля че много навътре го приемат повечето хора с тази група.... Всяка една от нас знае колко ни е важно спокойствието и трябва да се пазим една-друга! Не се напрягайте излишно! Пазете си нервите за бебетата хахаха Simple Smile))  иначе и на мен ми е най-удобно там да пиша защото става по-бързо

# 733
  • София
  • Мнения: 89
Драмата е, че аз нещо сгафих, майките там искат да са конфиденциални и не всички участват тук, и съм обидила една мама там и сега май заради мен всички патим. И аз вече не знам кой крив кой прав. Още не съм разбрала докрай дали в мен е грешката и не мога да се извиня без да съм сигурна. Но влезнах и им написах каквото мога днес.

# 734
  • Мнения: 277
аз не мисля да се задълбавам много с почерпката, ще вземе 1 букет за изписващата акушерка,1 по-голяма торта,1-2бр безалкохолно и айде към вкъщи  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт