Отговори
  • NE
  • Мнения: 10 999




СТАРИ ТЕМИ


Тук сме се събрали 23 бъдещи мами и очакваме 23 бебчета



бъдеща мама veselyshko stork-boy



бъдеща мама Tonichka stork-boy
бъдеща мама bbb. stork-boy
бъдеща мама pepitta_84 stork-boy
бъдеща мама лилка stork-boy
бъдеща мама merian_bg stork-girl
бъдеща мама dara2003 stork-girl



бъдеща мама ChocoBella  stork-girl
бъдеща мама magnet_for_happiness  stork-girl
бъдеща мама nelkamilano  stork-boy



бъдеща мама BellaS stork-boy
бъдеща мама zuzi_79 stork-girl
бъдеща мама Bibo_86 stork-girl
бъдеща мама баба Яжка  stork-girl
бъдеща мама Звезден^Прах stork-girl
бъдеща мама S@NDR@ stork-boy



бъдеща мама Flower Fairy stork-boy
бъдеща мама magyg stork-girl
бъдеща мама Feffi stork-boy




бъдеща мама Cherry Mam stork-boy
бъдеща мама SLUNCE1987
бъдеща мама dikssi89






бъдеща мама бейли










Момичета, които от създаването на темата от бъдещи мами се превърнаха в мами

мама pettesa, мама Toni_St, мама mecani, мама la vie est belle мама bubu_123, мама STANITANI,
мама Beeps , мама stelico, мама sigma , мама rendence, мама V.A.V.A, мама бамбарадамбара, мама desitkad, мама  Po3uTo,
мама ˙•٠• АлЕкС •٠•˙, мама ponyo, мама sladkata2 , мама karityyy, мама Arhinora , мама rainy...  , мама ant G , мама Lily Trifonova , мама *Витлеемска Звезда* , мама Asta, мама dharmaaa, мама ku4o, мама Алексче, мама Arven_89 ,
мама Veseto*



Списъци с покупки



Моля който се чувства готов да бъде включен в списъчето да си казва, за да не питам всяка подред   Simple Smile

Последна редакция: нд, 06 окт 2013, 20:08 от Flower Fairy

# 1
  • Мнения: 7 118
Добро утро в новата тема  Mr. Green

Цветенце, благодаря!   bouquet

Леле, колко мами-януарки сме се събрали  Mr. Green

Ние днес ще сме работни, ще ходим до офиса с беба Whistling

П.П. Я зимните мами да се включат със съвет какви завивки да купя. Към момента съм взела едно дебело поларено одеалце, ще купя и памучна и по-тънка поларена пелена, но ми се иска да се оборудваме с едно спално чувалче за у дома и едно за количката, че в тази зима ще ни се налага да излизаме с беба, понеже нямам на кого да я оставям. Чуденката е дали да е спално чувалче за у дома или олекотена завивка.

Последна редакция: чт, 19 сеп 2013, 08:20 от zuzi_79

# 2
  • Варна
  • Мнения: 307
Зузе, аз уж пролетта раждах, но на изписването ни валя сняг, та смятам мога да ти отговоря  Mr. Green
В къщи дребната я завивах с една пелена по-дебеличка и олекотена завивка отгоре. Смятам, че още от началото не ти трябва чувалче, защото бебешорите не могат да се въртят, за да се отвият. Докато почне да се върти, то ще се е стоплило  Grinning
За навън я извеждах с космонавт или с чувалчето, което бях показала в предната тема (с ръчички, но надолу като торбичка).
Но за в къщи си вземи поне 4-5 пелени, тънка, по-дебела, поларена, памучна. Пелените никога не са излишни. Моите всички са наследство от племениците, сигурно са към 15 и всички ги ползвам. Пък и като се изперат едните, докато изсъхнат си трябват други  Hug

# 3
  • Мнения: 91
Добро утро и от мен,
Цветенце  bouquet Разбирам те напълно за насълзените очи, аз дори все още понякога се насълзявам, когато ме удари по-силничко моето диване  Heart Eyes Наслаждавай се на всяко побутване, докато не започне да те рита в пикочния мехур, тогава става интересно  hahaha
Тони, голям сладур е срамежливия тигърчо, все така да расте и да радва мама и тате  Heart Eyes Приятно прекарване на село!
Арвенче, надявам се контракциите да се успокоят, а с тях и ти малко да си отдъхнеш  Hug
Сандре, аз също забравям и съм ужасно разсеяна, тъй че не се притеснявай, повредата не е в твоя телевизор, както се казва  Joy
БББ, възползвай се и почивай повечко, и не е вярно, че само мъжа ти те мисли, ние също те мислим  Hug Честити ти покупки, за бебчо ли са?
Относно МБ- аз също си взех сама пробата миналия път. Беше с нещо като дълга клечка за уши, която естествено не се бута навътре, а съвсем леко просто се взема материал  /мале как го обясних  Embarassed/ Не мисля, че е опасно, стига да внимаваш  Peace
Иначе и аз се присъединявам към питането на Зуза, нека зимните мами споделят нещо по въпроса  Simple Smile

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Добро утро, тумбички  Hug
Феичке, много е хубава темичката   bouquet
Зузи, благодаря за заглавието  Heart Eyes
Лилка, момичетата вече са ти казали, аз също съм на тяхното мнение  Peace
Магнитче, на мен също док. ми взема секрет без да слага спекулум, до сега не са излизали замърсени резултатите, а и по болниците като лежах, и там така ми вземаха . Ти как си ? Как се чувствате с бебка ? И твоята лентичка взе да напредва  Hug
Още щях да пиша ама забравих  ooooh!
П.П. Как мина Варненската срещичка ? Чакам снимки Simple Smile

# 5
  • Мнения: 931
Добро утро и от мен,
Флауърче , прекрасна е темичката   bouquet
Прахи добре дошла в Хасково , най си е хубаво при мама.
Хубав ден на всички , аз тичам днес по задачки , по - подробно по - късно ще се включа.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Запис Simple Smile

# 7
  • Варна
  • Мнения: 307
Арвенче, варненската среща се отложи за неделя, че вчера много духаше  Mr. Green А ти събирай сили и стискай още малко  Hug

# 8
  • Мнения: 718
Добро утро и от мен  Laughing
Феичке благодаря за темата  bouquet
Тони много сте пораснали за една седмица 300гр. браво все така да радва мама тигърчо Laughing
Весе честит ти 9 месец колко хубаво звучи Laughing
Още щях да пиша ама.... забравих затова  Hug на всички ви

# 9
  • София
  • Мнения: 10 692
Здравейте,мерси за темата  bouquet

Не знам случайност или не,но два пъти миналата бременност ми взимаха секрет без спекулум и две  опасни грешни диагнози- стрептокок от група А или Б беше не помня вече и фекален ентерокок, предписани антибиотици,които не пих де,защото веднага д-р Сигридов ми взимаше нова МБ и тя излизаше чиста. Когато казах на д-р Сигридов,че оня е взел пробата без спекулум той се хвана за главата как е възможно?! Отделно,че секрет е добре да се обере и около шийката не просто във влагалището. Peace

Арвен не се чувствам особено добре, но се надявам да е временно. Днес станах с кръвно 80/50, пия кафе, направих сандвичи за мен и детето с кашкавал с чубрица отгоре-да ми е по-соленко и мисля да се стегна и лошо не лошо ми да изведа малкия навън.

Последна редакция: чт, 19 сеп 2013, 10:10 от magnet_for_happiness

# 10
  • Мнения: 1 152
Добро утро и запис от мен!

Да се оплача снощи освен болките в кръста имах и доста болезнено опъване около пъпа,  получаваше се на моменти при определени движения! Като си легнах всичко отмина! Ако на няоий му се е случвало нека сподели...

Феичке честити рирничета, ще стават все по силни и всеки път вълнението си е голямо!   Flutter
П.п. Благодааря за  темата   bouquet
Прахи добре дошла в Хасково! Simple Smile
Тони браво ба тигърчо много е пораснал!

Последна редакция: чт, 19 сеп 2013, 11:07 от S@NDR@

# 11
  • Мнения: 618
Здравейте, момичета  Hug

Феичке благодаря ти за темичката, много е хубава  Heart Eyes А ти стига се преуморява вече, чуваш ли  Naughty
Зузанке много хубаво заглавие измисли, браво  Hug Андрей го завивах с дебело одеалце (ето такова имаме същото
Скрит текст:
) или с едни плетени пелени, имахме и едно малко по-тънко одеало, но много топлещо. За навън го пъхах в ескимоса или в едно дебело чувалче с ръкави и качулка   Crazy
Прахи подритвай ме подритвай ме, че нещо ми е много лежерно на мен  Whistling Whistling Имам още неща да приготвям пък се ослушвам  Crazy Crazy
Тони прекрасни новини от прегледа носиш, а Тигран е много сладък  Heart Eyes Ще му изям бузките  Heart Eyes
Арвенче още мъничко остана мила моя, и тази критична седмица ще мина  Praynig Hug
Маги браво за хубавите новини и при теб  Hug

Аз порядъчно понапазарих дрехи за малкия онзи ден, много съм доволна  Crazy Crazy И още можех, но ми свършиха парите  Whistling Whistling Сега остана да взема 2 шишенца, биберони, прах за пране и мъжо като разпъне кошарата и видя колко е голяма чаршафи  Heart Eyes Heart Eyes Днес ще ходя на пазар за дрехи за баткото, че дойде есента и милото има нужда от дрехи за градината  и за навън  Crazy Следобяд съм и на ЖК, та днес ще се мотая напред назад- добре, че времето се оправи  Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 8 131
Минавам набързо да се запиша, че отивам на тонове.
А съм спала досега! Това не знам откога не се е случвало...
Цветенце, мерси за темата!   bouquet
Зуз, супер заглавие!   bouquet
После ще ви чета.

# 13
  • Мнения: 1 096
Цветенце, прекрасна тема, браво ина Зузка за хубавото заглавие  bouquet

Моята доки от ЖК ми взе МК и вече 2 пъти ходая за резултати и все ми казва,че не са и ги донесли. Нещо мяй почвам да не съм доволна от нея. Днес пак ще звъня да видя какво става #2gunfire

# 14
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
Добро утро или по скоро добър ден и от нас  Hug
Разгледах ви пупите  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Много им се кефих ,после ще кача и аз, че сега съм за бързо.Днес и за мен много натоварен ден ,през нощта на ММ дядо му които на които е кръстен не беше добре и го откараха в болница  Sad Скоро пак беше в пред инфарктно състояние и ни е много тежко. И на всичко отгоре ми е черно пред очите и отпаднало ,не мога да премеря кръвното ,че сама не мога и няма кой  Embarassed И съм на педикюр след малко.....ох  #Cussing out Дано мине бързо деня ,поне с албума ме зарадвахте БЛАГОДАРЯ  Hug
Белла не  ,не бяха за бебчо а за мен в домакинството Simple Smile той ще почака още седмица  Mr. Green
Магнитче да минава бързо и на теб ,събирай сили нямаме избор  Hug
Весе нищо ,че си починала повече ,че скоро няма да има и да искаш  Grinning
Цветенце благодаря за темичката много ми е уютно! И на Зуза за заглавието  Peace
Хайде хубав ден за сега мами  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт