Модни консултации - 2

  • 53 151
  • 734
  •   2
Отговори
# 225
  • Мнения: 672
С дрехи бих се опитала да прикрия непоправими неща като къси крака, голям/малък бюст, широк ханш, липса на талия, дебели прасци и т.н. Увисналия корем е напълно поправим със спорт. Тя е само на 23. Ако отсега се примири и заживее "под прикритие", след 10 години нещата ще са излезли извън контрол. Тук съм напълно съгласна с Тroy. Даже бих посъветвала Викта да си купи точно такава блуза, каквато и се носи и да наблюдава с удоволствие, как тялото и се променя вследствие на спорта. Когато му дойде времето, наградата ще е да може да излезе с нея навън, без да се притеснява.

# 226
  • Мнения: 87
Moringa, благодаря ти за предоставения богат избор от варианти и решения. Наистина не смятам да оставам дебела за цял живот, но пък пеплум, клин  с широка блуза или райе си отиват и на по-слаб човек, така че не е проблем да си купя нещо от тях.
_Nat_ , имам такава рокличка, която всеки ден гледам с умиление. Черна, по тялото, която съответно не мога да облека сега. Така че тя е моят стимул за момента

# 227
  • Мнения: 1 338
Ето и изображенията ... те са за вдъхновение и в никакъв случай не са съвети за обновяване на гардероба  Peace А и мисля, че жените рядко изтрайваме и месец без да си купим някоя дрешка, защо следващата такава да не е някоя, с която днес да се чувстваме красиви, а не след месец, два или година - нима някой може на 100% да каже дотогава какво ще се е случило?  ...
Скрит текст:






# 228
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Аз също се зачетох и пишат, хората, че категорично се забранява носенето на хоризонтални райета, още повече в съчетание с дребни аксесоари, които се губят на общия габаритен фон. (във връзка с 1-та снимка на Моринга, жената там, май, е бременна, не пълна).
Както и носенето на облекла с едри принтове, напротив, препоръчват се едноцветни тонове.

Това ми хареса:

Скрит текст:

Също така се препоръча блузите да са с V-образно деколте, за да се издължи силуета, а не да стои схлупен.

# 229
  • Мнения: 3 242
Ето и изображенията ... те са за вдъхновение и в никакъв случай не са съвети за обновяване на гардероба  Peace А и мисля, че жените рядко изтрайваме и месец без да си купим някоя дрешка, защо следващата такава да не е някоя, с която днес да се чувстваме красиви, а не след месец, два или година - нима някой може на 100% да каже дотогава какво ще се е случило?  ...
Скрит текст:







Забравяш че даваш съвет на много младо момиче, а показаните от теб модели са общо взети скучни и за много по възрастни жени! Също така, момичето не е дебело а има малко тлъстинки по корема в следствие на раждане ... така че говорим за човек, който има малки несъвършенства които трябва да скрие, а не да и мятаме бурката и да я крием цялата Simple Smile
Моринга... моринга ... Wink

# 230
  • Мнения: 3 371
според мен показаните на снимката и облечените в бяло/екрю, шампан и тн/  изглеждат така още по-едри , а и без това са възпълни.

# 231
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Някой е тук сaмо зa дa критикувa  Stop
Aз, освен снимкa нa корем, друго не видях и е трудно дa се рaзбере кaквa е цялостнaтa фигурa. Спирaм дa пишa по този случaй.

# 232
  • Мнения: 3 242
Дори само снимките на корема ясно показват, че момичето няма нищо общо с дебеланите, които се показаха тук Simple Smile
И защо мислиш, че се критикува ? просто всеки има различно виждане и си го казва  Peace или казваш, че трябва да се съглася с това на другите и да си мълча ?

# 233
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Дaвaй идеи, не сaмо критикувaй. И aз не с всичко предлaгaно съм съглaснa /виж предния ми пост/.
Не знaем крaкaтa дaли сa пълни или нормaлни, бюстът... един покaзaн корем изобщо не дaвa цялостнa предстaвa зa фигурaтa.

# 234
  • Мнения: 87
Хей, момичета, не се карайте. Благодаря на всички за съветите. Помогнахте ми много. Насочихте ме какво да търся и как да прикрия временния проблем.
 Краката ми не са пълни, а бюстът не е голям. Единствения проблем е в областта на корема и талията. 

# 235
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Хей, момичета, не се карайте. Благодаря на всички за съветите. Помогнахте ми много. Насочихте ме какво да търся и как да прикрия временния проблем.
 Краката ми не са пълни, а бюстът не е голям. Единствения проблем е в областта на корема и талията. 


"В спорa се рaждa истинaтa")) Не се кaрaме - дискутирaме)
Дaй еднa снимкa кaк се обличaш в ежедневието.

# 236
  • Мнения: 3 242
 
Дaвaй идеи, не сaмо критикувaй. И aз не с всичко предлaгaно съм съглaснa /виж предния ми пост/.
Не знaем крaкaтa дaли сa пълни или нормaлни, бюстът... един покaзaн корем изобщо не дaвa цялостнa предстaвa зa фигурaтa.
 
Аз вече и дадох линкове за стягащо бельо Wink Според мен мацката няма нужда от смяна на гардероба, а просто малко спорт, диета и стягащо бельо за да не стърчат сланинките  Laughing

# 237
  • Варна
  • Мнения: 10 557
Това ли е блуза прилеп? Та, тези прилепи крещят " вижте ме, имам корем и паласки!". Те не ги скриват, а подчертават, както на снимката.

Скрит текст:

Moringa е дала много добър вариант Peace
"Ако ти е писнало от широките дрехи, просто им добави едно фино коланче в горната част, където е талията, за да подчертаеш и пооформиш визуално нея, останалото ще падне върфу проблемната зона."

Последна редакция: нд, 29 сеп 2013, 18:48 от missNoir

# 238
  • Мнения: 87
Нещо подобно нося, но да кажем, че ги съчетавам по-добре. Просто давам пример как от въпросните дънки с по-висока талия си превтасват паласките науй-спокойно. А за блузата прилеп ... нещо подобно като това, което е показала missNoir, но моите обикновено са по-широкички.

Офф: Лелееее не знам кифлите как се снимат все така в огледалото. То хич не било лесно, от мен да знаете. 30мин се мъчих докато направя що-годе разпознаваема снимка


Скрит текст:


Uploaded with ImageShack.us

# 239
  • Мнения: 1 338
Ама ти си изглеждаш чудесно! Онази снимка с голия корем, така самостоятелно сниман ... вече мога да я смятам за подвеждаща  Joy  Ако ще си купуваш дънки ... мислила ли си за т.нар. джегингс - дънки-клин. Аз имам такива, сравнително дълбоки и се чувствам супер с тях, защото хем са мекички, хем отгоре са с ластик и стандартния колан на дънките го няма да ми реже тлъстинките ... Моите са от втора употреба и бяха не повече от 2лв  Mr. Green понеже са и еластични, стават за всички метаморфози, през които минава тялото ни през годините ...

А фръцлите, които се снимат сами в огледалото, обикновено го провят в някоя тоалетна, където има огромно огледало  и главно си снимат джуките в патешка муцка (или там както се казваше  Joy )

Общи условия

Активация на акаунт