Модни консултации - 2

  • 53 200
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 10 634
https://tendenzstore.com/index.php?main_page=product_info&cP … qc41j2ii3etvk2rtb
Аз днес ходих до тенденз тъй като на близо имаме само това.... И харесах от сайта страшно много този модел за зимата, имайки предвид че имам същия цвят уникални ръкавици а на синьото яке на качулката има такъв пух...
Какво мислите?
Аз съм нисичка и лееееко пищна:) но малко:)) и за това исках поне 2-3 см да се издигна:)

Мисля, че става за тъмното яке. За палтенцето поради модела му, съм с малко резерви.

Но...Тенднез нямат добра репутация, имай едно наум.

# 691
  • Бургас
  • Мнения: 274
Тенденз последните 2 години качеството им е направо отврат, но си държат на цените.

# 692
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Troy, Atlas, мерси за предложенията. Харесват ми.   bouquet

missNoir, и твоите са хубави, но за полиестер 100-130 лв. не давам.  Peace

# 693
  • Мнения: X
Ами за цената която мога да си позволя са само те и ботичели. А битичели последно на синчето купих маратонки които изкараха 6 дни...тенденз имах аз миналата година и почти до края на сезона се държаха...знам че не мога да озчаквам много но бюджета е толкова...

# 694
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
foxysilver непременно погледни в Reserved - имат голямо разнообразие от ризи като модели и цветове, включително труднооткриваеми цветове като млечно синьо и ментово.

А и цените да съвсем приемливи.

Имам тази и се пере спокойно в пералня:

Скрит текст:

niama_me
какъв ти е горе-долу бюджета за обувки? Питам те, защото мога да ти препоръчам магазин с изключително качествени български обувки от естествена кожа, нямащи нищо общо с Тенденц, цените са около 80-100 лв за чифт.

Любимите ми оксфордки са от там  Heart Eyes

# 695
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Мерси, Лу, ще погледна.

# 696
  • Мнения: 3 242
Лу, много е хубава ризата Simple Smile На мен м хареса тази и между другото това каква валута е ?

# 697
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Troy, полски злоти са.

В български лева ризата беше 60.

# 698
  • Мнения: 3 242
60 лева за риза са си много пари Simple Smile За тези пари ще си купя риза на T. M. Lewin.

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 13 590
Момичета, как ви се струва такъв топ с пола тип пачка - дължина до коляното и висока талия? Идва натруфено нали?

# 700
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
За мен си е ок цената. По-евтини ризи, които все пак да изглеждат прилично, съм купувала само в H&M (и то рядко) и в Tally Weijl.

Останалите масови марки като Зара, Страдивариус и т.н. са на нивата на Rеserved.

Вече ако говорим за офисините марки тип Dika, Andrews Ladies, Credo и т.н. те са още нагоре.

# 701
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Да. Много при това. То и самият топ си е доста ... кхн... натруфен.

# 702
  • Мнения: 1 043
Благодаря девойки, значи ще си нося роклята само да я стесня малко Simple Smile

# 703
  • Мнения: 3 242
За мен си е ок цената. По-евтини ризи, които все пак да изглеждат прилично, съм купувала само в H&M (и то рядко) и в Tally Weijl.

Останалите масови марки като Зара, Страдивариус и т.н. са на нивата на Rеserved.

Вече ако говорим за офисините марки тип Dika, Andrews Ladies, Credo и т.н. те са още нагоре.


Аз говоря само за офис ризи, но въпреки всичко ми се вижда висока цена за БГ. За същата цена, както казах ще си купя риза на T. M. Lewin, които са специалисти в офис ризите, имат страхотно качество и кройките им са страхотни и лягат на тялото като ръкавици.  Peace

# 704
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ами факт е, че тук класически офис ризи, които да са качествени и евтини няма или поне аз не знам за такива.

За това обикновено си поръчвах Victoria`s Secret, но те излизат още по-скъпо.

Общи условия

Активация на акаунт