Есента дойде за ЯНУАРСКОТО дете (50)

  • 65 061
  • 736
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 183
Елч  fingerscrossed - успех.

Мами какво давахте за херпангина? Каката е с аленочервено гърло , запушен нос и някакъв странен обрив около устата. ЛЛ каза да и взема неоангин  , но тя не го иска - люти и,и изопринозин. Малкия е със свирещи гърди и на инхалации с вентолин,противоалергично и сироп за кашлица - до понеделник , пък после ще видим.

Последна редакция: пт, 25 окт 2013, 11:17 от фея зловеща графиня

# 271
  • Мнения: 205

како рала, аз не мога да се меря с твоята упоритост! ти си нинджа за мен! (това е казано с възхита) Grinning
Не знам как съм успяла да формирам тая заблуда в тебе, но аз съм всичко друго, но не и упорита. Да не говорим, че съм толкова сладокуса, че вечно нещо ми се яде. Просто имам някакви моментни включвания, в които проявявам такива воля и инат, че чак смайвам сама себе си.
За съжаление в момента не съм в такъв етап и бая съм се окръглила.
Пиши след прегледа

# 272
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
И сега въпрос с повишена трудност (поне за мен беше такъв), коя е песента, обяснена по следния начин: "Ачичка, ачичка, авичка, авичка, аченце, аченце, раз, раз, скок" ?
Е-е-е-е-е как бе - Ръчичка, ръчичка, главичка, главичка, краченце, краченце, раз, раз скок!!! Предполагам част от сутрешната гимнастика  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Адски съм щастлива да споделя, че трети ден Влади влиза в градината без да плаче! Прегръща госпожата и ми маха за чао!!!  Heart Eyes Не вярвах, че ще се случи и на мен след тези 13 дълги и трудни месеци! Дай Боже да се задържи здравичка и да продължава така да ходи на градина! Госпожите са най-прекрасните на тази земя!

За шамарите
, еми....потупвам си я, когато се налага! Рядко, никога пред хора, но го правя в случаите, когато държанието й излиза от всякакви граници на нормалното. Не се чувствам виновна и не смятам, че това би я направила агресивна. Просто трябва да се пошляпва в наистина крайни моменти. Мое мнение, разбира се. Шамаря само и единствено по дупето.

Имаше и още куп неща, които исках да напиша, ама не мога да отделя повече време сега. Целувки на всички

П.С. АМНЕЗИЯ, хайде де.....  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 273
  • Мнения: 455
Фея, много гадно, че децата са болни, но не мога да се мключа със съвет, Дано мамите, преминали през това да ти пишат! Прегръдки и бързо да оздравяват!

Пошляпвала съм и аз в крайни моменти, в които вече се е държал ужасно. Изпитвам чувство за вина обаче и то голямо. Винаги след това съм съжалявала, че съм го направила, но просто на моменти не се издържа.

Довечера съм на банкет, та затова и беше онова среднощно боядисване Grinning , защото иначе не остава време.

Бубе, много се радвам за Влади и за теб, че си спокойна и щастлива! Дано да е все така!

Елч, стискам палци всичко да е наред!!! Hug


# 274
  • Мнения: 39
Здравейте,ще ви бъда много благодарна ако подкрепите моето съкровище Simple Smile
https://www.facebook.com/nai.foto.dete?sk=app_314315191998306&app_data=548

# 275
  • Мнения: 496
Елч, стискам палци и чакам да пишеш!  fingerscrossed

Фея, за херпангината няма кой знае какво да се дава - изопринозин ни бяха изписали и на нас, както и тантум верде, като се пръска с наконечника не в гърлото, както на възрастните, а на върха на езика, колкото течността да тушира афтите в устата и към гърлото. Педи ми обясни, че на малките деца гласните струни са разположени ветрилообразно и понякога от такива спрейове могат да слепнат по някакъв начин за секунди, нищо страшно не било, но се плашели много, защото за секунда - две може да не могат да си поемат въздух. Затова само на върха на езика пръскаш. Повече течности и витамини, каквито имаш давай. Това е. Пъпките минават от само себе си. Дано мине по-скоро. Може да вдига висока Т, защото това е характерно за херпангината. Давай Нурофен и прави хладки бани, ако ти вдигне над 39, както беше при нас.

Бубенце, много се радвам, че Влади е спокойна вече!  Hug

Случвало ми се е да тупна дупето няколко пъти, но избягвам.

Сега чакам вече Зори да пристигне, много ми липсва, искам да я гушна.  Heart Eyes

# 276
  • Мнения: 1 687
како рала, не ме баламосвай! беше станала като вейка! това без да си нинджа няма как да стане Laughing Laughing Laughing

бубе, страхотни новини за влади! а дано все така да е!

амнезия, ако не  кажеш, че си родила много ще ме разочароваш Laughing Laughing Laughing

емили, утре да кажеш как е минал банкета! аз пожелавам да е много весел!  Tada

моят преглед мина. на етап "дотук добре" сме. чакам резултати от цитонамазка, но засега имаме пълен карт бланш за бебеправене. Mr. Green ей сега ще видя кога ще ми е овулацията и се почваме! Laughing Laughing Laughing

# 277
  • Мнения: 183
Бубе радвам се за Влади - да продължава в същия дух и наистина да е здравичка (дай Боже всички  да са здравички и да си ходят на ясла).

Емили, Буби (силно да се нагушкате  Hug) - благодаря ви  Hug  

Ееееее , Елч, много се радвам за добрите новини - хайде сега - твой ред е. Peace fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Нати е непоносим - ако му се скарам - хвърля всичко , което му попадне на полезрението , ако не стане неговото -също. Или тича в детската стая крещейки и тръшва вратата след себе си  Thinking

Хубава вечер на всички.

# 278
  • Мнения: 488
Момичета благодаря ви , че ме мислите .  Hug

Елч има още време до полунощ и си мълча  Mr. Green Между другото и аз се бях нагласила за 25, ама нещо не знам дали ще е днес. Утре сме на рожден ден, а и е Димитровден, така че надявам да го пропусна. Не заради друго, ами цял живот детето няма да може да си празнува рождения ден като хората, понеже постоянно гостите ще трябва да ходят и на имен ден  Laughing

# 279
  • Мнения: 1 687
ааа, амнезия, ако няма да е днес тогава на 1.11., по-рано не давам! Simple Smile
и наистина на празник не е  готино. аз колко стисках да не се роди дара на 1 януари Laughing Laughing Laughing

# 280
  • Мнения: 295
Фейче,за  херпангината ни бяха изпидали Изопринозин и правено мазило за мазане върху езика.Бързо оздравяване!
Елч,късмет и успех
Само да ви кажа:Кака Ви Рала е стращна мацка в перфектна форма/видяхме се тези дни/...
Емиииии,весел банкет!

# 281
  • Мнения: 205
Еее Ейприл благодаря ти, голям комплимент. Моята колежка много се беше впечатлила от теб, даже коментара беше, че много и е кеф да вижда такива готини майки. Аз и обясних, че ако види цялата януарска група ще се смае какви мацки сме Mr. Green

Иначе и Марти напоследък пее някаква песен за левия крак и лявата ръка напред, съпроводена с танц. Госпожите пък в градината не знам защо са видели в мое лице, човека който ще направи организацията по проблемите в групата #Crazy Та трябва да се опитам да им помогна на жените, но честно да ви кажа повечето родители, които видях на родителската среща хич не ми допаднаха. Та не знам как ще стане тази организация

# 282
  • Мнения: 183
Ейприл благодаря  Hug

Кака Рала успех с организацията - ще се справиш  Peace

Нати се събуди с лаеща кашлица - отиваме на към АБ  Sad . Каката е по добре.

# 283
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Нати се събуди с лаеща кашлица - отиваме на към АБ  Sad . Каката е по добре.

Влади също! Такова нещо не бях чувала до сега! Имам чувството, че като се опита да се изкашля и чувам всяко кътче от белите й дробове! Все едно не може да си вземе въздух.  ooooh! Потегляме към Вита, да видим какво ще ни кажат

# 284
  • Мнения: 186
Ето ме и мен отново   Heart Eyes

Елч, поздравления, сега ще чакаме и още хубави новини  Hug

Бубе, много е хубаво, че Влади вече ходи със желание на градина, дано така да продължи и занапред.

Емили как беше банкета?

Люба, ходих на лазерна епилация, обясниха ми подробно всичко за процедурата, отговориха на всичките ми въпроси. Цялата процедура продължи мах.20мин. Въобще не усетих нищо. Правих цели бикини и подмишници. А ти защо казваш че е опасно?
Елч, ефекта от първата процедура/правят се няколко/ ще се появи до десет дни, тогава ще пиша.

Шамари не съм удряла, нито на каката, нито на Кали, но дребната успешно се опитва да ме изкарва от нерви и подозирам, че с нея ще наруша това си правило. Иначе наказвам, онзи ден седя наказана близо половин час в стаята, без играчки и ТВ. Срока на наказанието беше:"докато си дойде тати", когато той се прибра, тя веднага отвори вратата, но не пристъпи навън, "освободих" я чак когато му обясни защо е наказана / изля червено безалкохолно на новият диван, и то не без да иска а от лигавене и след многократни предупреждения/
Май имаше още, но Кали иска да учи  Grinning и ставам.
Хубава седмица!

Последна редакция: нд, 27 окт 2013, 10:36 от pepita1973

Общи условия

Активация на акаунт