Есента дойде за ЯНУАРСКОТО дете (50)

  • 65 051
  • 736
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 687
аз също. но е факт, че дара вече има цели дни, да не кажа по няколко дни, в които не реве за нищо. всичко се обяснява и разбира. изобщо с голямо отдъхване мога да кажа, че периодът на тръшкането отмина...слава богу! Simple Smile

честит празник! Simple Smile

# 331
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Само на бързо,че нямам много време.Приеха Нелката във въпросната градина  newsm44 чак ми дадоха право на избор от кога точна да я пусна,много съм щастлива,освен,че ми е доста близо,базата и учителите са страхотни.

После още  Grinning

# 332
  • Мнения: 251
Тути, честито! Тя в ясла или в първа група тръгва?

Елч, да минава бързо това чудо и дано не се налага да носите очила  Hug Аз не помня + късогледство ли беше или далекогледство, доколкото знам второто се израства, но пак е неприятно. потърси второ мнение, аз преди да прочета поста на мрм, си мислех, че наистина трябва да има някакви признаци, като вглеждане, често мигане, ама знае ли човек  Hug

Емили, да няма повече такива притеснения  Hug

Зън, нещо ми се губи, рал и тя по-рядко се включва, как сте момичета?

# 333
  • София
  • Мнения: 311
Днес ми беше тройно критичен ден. Сутринта Боян си разби главата в ръба на спалнята. Залепиха го в Пирогов. Няколко часа по-късно раната се разлепи - айде обратно. Там вече искаха да го шият, аз обаче твърдо отказах и си остана само с марля и лепенка. Утре ще видя какво е положението - дано си зарастне така Praynig. Белегът ще бъде подобаващ. Накрая се изпокарах и с майка ми.
Сори, оплаках се.

# 334
  • Мнения: 205
МРМ, и моя Марти така си разцепи главата и неговия белег се разлепи и го шиха. Сега белега е малък, зачервен е леко, но зараства даже по-добре отколкото очаквах. А дори не го мажа, защото не ми дава

# 335
  • Мнения: 1 687
тути. честито! дано и на нелката да й хареса в градината!

адис, офтамоложката каза, че можело и да няма никакви признаци. иначе дара има от това, дето се израства и на мен затова не ми се ще да носи очила, само да се травмира.
иначе онова чудо вече е станало колкото грахче, гнойта прозира, но не пробива пущината! по площадките децата само я питат какво е, а тя им обяснява "мичимик" Laughing Laughing Laughing

мрм, къде я е разбил? аз имам 5 белега по главата, от които 4 са по лицето и някои от тях са се разлепвали, но са ме лепили отново, не са ме шили. имам доста голям белег на устата, но общо взето освен мен почти никой не го вижда Laughing навремето като съм си разбила устата са ме залепили и сме тръгнали на път с баща ми. по пътя обаче се разлепил и баща ми вика "посред път какво да правя, казах ти само да не плачеш, да стоиш мирно, стиснах мястото и то се залепи!" Laughing

иначе аз да се похваля вече си имам потвърдено хашимото, което е доста вероятна причина за спонтанния ми аборт миналата година. много съм доволна, че се откри и се надявам този път всичко вече да е наред!

амнезия, ако още не си родила днес ще е - има много силно слънчево затъмнение, което е във връзка с луната, отговорна за раждането по принцип Wink

Последна редакция: нд, 03 ное 2013, 09:28 от Елч

# 336
  • София
  • Мнения: 311
Сега махнах лепенката - точно където на Марти му е раната (видях му клетата снимка във ФБ). Гадничка е раната и ще стане широк белег. А как го шиха Марти - с местна упойка ли и виждат ли се дупките от шевовете?
Но иначе Боян е цар на простотиите - сега ака и разсъждава "В яслата лелите ни казват папките в гърнетата, когато пишкаме. Ама какво е това папки - сигурно е пишо на английски".
Изобщо лелите в градината са на ниво - оплака ми се, че едната го удря по дупето - отидох кротко да и кажа, че знам, че не го е пребила, но все пак не искам да го стресира и да ми звъни, ако не може да се оправи. Изобщо не се притесни - ред трябвало и малко респект. Няма аз да им разалям добрите практики... Той обаче се кефи да ходи. Сега ще направи принудителна ваканция.
Елч, за Хашимотото - и аз имам. Не им се връзвай много на антителата, гледай хормоните ти да са ок.

# 337
  • Мнения: 205
Ами с местна упойка са го шили, но да ти кажа и аз не знам как е протекло. Вкараха го в шокова зала и след 15 минути ми го изкараха. След 1 седмица свалихме конците, личеше малко от иглата, но с времето избледняха шевовете

# 338
  • София
  • Мнения: 415
Момичета, какво се даваше при афти? Вики има две три на езика и плаче като се храни... Cry

# 339
  • Мнения: 183
Амнезия ?

# 340
  • Мнения: 1 687
какче, аз пръсках с алоклер, много съм доволна, обезболява за 2-3 часа.
пръскай преди хранене, за да не го боли като яде.

# 341
  • Мнения: 496
Влизам да проверя дали се е родила момата на амнезия, но като гледам, типично по женски и двете се моткат още Simple Smile  Hug

Елч, съжалявам да чуя за хашимотото.  Confused Важното е да вкарате нещата в норма, а и поне имаш обяснение за това, което се случи с бременността... Прегръщам те!  Hug Това нали не променя плана за опити за второ бебе?

Мрм, много гадна случка. Дано зарасне по-бързо главата на Боян и дано нямате повече такива изпълнения!  Praynig

Какче, пансорал за афти много ми хвалеха. Синята опаковка.  Peace

Тези дни съм есенно разсеяна, бях на юбилей на гимназията в събота и си видях учителите и част от бившите съученици. Интересното е, че учителите ми ме помнеха, което много ме зарадва. Много, много се разнежих. Много мило ми стана и доста тъжно, но... такъв е живота. Колелото се върти!

# 342
  • Мнения: 487
Елч и аз се надявам да няма изменения с плановете за бебе 2. Това за Хашимото сигурно ли е? Не че съм навътре с нещата, но майка ми също има малко проблеми с щитовидната жлеза и няколко лекари без никакви изследвания и заявяваха, че има Хашимото. Естествено се оказа, че няма. Но не помня какво точно се изследваше.

Мрм дано да се залепи без проблеми. Аз имам 3 шева на главата, но не ми личат, заради косата, въпреки централното място, на което се намират.

Та какво виждате не съм родила  Mr. Green Тонове много хубави, контракции като за раждане нямам. Иначе от вчера имам контракции, но прекалено непостоянни. В сряда ще решаваме какво да правим - дали да чакаме или кога да се предизвиква раждане.

Последна редакция: вт, 05 ное 2013, 12:23 от амнезия.

# 343
  • Мнения: 1 687
буби, амнезия, не се променят плановете за второ бебе, чакам на 11-ти да ми излезе резултатът от цитонамазката и се почваме, ако се променяха нали щях да съм ви оревала тук Laughing Laughing Laughing

амнезия, на мен ми правиха изследване - имам си и антитела 10 пъти над нормата, и възелче за разкош. да не говорим, че хашимотото много се предава по наследство, а при мен (както се оказа като ги юрнах сега да си пуснат по едни хормони) и майка ми, и баща ми го имат. не съм имала никакъв шанс, 'дет се вика Laughing дара и тя след 10-годишна възраст трябвало да се следи.
а теб не че те гоня, ама е време да раждаш все пак. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

мрм, ти пила ли си хапчета за хашимотото по време на бременностите?

# 344
  • София
  • Мнения: 415
Момичета, благодаря за съветите, алоклер ММ не намери и взе Пансорал. Дано да даде бърз ефект!!! Тъпото е, че съм в командировка до четвъртък и дирижирам нещата от разстояние, но това е положението!
Елч, и моя приятелка е с хашимото. Нямаше никакви проблеми при бременността. Сега си следи само хормоните и всичко е ок. Успех! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт