Есента дойде за ЯНУАРСКОТО дете (50)

  • 65 050
  • 736
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 496
Тутиии, и тук да ти честитя 35-тия рожден ден и да ти кажа, че си прекрасна, бъди жива и здрава, и се радвай на живота!  Hug  bouquet

Бебо, ще трябва да купувате братче или сестриче май, а?  Mr. Green

Елч, много се изкефих на Дариния максимализъм (и братче, и сестриче  Laughing )! Иначе съм на мнение, че прилича и на теб, и на Лъч, но в различни моменти. Някъде във фейса мернах една торта, която сте сътворили с Лъч за ваша приятелка, смятам, че имате бъдеще в сладкарството, определено!  Peace

Рала, ангажименти, а?!  Mr. Green Сладур!

Никога не съм предполагала, че крачетата могат да ги болят дечицата от израстването. За първи път чувам, но щом лекарите казват, че е ок, значи е така.

Бубе, не се карай изобщо, няма смисъл, нали знаеш?! Съчувствам ти и аз, стискай зъби!  Tired

Какче, радвам се, че Вики е по-добре!  Wink

При нас е весело, брат и сестра взаимодействат доста успешно, само дето рискувам да остана без слух, защото имат една игра с пискане и пълзене един след друг (нещо като гоненица, но каката се съобразява с възможностите на бебето)...  Laughing Всичко това, съпроводено с пронизителни птеродактилски писъци, дело основно на Димитър и окуражителните малко по-леки писъци на Зорница, иде ми да отворя вратата и да избягам!  Crazy Crazy Crazy

# 361
  • Мнения: 748
Ооо Буби, това е голямата мечта на Дария. Само ме пита Кирил кога ще порасне да си играят заедно.

Вчера я пратихме при баба й, малко да ги разделим, че не могат да оздравеят. Уж за 4-5 дни, да видим баба й колко ще издържи

# 362
  • Мнения: 205
Рали, този Мартин е голям умник  Hug  Другата седмица обяд? Малко ми беше.

Винаги съм на линия за такива неща. И на мен са ми кратки тези обеди, то докато седнем и трябва да ставаме.

# 363
  • Мнения: 119
Вече въобще не се мъча и да наваксам. Надявам се, че всички сте здрави и сте добре. Бебе гледам още няма...ще чакаме. Ние наваксваме пропуснатото време и празници с родата. Боби вече прави по няколко крачки сам и отваря шкафове. Още не е проходил напълно, но почти. Същата работа като при Буби - гоненица и писъци. Но нали сме на село, викаме си на воля. След като Рая я нямаше около 3 седмици, се насладих напълно на малкото слънчево човече, а и тя страшно ми залипсва. С говоренето - ами край няма. Днес има имен ден и за нейно здраве

# 364
  • София
  • Мнения: 415
Пепинка, да ти е жива и здрава прекрасната Рая!  Hug
Да са живи и здрави и всички останали именници! Hug

След като кашлицата почти отшумя при Вики сега аз бухам като магаре! Афтите му завехнаха, но днес ново 20! Май е с конюктивит! Ужас просто... Та има ли някой опит с това чудо, какви капки да взема?

# 365
  • Мнения: 81
kakche Макситрол, Тобрадекс и кремче макситрол. Аз съм много доволна от тобрадекса. И промивки с лайка. Напояваш едно тампонче и почистваш очето, хвърляш и после с чисто тампонче другото оченце. Колкото пъти се сетиш. Действа страхотно лайката.

# 366
  • София
  • Мнения: 175
Елч, Ади я болят прасците и подбедриците, там ми посочва, не знам обаче дали е мускулът или костта. От това, което прочетох, най-вероятно са болки на растежа. Сякаш и аз имам спомен, че са ме боляли краката като дете  Thinking

Какче, и аз съм за Тобрадекса  Peace И на очите влияе много добре, и на зеления сопол като го капя в носа Simple Smile. Оправяйте се бързо всички!

Малко смешки и от нас: чета на Бобо всяка вечер преди лягане "Вълшебникът от ОЗ". Ади и тя слуша по неволя. Днес баба й я пита какво иска да получи от Дядо Коледа и тя казва "Мозък и сърце!"  Joy

# 367
  • София
  • Мнения: 415
Бебо, Зън, мерси много за бързите отговори, утре сутринта го почвам с капките и лайката! Само как ще му ги слагам не ми е ясно, aма ще ми се изясни! Mr. Green

# 368
  • Мнения: 496
Добро утро, момичета!

Отдавна не сме поствали едно виртуално кафе:



Какче, Тобрекс / Тобрадекс (едно и също на различни фирми) е добър вариант. Фуциталмик също съм слагала - гелообразни капки, също вършат добра работа. Изчакай с макситрола, че той се води тежката артилерия, по-добре пробвай за начало с първите, би трябвало да свършат работа.  Peace

Пепинка, да ти е жива и здрава прекрасната щерка!   bouquet  А за Боби бях сигурна, че скоро ще се пусне, много стабилно се държеше и стоеше.  Heart Eyes

Весели събота и неделя на всички!  

# 369
  • Мнения: 1 687
амнезия, някакъв мързелив щъркел ти се е паднал, да знаеш! никакъв го няма да достави бебето Mr. Green

аз днес съм крива и няма да пиша, че сигурно само ще се оплаквам Simple Smile))

# 370
  • Мнения: 487
Момичета чак сега имам възможност да пиша. На 6.11. в 4.25 сутринта се роди Деница 3350гр 51 см. Днес ни изписаха и чак сега сядам на комп. Ще видя какво сте писали и тези дни ще се включа по-подробно. Иначе и двете сме добре.

# 371
  • Мнения: 81
Честито бебе Амнезия. да ви е жива и здрава малката принцеса. да е едно кротко бебе, мама да си почине и да се възстанови бързо

# 372
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Еха честито Амнезия  Hug да ви е жива и здрава малката Деница  Hug Точно на моя рожден ден  Heart Eyes

Момичета благодаря ви за хубавите пожелания,аз тези дни се наслаждавам на хубавото време и компанията на моята етърва и Кали,че в събота си тръгват и за това не съм много активна.

# 373
  • София
  • Мнения: 311
Амнезия, честито! Да ви е жива, здрава и само да ви радва!

# 374
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Нека да е здрава и умна Деница. Бърза адаптация на семейството ти, Амнезия.

Общи условия

Активация на акаунт