Есента дойде за ЯНУАРСКОТО дете (50)

  • 64 906
  • 736
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 311
Елч, аз обиколих всички светила - Тодорова, Конова, при Стаменов имунолозите - бяха ми промили мозъка, че няма да стане без вливания на някакви имуномодулатори, добре че от Щерев ме спряха. Пих само аспирин протект и конски дози утрогестан и подобни. ТСХ ми беше ок, а антителата ми бяха стотици пъти над нормата, но към средата на бременността бяха станали почти нормални. Последно ходих при Начев и той каза да следя само хормоните. Не се шашкай, много жени го имат, но даже не подозират.
Какче, бързо да минава!

# 346
  • Мнения: 1 687
мрм, то и аз не подозирах. и досега нямаше да подозирам, ако не си бях пуснала профилактични изседвания, назначени от мен самата Laughing Laughing Laughing а това за вливанията го знам, често го практикуват, ужас!

какче, дано се оправя бързо викчето!

бубето нещо никаква я няма...

абе, мацки, мина ли намалението в комсед?

# 347
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
бубето нещо никаква я няма...

Ще ме извините, ама само воайорствам  Blush

Никакво време за нищо  Cry Започнах и виновна да се чувствам спрямо Влади! Вчера се скарах грандиозно със свеки, та да видим кое до къде ще го изкарам!

Влади е на градина, леко кашля, с нова госпожа и недоволна от този факт

Целувки, толкова за сега......

# 348
  • София
  • Мнения: 175
Добър вечер и от мен!

Елч, радвам се, че се е изяснило заболяването и че с адекватно лечение няма да и създава проблеми. Днес видях твои снимки във ФБ и ми се струва, че Дара все повече заприличва на теб!  Heart Eyes

Амнезия, успешно раждане, дано да е по-скоро и безпроблемно!

Всички болнички да оздравяват, а на юнаците с рани да им минават по-бързо и без белези!

Бубе, 2 години съм живяла със свекърва и от опит разбирам в колко трудно положение си. Пак от опит ти казвам, надявам се и мъжът ти да разбира.

Ние сме добре. Въпреки че не ходя на работа, съм затрупана с куп задачи и нямам много време. Ади малко ме притеснява, че понякога вечер се буди с болки в крачетата. Преминават бързо за около 15-20 мин., според лл са болки на растежа. Има ли и други с такива оплаквания?

# 349
  • Мнения: 81
Здравейте. Влизам да проверя за бебе но гледам амнезия още тука newsm78
Елч с малко лекарства ще влязат в ритъм нещата. Стискам палци за  бебето. И аз още не съм се отказала за бебе. Особено след като някой е подучил дребното и разправя , че си поръчала братче на Дядо Коледа. Щяла да му пее, да разказвала приказки и представете си каква саможертва да му дава играчки и мама да го гушка и него от време на време. аз не смогвам нещо с работата , но ще се оправят нещата

# 350
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Привет и от мен  Hug
Вчера направихме изследванията за градината и живи и здрави от понеделник с песен.Силно се надявам да не съжалявам за това мое решение и на Нелката да и харесва ,и да не плачи,иначе ще да е в яслена група.
Елч  Hug
Бубе  Hug

И днес ставам на 35г./въобще не се чувствам на толкова  Laughing / ,та да ви почерпя




# 351
  • София
  • Мнения: 412
Тути, честит рожден ден! Желая ти много здраве, щастие, любов и бъди все така усмухната и лъчезарна!   bouquet

Вики от снощи е по-добре, вече си хапвал без плач! Пак ще напомпаме бузките! Mr. Green

Елч, а какви изследвания се пускат, за да се установи имаш ли хашимото?

# 352
  • Мнения: 1 687
бубе, я се стегни! гледа ли клипчето, дето го постнах във фейсбук? колкото и да се обвиняваме дечицата ми виждат с други очи и не мерят времето си с нас на килограм, а оценяват по дойствойство Hug
а за свекърва ти, то е ясно, че като се живее с друго поколение възникват търкания, лошото е, че после ти се измъчваш Sad

зън, радвам се, че писа! а ади къде точно я боли? костите или стъпалата? да не е нещо от растежа?
а дара както и да я погледнем все си е клониг на мм Laughing добре че си го харесвам и него, та съм доволна Mr. Green на мен прилича само по мимиките, аз нали съм ели изразителното Simple Smile и много жестикулирам, и правя гримаси, и тя съвсем нормално ме имитира.

бебо, много ясно! никакво отказване! ние сме нинджи, ще се справим! Laughing
а при нас дори без да я подкукуросваме дара само говори за бебета. онзи ден ми заяви, че искала да имам бебе в корема. викам й "ама то после ще плачка" а тя ми казва "аз ще го гушкам и няма да плачка". само не може да вземе решение братче ли иска или сетсричка, затова сега сме на "и двете" Laughing Laughing Laughing

тути, личи ти, че не се чувстваш на 36 г., защото и не изгледаш на толкова.
да си жива и здрава, много обичана и щастлива, и да родъжаваш да твориш такива чудеса в кухнята като досега!
(днес вдъхновена от твоята торта реших да се постарая за украсата на десерта за гостите ни довечера като направя карамелени пеперуди за крем-карамела и това приключение завърши с един мехур на пръста и стопен щприц Rolling Eyes)

какче, пускат се хормоните на щитовидката жлеза и едни антитела, които всъщност показват наличието на автоимунно заболяване. между другото заболяването често се активирало 3 м. след раждане.

# 353
  • София
  • Мнения: 311
Тути, да си жива, здрава и много усмихната!
Зън, Михаела я болят така краката от 2 години - когато се е преуморила, когато се разболява, когато се разваля времето...Водила съм я при различни ортопеди и все това казват - растежни болки. Да я масажирам, затоплям и в краен случай да давам Нурофен. ММ е бил същия като малък и с това се успокоявам - минало му е до към 1-ви клас.

# 354
  • Мнения: 183
Тути да си жива и здрава - весел празник.  bouquet

И нашата кака така я болят често краката - и на нас ни казаха че е от растежа.

# 355
  • Мнения: 748
Тути, ЧРД и още два пъти по толкова да си жива и здрава   bouquet

Мен много ме боляха краката като малка. Даже си спомням майка ми къде държеше памук и един плик от пудра захар. Като заплачех вечер и ми правеше компрес. Някъде около първи клас спря да ми прави компреси, а аз се научих да си затоплям колената и ми минаваше.

Бебо, и Дария си дава играчките...на думи. На всеки разказва как като порасне Кирил ще му даде нейното колело без педали, а тя ще кара с педали и разни такива. Но иначе му дърпа от ръцете всичко, защото е нейно.

# 356
  • Мнения: 205
Тути, честит рожден ден. Да сте здрави и щастливи цялото семейство. Изглеждаш прекрасно, а 35г според мен е най-хубавата възраст на жената.

Елч, това с вливанията не е съвсем за отричане. Аз правих до 5ти месец и резултата е налице. Но това се прави чак след няколко неуспешни бременности.

Мартин ще го местим в 1ва група, че нещо взе да се тръшка и да търси биберони напоследък, предполагам под влияние на  новопостъпилите бебета в групата. Самите лели предприеха офанзива по преместването, въпреки че си казаха, че им бил любимец, много се забавлявали с него и ще им бъде мъчно.

Аз също се забавлявам много с него/ когато не ме нервира де/. Вчера стои и мисли нещо, викам му "Кво мислиш", а той ми отговаря: "Имам важни ангажименти" Laughing

# 357
  • Мнения: 295
Тути,бъди честита!Незабравим празник и красиви спомени от него!
Елч,успех!Абстрахирай се от Хашимотото/пълно е с жени,забременали и родили с него,така че не го мисли/.Намалението в Комсед беше до неделя.
Амнезия,бързо и безпроблемно раждане!
Мацки,мислите ли къде ще празнувате рожденните дни на хлапетата!?

# 358
  • Мнения: 455
Тути, Честит Рожден Ден! Бъди здрава, много щастлива и обичана! Изглеждаш наистина прекрасно, все едно си на 25.
Тортата ти отново е чудесна!

# 359
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Тути, много щастлива бъди.

Рали, този Мартин е голям умник  Hug  Другата седмица обяд? Малко ми беше.

Общи условия

Активация на акаунт