Есента дойде за ЯНУАРСКОТО дете (50)

  • 65 019
  • 736
  •   1
Отговори
# 150
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Елч, прекрасна моя, въобще не е вярно , че не ти личи. Още когато беше свалила 5-6 ти казах, че разликата е осезаема. И според мен, причината е не, че отслабваш равномерно (което е страхотно), а че носиш по-широки дрехи. Я сложи едни вталени дънки, една впита блуза и да видиш колко бързо ще забележат всички големия ти успех! Давай момиче - с теб сме!!! И не на последно място, сигурна съм, че и ти самата се чувстваш много по-добре!

Момичета, благодаря ви за честитките по повод магистратурата. Сега се породи един малък страх у мен, защото повечето от колегите са специалисти (философски дисциплини) от бакалавърската си степен и силно се надявам да не ни обясняват преподавателите като на такива. Иначе записването ми отне около 2 часа и половина, циркове колкото щеш, възпитание - никакво! Направо съм потресена!

Дребосъчка от понеделник е вече в група. Нямате си идея колко съм щастлива! Госпожите, при които е, са точно тези към, които имах предпочитания. Адски спокойни, усмихнати, говорят ужасно много с децата и на родителите... Любов и разбирателство!!!! Влади все още плаче, но плачът не може да се сравни с този от яслата, считам, че скоро може и да спре (надявам се). Иначе драмата трае 2-3 мин. От момента, в който влезем, до момента, в който изляза от градината. След това "само философства" както каза днес госпожата  Mr. Green Вчера дори, когато отидох да я взема, не се хвърли в мен, както всеки ден, а първо отиде да си прибере играчките, които носеше и чак тогава дойде. Неправо не можах да повярвам! Явно и тя започна да се чувства добре и на място!

Фея, радвам се, че сте без гипс!

# 151
  • Мнения: 487
Фея добре съм.  Пак свикнах да съм бременна и ми се струва много скоро времето, до когато трябва да родя. Утре съм на ЖК, после на преглед в Тина Киркова при лекарката, при която ще раждам и така. Цял ден ще съм напред назад и Калоян ест с мен Simple Smile Ама поне единия дядо утре ще е в София, така че ще се гледат за малко с детето. 

Бубе, радвам се за Влади, че вече по-спокойно приема нещата.  За магистратурата може би си зависи от преподавателите, но без да те плаша аз като влезнах да уча за бакалавър (в СУ, само че друг факултет) и 1/3 от колегите ми бяха влезнали в същата специалност от състезания и нивото беше много високо. Съответно контролни и тем подобни неща бяха на по-високо ниво, за да не им е "скучно и безинтересно" на тях. В случая - всяко зло за добро. При магистратурите обаче си имаше разделение на специалисти и неспециалисти (т.е. за хора завършили подобно направление и такива, които не са). При вас няма ли такова нещо?

Калоян е в някакъв период на послушание и грижливост. Ще видим до кога. Вече казва буквите Ж, Ш и Ч като част от думи  (в смисъл, че казва без проблем меЧо, а не мено или нещо подобно като преди)

# 152
  • Мнения: 183
Буби ще си възстановите килограмите - милите дечица.  Hug А и ти най- вече се измъчи , но ... не поглеждай назад.  Hug И периода със зъбките ще мине - да ги нацелуваш.

Бубе чудесно е , че сте в група , а това , че и госпожите са тези дето си харесвате си е направо шестица от тотото. Браво на Влади  Hug

А Елч да не ни подвежда ,че не и личи колко е отслабнала  Naughty  Mr. Green -издадоха те , видя ли- наистина 10 кг са си доста - продължавай напред момиче  Peace

Браво на Калоян  Hug ще започнат - няма начин. Нати вика "може да" (вода),"маша чока" това са от разбираемите , другите все още ги разбирам само аз - някои по няколко пъти ги повтаря и пак не му разбирам , но това не ме е притеснявало.

Последна редакция: ср, 09 окт 2013, 12:50 от фея зловеща графиня

# 153
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
 Привет и от мен  Hug

Фея много се радвам,голямо гуш за малкия юнак

Буби да кажа за кг.,че нали и ние минахме от там,Нелката много заслабна,но към днешна дата,три седмици след боледуването си е същата бухтичка като преди,в началото беше малко по капризна/искаше да яде само неща които много обича/,но апетита и се възстанови напълно.То и аз заслабнах бая,но съм доволна от резултата и към днешна дата успявам да ги задържа  Embarassed

# 154
  • Мнения: 455
Добро утро! Hug

Буби, аз писах че и Сами отслабна страшно много. Той къде си е слабичък, след болестта направо се стопи милото. Хубавото е, че апетита му се възвърна (пу-пу) и за една седмица се пооправи, бъди сигурна, че и Зори ще си възстанови килограмите.

Бубе, много се радвам, че Влади е добре и е в група, и че ти си щастлива!

амнезия, то малко останало, пиши днес как са минали прегледите! А на Калоян - браво! Сами още не казва "Ч", но той отскоро започна и да говори повече.

Сами пък като почна ясла и пак започна вечер да е щур, бесен, изнервен и мрънкащ. Тъкмо преди това си мислех, че вече се е оправил, беше едно добричко и разбрано, докато си беше вкъщи.

Фея, радвам се, че Нати вече е без гипс, и за теб е било голям зор да го носиш.

Хайде хубав ден от мен, на работа ми е доста натоварено и съм гроги... Wink

# 155
  • Мнения: 183
Емили нашият малчуган вкъщи се държи така , сега ще го видим как ще бъде идвайки си от градината (ясла).

# 156
  • Мнения: 369
Привет, привет!!  Hug Hug

Разнинджила съм се, ще правя есен-зима  колаж. Който иска да се включи. daniela.rangelova@gmail.com - снимка на детето, ник на мама Simple Smile

Последна редакция: чт, 10 окт 2013, 15:50 от мама зайка_

# 157
  • Мнения: 1 687
бубе, страхотни новини за малкото влади! щом още от сега я виждаш толкова по-спокойна няма как да не спре и сутрешният плач!
и си права - чувствам се много по-добре. мм милият е принуден всяка сутрин да ме оглежда и по възможност да ме хвали Laughing Laughing Laughing казах ли ви, че се и снимам, това се оказа също добър мотивационен трик. снимките ми са като в онези сайтове, дето пробутват "вълшебни" хапчета за отслабване, само че са истински, а не фейк като повечето там Mr. Green вече имам и впити дънки и което е по-готиното - отново с по-ниска талия (измъчих се с тези бабешки високи талии)! Simple Smile)) е, още не изглеждам съвсем добре, ама полека-лека Simple Smile

фея, честито ви безгипсие! Simple Smile

буби, айде това да беше единственият вирус за този сезон!
зоринката ще си навакса дупенцето и по-важното е, че като яде ще навакса и с имунитета!
митачето и той да се разяжда!

амнезия, как да не ти се ражда, аз вече чакам бебето! Simple Smile

и накрая да кажа за дара - откакто проговори не млъква за миг! ама знаете ли какво значи за миг! непрестанно нещо ми обяснява и ме и юрка, и порти. сега си мисля откога вие сте на този хал, а аз си тънех в блаженство Laughing Laughing Laughing
иначе на дара "ч" и "ш" са и мноого любими букви, от известно време се упражнява и за "р", голям зор й е да го каже, обаче не може да казва "с". което на мен ми е много странно. и малко на "к" я избива. де що не може да произнесе го замества с "к". и мнооого се ядосва като не я разбирам. тя изпитва неистово желание да си комуникира с мен и понеже аз понякога отговарям машинално и тя ако се осъмни, че не съм я разбрала ме кара да й повтарям дадената дума. съответно или следва щастлива физиономия, че съм я разбрала или ми се кара и повтаря, докато не разгадая думичката Simple Smile)) може и да има нещо даскалско в нея Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 158
  • Мнения: 205
мацки я кажете за афти и ечемик лек, че караме някакъв готин вирус

# 159
  • Мнения: 183
Еееее, Елч - на мен ми стана готино като чета. Страхотно , че си си измислила и триковете. Hug Поздравления момиче -това се казва воля-браво.   bouquet. Аз от миналата седмица се бях зачудила как още не си ни обявила дата за бебето на Амнезия  Mr. Green, но не посмях да се пошегувам , да не се обидиш.  Peace- е , хайде казвай.  Hug

Нашата кака хубаво каза р на 6г и половина, но не съм се притеснявала , иначе е същата като Дара на Елч. Само се моля Нати да не е такава латерна , че няма да издържа. Mr. Green. Мислиш ли (за даскалското  Wink )

Ееее, Кака Рала със златен пръстен търкай ечемика, за афти - те не мога да съдействам- съжалявам. Бързо да оздравявате.  Praynig

Хубава вечер момичета.  Heart Eyes

# 160
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
мацки я кажете за афти и ечемик лек, че караме някакъв готин вирус

КакаРала за ечемика-Тобрадекс капки и мехлемче,а за афтите-Гранофорин

# 161
  • Мнения: 487
Ето ни след половин ден обикаляне. Simple Smile Сутринта на ЖК измериха бебето - 2800. Следобед бях на запис на тоновете. Нямам кьорава контракция, нито пък разкритие. Тоновете са идеални. Така че тази седмица няма да се ражда и май е още рано за залози  Laughing Следващият четвъртък пак съм на преглед.

Елч, браво за отслабването. Миналата година сестра ми ми прати снимка на едно момиче - преди и след (момичето не беше много пълно, просто си имаше паласки , коремче ) и ми вика : Виж и за теб има шанс да изглеждаш така   Crazy  Може да изглежда малко грубо, ама ние вкъщи имаме малко странно чувство за хумор.  Simple Smile Но определено това със снимките преди и след е доста стимулиращо.

Последна редакция: чт, 10 окт 2013, 21:10 от амнезия.

# 162
  • Мнения: 205
Това гранофурин има ли го по аптеките? Нашата педиатърка каза, че го нямало вече

# 163
  • София
  • Мнения: 311
Има го рядко в конкретни аптеки - аз съм купувала от безистена на Славейков.

Боян май свиква с яслата - днес са ги извеждали и беше доволен. Иначе ме втрещява с разкази от там - точно свикнах как щял да идва докторът да ги боцка по дупетата, че много реват и днес ми обясни как на гърнетата им казвали "паФката вътре". Опитах се да кажа какво имат предвид, ама не било така. Абе простотия.

# 164
  • София
  • Мнения: 175
Елч, чудесни новини и за теб, и за Дара! Бобо е също голям бъбривец до ден днешен. Ади е по-мълчалива, особено пред чужди хора. Ади с "р" няма проблем, но ми се срува, че леко фъфли  Confused.

В яслата тази година и Ади се чувства много добре. Имат си групичка на дечица от миналата година и си играят заедно. Новите попълнения още не са се адаптирали. Искам да питам тези от вас, чиито деца са в ДГ, сами ли ги карат да се бършат или лелите го правят това? Да знам дали е време да започвам да я уча.

Иначе ние сме не съвсем болни - Ади я боли корем, а Бобо гърлото. Сезонът си казва думата.

Общи условия

Активация на акаунт