Есента дойде за ЯНУАРСКОТО дете (50)

  • 64 976
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • sofia
  • Мнения: 4 296
За Лия съм приготвила конструктор( ще става архитект) и пишкащо бебе с гърне. За Ирен Веселото барбекю, чанта през рамо и разни дребни неща. За ММ козметичем мъжки комплект Диор с ролон за под очите и крем ( фен на козметиката е и то голям), ще му забъркам и от любимия крем, на тати ел. четка, на мама и снаха ми професионални шампоани и маски купих. На сладката ми племенничка има музикално влакче, пиано, телефон с бонбони.

# 661
  • София
  • Мнения: 415
Честит рожден ден на Стефчо на Мишел! Да е жив и здрав и умерено палав! Hug

Елч, Виктор пък на мен ми казва на малко име! Като се изцепи Дидииии и падам! Mr. Green
А бебето за жалост няма как да се роди май месец! И аз цял живот бягам от зодия близнаци, но явно такава ми е кармара, защото и ММ и брат ми и дядо ми са тази зодия и хич не са лесни! Mr. Green

Относно подаръците хич не съм креативна, та тази година работя по заявки! На ММ му взех Kindle, брат ми си пожела микроскоп  Mr. Green, за майка ми дрехи, за Вики ... Нищо! Blush Ще му взема нещо, но малко, защото той с играчки почти не си играе, а и на рд ще получи предполагам доста и така!
Лошото е, че не съм си харесала подаръци за мен и всички ме тормозят! hahaha

Мрм, искрено ти съчувствам! Confused Така бяхме ние миналата година и беше ужасно! Дано бързо се оправяте и да усетите от коледния дух! Hug

# 662
  • Мнения: 1 687
какче, близнаци и според мен не е най-готината зодия, така да го кажа тактично Simple Smile ама кой знае може пък да има готин хороскоп детенцето Wink а като не може май не може ли да дочака рака поне? Laughing

аз на дара взех палатка, барби и разни гривнички и герданчета, че нали кифла гледам аз Simple Smile
на мм един шал-яка, че за рд се бях раздала и изчерпах идеите Simple Smile

# 663
  • Мнения: 455
Привет момичета! Hug

Много е хубаво, когато пишете повече! Елч,  много се радвам, че писа, ужасно много ми липсваше. Страхотно, че си направила парти изненада за ТМ.
За викането по име, Сами ми казва мама, Еми понякога, а един път аз му викам сериозно на цяло име Самуил,че не слушаше нещо, а той също със сериозен тон ми вика...Емилияяя :

Тути,  Нелката е голяма скица,много се смях.

Мрм,  много неприятно, дано бързо се оправяте!  Hug

Един от подаръците на Сами беше акумулаторен мотор, и не издържахме, та вчера му го дадохме. Полудя от радост. За Коледа остана строител, багер и сладки неща.

Мохита, минава ли й вече на Ди?

Хайде до скоро, целувки! Heart Eyes

# 664
  • Мнения: 748
Ха добър вечер. Да честитя на патерица рождения ден на Митачето, да е жив и здрав и голям късметлия. Честито със закъснение и на малката Снежи. Аз и ти къде се загуби да опъне една софра.

Елч, май и аз си отглеждам една кифла. В петък и обличам рокличка за тържеството в градината и й казвам колко е хубава, а тя ми вика "ти помниш ли, че имах един гланц за устни. Намери ми го"  ooooh! Никога не ме е виждала да се гримирам. Сложи си гланц и три пъти ме пита като яде в детската дали ще се изтрие.

Ние сме болни и четиримата. Кирил три месеца беше със сополи, тъкмо му минаха и го хвана шарката, сега пак сополи и нови три месеца...

мрм, бързо да оздравявате. Много ме впечатли преди като разказваше колко са близки Боян и Михаела. Много ми се ще и моите да са така.

На Дария и купихме кукла, защото на всеки казваше, че това иска. Аз си знаех че няма да играе с нея, но просто не знае какво иска. Куклата е с един куфар с фиби и ластички. Тя си играе с куфара и не поглежда куклата. Иначе има и една огромна кутия мега блокс, мисля, че ще й хареса. Обича да прави кули с блокчетата от легото, но те са много малко

Елч, викаш ракът е по добре от близнаци, а? Аз си бях харесала близнаците и страдах като ги прескочихме

# 665
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
какче, близнаци и според мен не е най-готината зодия, така да го кажа тактично Simple Smile ама кой знае може пък да има готин хороскоп детенцето Wink а като не може май не може ли да дочака рака поне?
Хахахах, ти сериозно ли? .......... Раците....какво да кажа за тях...трудна работа!

Ние и двете с джуджа сме болни, само дето не се даваме. Тя беше 2 дни с Т39 почти, ама жива, та жива! Игра , скача, танцува...все едно нищо й няма, слава Богу де! Аз кашлям като раздрана, гърдите ме болят, ужас направо! Днес минахме под слушалките и за сега хрипове нямаме. Лекуваме се с някакви илачи + инфлуцид.

Подаръци за дребното - къщичка за кукли (малки) от кумовете, от бабата - кукла с 8 функции  #Cussing out дето и памперси после трябва да й купувам, щото акала, пишкала, искала да яде и т.н. Ние й купихме едни пингвинчета с едни пързалки и една пазарска количка с плодове. Всичко това беше поръчано на дядо Коледа предварително от нея.

Какче и да не забравя, едно голямо ЧЕСТИТО и от мен! Желая ти лека бременност и най-прекрасната девойка (пък може и още един мъж да е)на финала!

Иииииииииииии не на последно място, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СТЕФЧО!!!!

Последна редакция: пн, 23 дек 2013, 22:42 от bubeto_i

# 666
  • Мнения: 1 687
ооо, дейзи, дара от месеци без мазилото си за устни не прави и крачка навън, винаги й е в раницата (без която също не излиза). непрестанно се бори да е облечена с рокля и обувчици и като ме види с някоя по-ефирна блуза или жилетка заявява "ооо, рокля! мама с рокля и дари с рокля!" Mr. Green да не говорим, че на всички обяснява как като станела голяма щяла да си слага грим и лак Mr. Green Mr. Green Mr. Green а всички, които са ме виждали знаят, че съм далече от кифла. е, слагам по някоя спирала, но като цяло хич ме няма в женските неща. та, явно си я кара нещо отвътре Laughing

бубе, дейзи, аз съм малко пристрастна, защото съм асцендент рак. преди хич не ме кефеше това, но се научих да го харесвам. типичната за раците привързаност към семейството и желание за сплотеност и деца (както и плодовитост при жените) много ме кефи. само малко проблемите с килцата ме дразнят, ама се преживяват Wink
и като цяло близнаците са доста по-трудни, макар и всичко да си зависи от конктерната натална карта.

емили, все забравям да ти кажа, че дара си има въображаема приятелка, с която непрестанно си говорят по телефона и която тя е нарекла Емили. откъде го е чула идея си нямам, но емили вече си е част от семейството. вчера дара ни заяви, че била поканила емили на вечеря, но тя закъснявала, защото чакала автобуса на студа Mr. Green Mr. Green Mr. Green изобщ с тази емили много се смеем като ни разказва какво си говорят.

бубенце, да се оправяте бързо с дребната! и дано минете само с инфлуцида!

# 667
  • Мнения: 496
Какво съм направила вчера, не знам - писах, писах, нищо няма днес...  ooooh!

Писах всички подаръци, аз нали купувам за цяла фамилия, да не кажа две - моята и на ММ. На Зори дядо Коледа й взе едно яке, чадър, някакъв детски таблет, който говори и свети и не знам какво още, една свирка и едно светещо снежно човече. За другите няма да ви пиша, че ще стане цял ферман...

Дейзи, Бубенце, Мрм
, оздравявайте!  Hug

Елч, правите планове за Нова година, а?!  Mr. Green

Честит рожден ден на Стефчо, да е жив и здрав!   bouquet

Момичета, пожелавам на всички ви светли и хубави празници! Бъдете здрави и обичайте семействата си, нищо повече!  Hug


# 668
  • Мнения: 486
Момичета първо искам да ви пожелая весели празници и Дядо Коледа да ви донесе най-хубавите подаръци Simple Smile)

Едвам ви изчетох. Тези дни и мен ме нямаше в нета Simple Smile и аз не знам как той оцеля без мен  Mr. Green

Зая пожелавам ви попътен вятър Simple Smile

мрм бързо оздравяване. И ние сме вирусоносители, ама при нас не е толкова страшно положението. Болки в гърлото и кашлица, като интересното е, че симптомите не са постоянни, а се появяват от време на време. Засега само Деница не е болна. Надявам се поне до края на празниците да я опазим(ако може и въобще да не се разболява), че не ми се търсят лекари по празниците.

Калоян от нас ще получи един панталон. Реших, че няма нужда от играчки, понеже и сега си има и не им обръща мн внимание. Книжки - има си доста и реших, че засега няма нужда от нови.
На ММ нищо не съм му взела и той на мен. Ние в последно време не си подаряваме подаръци, освен ако нямаме нужда от нещо. Иначе аз винаги му подготвям нещо символично, което да го изненада. Тази година децата са ни приготвили един календар с техни снимки   Heart Eyes  На Деница нищо не съм и взела. Тя така или иначе ще получи достатъчно от останалите, а още не разбира.

Засега това от мен, че тези дни времето е кът Simple Smile

# 669
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Елч, аз познавайки себе си и имайки близнаци покрай себе си (мама), като че ли клоня към тях, ама както казваш , вероятно зависи от  конкретната натална карта. В раците много ме дразни прекалената чувствителност, това, че винаги крачат настрани и назад, лакомията, инатостта и прекаленото чувство за справедливост. Не, че и другите зодии си нямат своите минуси,ама аз като си ги виждам у мен и се дразня много на тях  Embarassed

Влади и тя се кифли, ама в много по-малки граници. Иска червило (един медицински гланц, да не й се цепят устните), заинатява се понякога за чорапите и обувките Mr. Green , това й е любимо. Ама като цяло няма много претенции. Държи обаче да излиза или с кукла, или с чанта, или с нещо друго.

Мацки, весело посрещане на Коледните празници. Желая ви топлота в душите, семейна сплотеност и огън в очите! Прегръщам всички ви!!!

# 670
  • Мнения: 205
дара пък нарича баща си по име. има ли и други такива?
да, Мартин към нас се обръща поименно, баба му е "Бабка кебапка", дядо му е "дядко мустакатко"/има мустаци/.
В момента пее "Моите ръчички, имат КЪравички". Абе образи са страшни, когато не ги хванат бесовиците си.

Весели празници на всички, бъдете здрави и се обичайте.

# 671
  • Мнения: 1 687
буби, тихо да не ни урочасаш! аз не смея да изведа дара да не хване някой вирус, като ходим до някой мол я оставяме на баби, защото там ми се струва като развъдник на вируси. та в тази връзка понеже много я пазих снощи се обрина яко - малки безцветни гъсти пъпчици по крачетата под коляното и по бузките. почти съм сигурна, че е хапнала малко развален крем с яйца и мляко. някаква идея какво да правя? както се сещате телефонът на педиатърът ни дава непрестанно заето, а не знам навърх коледа къде мога да я заведа... притеснявам се, че снощи имаше съвсем малко пъпчици по лицето, а днес е цялото пламнало...че се и попочесва...

весела коледа на всички!

забравих да кажа, че за радостта, която видях днес в очите на дара като си видя палатката бих направила всичко. за първи път разбирам защо хората купуват всичко на децата си (нещо, което винаги много ме е дразнило).

# 672
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Весела Коледа,желая ви много здраве и усмивки!!!   Hug

Елч може и да е някакъв контактен дерматит,да си сменяла прах за пране,шампоан?
Иначе и аз давам всичко да видя лицата на децата като си отварят подаръците  Heart Eyes
Като приказваме за подаръци и мен ме изненадаха много приятно,не очаквах,бях си поръчала от дядо Коледа шал,но получих Киндал  Grinning

Сега бяхме на разходка и на центъра ни има фотографи с дядо Коледа и Нелката като го видя се сприпна към него и му каза:
-Буя ти /Благодаря ти/
много мило ми стана

Днес мм има имен ден,та да почерпя за негово здраве

# 673
  • Мнения: 486
Елч, Калоян се обрина миналата седмица. Не знам от какво, но го мазах с алергозан. Обривите бяха като малки плюски. Първата нощ нямах мазило , та налагах студени кърпи, за да се успокои сърбежа. Така и не разбрах от какво е, но сега е на Аериус една седмица.

Тути много хубав подарък. И аз все си мисля за Киндъл, ама като знам как нямам много време за четене и все отлагам.
За сметка на това получих масаж от ММ, така че до края на януари трябва да ходя да ме понамачкат  Laughing Иначе на семейството Дядо Коледа ни донесе машина за хляб.

На Калоян му светят очите като види шоколад. И като ми каже: "Мамо, колад" и направо се разтапям като го видя колко е щастлив.

# 674
  • Мнения: 1 687
тути, да ти е жив и здрав мъжът! Simple Smile
и с кеф да си ползваш киндълчето! аз така съм се вманиачила с моя рийдър, че чета всеки свободен миг. сега съм хванала някаква историческа книга, която ми е толкова интересна, че се будя през нощта и чета с часове Laughing

иначе смених шампоана на дара, ама това беше преди 2 седмици, а и вчера я изкъпах със стария...
аз започнах да се филмирам, че може да е скарлатина, ама пусто няма нито температура, нито обриви в устата, нито й е зле. екстра си е! все пак май утре ще се ходи на лекар де. софийските майки я кажете къде да ида? аз мислех за частната клиника при зоопарка, ама там имам 2 посещения - от едното бях суер доволна, а от другото - супер недоволна...чудех се и за исул, но като си представя, че там може да лепнеи някой вирус и лошо ми става!

Общи условия

Активация на акаунт