От каква възраст колело

  • 1 562
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 858
Аз не съм пояснила той иска колело но на две колелета с помагателни а не на 3 колелета или с дръжка отзад. Поради това ще изчакакме да стане на 3 а и сега е студено не може да го кара.

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
maatete - можеш ли да ми покаже колелото, което сте избрали на снимка?
Защо си мисля, че Крос на правят колела за чак толкоз малка деца или бъркам???  newsm78

# 17
  • Мнения: 1 858
Снимка не мога да ти покажа, но със сигурност мога да кажа , че правят  много малки колелета все пак фирмата "Крос" е в Монтана. Има и фирмен магазин едно струва около 50лв. тук. Има колелета които могат да му станат и сега.

# 18
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
Нашето колело беше Sprint, но имам само снимки на хартия Confused Намерих нещо подобно : http://www.niko-bikes.com/junior.html - с 16" гуми, а най-малките са с 12" гуми. Както писах по-горе, Ради се научи много бързо да го кара и беше на 2 години като му го подариха. Тогава струваше 75лв., а китайските аналози бяха по 30-40лв на Илиянци.

# 19
  • Мнения: 1 858
Ели Тотева иние ще купуваме същото обаче на крос защото тука друго не съм виждала.

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
maatete - за твоето дете ти трябва 12" колело. Та пак питам, Крос правят ли толкова малки?  Thinking
Ето колко са големи:



 Инак, ако си решила да е 16", ще го кара на около 4г.(може и по-голям).

# 21
  • Мнения: 1 858
Да "Крос" правят 12 цолови обаче са по-малко като бройка, но мен това не ме притеснява защото в фирмения им магазин  има винаги.

# 22
  • София
  • Мнения: 39 771
Това е колелото, което купих миналата година
http://www.zdrasti.net/staff/Didy/2005_february/images/07-02-2005-0011.JPG

Дияна е висока 105см, миналата година й беше малко трудно да се качва. Даже вече не иска да го кара, но ще ви обясня защо Simple Smile Мама взе, че си купи детска седалка за нейното колело и Дияна се вози и коментира "О, ама то много хубаво ве, харесва ми, моето колело ще го подаря на някое детенце" Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт