Звездни компромати - 184 част

  • 53 814
  • 758
  •   1
Отговори
# 750
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ужасна жена..и тя, и нейния чехълчо!!! Тя живее, за до се доказва..на себе си явно, тъй като едва ли друг и обръща внимание!


Понеже и симпатизирам  Laughing ще кажа че злобеете  Crossing Arms Joy  (взимам пример от други фенове)


Мъж състоятелен , обича я , живеят/имат имоти  в Москва , космополитен град за мен  Wink
Образована е не е кат да не е учила  Wink млада е , слаба е , руса е  Laughing
Лудейка си и може да си го позволи  Wink


 


# 751
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Охх, това момиче продължава да рие дъното Tired.

Медиса, тук ли си  Flutter?

# 752
  • Под липата
  • Мнения: 620
Desss,  Wink
В реала, Тоци би ме дразнила неимоверно и то не с друго, а че е натрапваща се. Тази показност, постоянна нужда да се доказва, да се показва, ми е чудна и неразбираема. Аз съм нейна противоположност и наистина не я разбирам, за чий... й е да се вре постоянно в очите на обществото. Това или говори за избиване на някакви комплекси, или за ужасен егоцентризъм тип ''мащехата на Снежанка''  Rolling Eyes Досадно ми е. Вече ме е страх да включа телевизора, че Тоци пак можа да дава интервю  ooooh!
 Иначе като говори не ме дразни, не ми е грозна. Ако по-рядко я виждам, може и да ми залипсва  Thinking

# 753
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Кефи ме че не се пъне да пропява, да е водеща някъде или па да покаже прелести в  Playboy ili друго подобно  списанийце  Wink
Представи си само  Mr. Green колко неща ни спестява  Wink

Чесно от страни ме кефят като семейство/двойка  , ако имат и дете би било супер , ще ми е интересно тя в каква посока ще се промени  Simple Smile

# 754
  • Мнения: 540
Aaa Dess, не си права! Ще става водеща на рубрика при Гала!  Joy

Не се майтапя  Peace

# 755
  • София
  • Мнения: 171
Аз пък се чудя защо не си направи едно риалити  Whistling

# 756
  • Мнения: 814
Чесно от страни ме кефят като семейство/двойка  , ако имат и дете би било супер , ще ми е интересно тя в каква посока ще се промени  Simple Smile
О,само не и това.Ще сме принудени да гледаме раждането,прощъпулника,партито за първия му рожден ден в София,в Москва,в Дубай може би...  Crazy

# 757
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Добре де, как все през уикенда се активизирате да изпишете темата hahaha?

НОВА ТЕМА

# 758
  • Мнения: 1 101
Винаги съм мислела ,че така наречаната им раздяла е просто PR......

Ама разбира се че беше ПР..

Общи условия

Активация на акаунт