VIP Brother Bulgaria 2013 - 2

  • 91 016
  • 2 666
  •   2
Отговори
# 2 640
# 2 641
# 2 642
# 2 643
# 2 644
  • Мнения: 11 582
То за тези пари и други работи трябва  да направи.  Действия трябват. Mr. Green

50 000 евро?  Joy  Naughty

# 2 645
  • София
  • Мнения: 23 137





Ееееееееее, много висока сума! Не, не ми се вярва да е взела или да са й обещали толкова.

# 2 646
  • Мнения: 0

 обикновено има и по един гей, ама къде сега е Лил? закога я пазят  newsm78 newsm78


Абе и сега не е като да си немаме  hahaha

# 2 647
  • София
  • Мнения: 8 734
И какво му е гейското? Модел е, представя бельо...замисълът е бил да е по-закачливо.А и не той е решил да се разфръцка.Обикновено всяко движение, на всеки манекен, е режисирано.

# 2 648
  • Мнения: 3 959
Цитат
обикновено има и по един гей, ама къде сега е Лил? закога я пазят  newsm78 newsm78

Според мен или тя се е отказала, или продуцентите са решили, че няма място тя в къщата. Едва ли ще влезе щом до сега не е.

# 2 649
  • SF
  • Мнения: 21 564
Да бе да! Eй сега са й платили да сваля Тервел. Щото някой плащач има спешна нужда Тервел да бъде свален!
Кой го измисли това?
    Понякога сме голям развъдник на клюки.
А може би самият Тервел й  е платил да спи с него?! Що не платиха на Ани или на Йоана малко да посвалят?

# 2 650
  • София
  • Мнения: 23 137
Не прибързвайте за Лил и всичко останало.  Та нещата тепърва предстоят! Simple Smile

# 2 651
  • Варна
  • Мнения: 18 168
И какво му е гейското? Модел е, представя бельо...замисълът е бил да е по-закачливо.А и не той е решил да се разфръцка.Обикновено всяко движение, на всеки манекен, е режисирано.

Ми това е гейското. То не ти ли смръщи вежди и излющи два шамара, мъжкар ли е? М?

# 2 652
  • София
  • Мнения: 8 734
Да е като Ивчето и Павел. Мариян ми е една доза по-излъскан, но е хубав и поддържан мъж.Това абсолютно го слага в графа гей, вероятно... Трябва да е брадясал, шкембест и да гледа жената с поглед на пор.

# 2 653
  • Мнения: 3 154
Е, да, но Лиана обича да ги подвежда и да търси обяснение! Много ги умее тез работи тя!

Не ги умее добре. Щеше да е така, ако не разбирахме за манипулациите й.

А сега ми кажете, за какво й беше нужно, да обяснява на Павел Чернев колко много й липсва от другата страна на преградата, каква душица е, колко много го обича.... Тези уфлянквания са ми толкова прозрачни... толкова безкрайно тъпи и плоски... такива преправяния.... На мен такова повединие ми е просто досадно... А Лианчето си мисли, че пред зрителите душицата, която у всеки мъж може да намери нещо "истинско" и "ценно"... hahaha Тази човечност ми е прекалена на мене. Много за-пред-камерна.

Манипулации е силно  казано, но тя не манипулира теб, че да я е грижа дали разбираш или не.  Wink Както забелязвам всички мъже, на които е обърнала някакво внимание досега се хващат на въдицата ...
Сега - тя ли ги умее тези хватки,  или "шаранчетата" в къщата са ни бая глупавички  - може да се поразсъждава какви са процентите в полза на едното и другото, но ги има и двете предпоставки.

# 2 654
  • Мнения: 311
Да не си слагам грях на душата , но Мариан ми беше съмнителен още като го видях.
И когато танцуваше движенията му бяха едни такива театрални.
Иначе ми е приятен за гледане , интересен е сладък и с тази преса без грам мазнинка - аоу.

Общи условия

Активация на акаунт