ДА или НЕ :(

  • 721
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 240
Здравейте мили момичета искам да потърся утеха и съвет от Вас.
Имам едно прекрасно момиченце на 4год. ,но дойде момента да говорим и да направим крачката за още едно дете и тогава буммммммммм всичко се обарка
-откриха ми хашимото -само МАТ и ТАТ са ми високи всичко друго е в нормата и ми казаха ,че е добре да не забременявам . -----много си поревахме.....

---И от една година всеки месец съм болна и не се разминавам без антибиотик.......Сривам се Sad

Кажете ми какво да направя и как да постъпя съветвах се с много доктори и един ми казва да добре е да забременеееш няма проблем ,а друг ми казва ,че не е добре да съм бременна в моето положение....Sad


Взимам всякакви имуностимуланти и пак само и само боледуваммм ,а това не е добре за една бъдеща майка ,толкова силно искаме второ дете и само си мечтам .Моля не ме мислете за луда ,а просто за една отчаяна жена ,която има нужда от надежда Simple Smile

# 1
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Ако искаш задай въпроса си в темата за автоимунен тиреодит на Хашимото:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=731095.0
Там ще могат да ти отговорят по-точно, според мен.
Успех   bouquet

# 2
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Намери си свестен ендокринолог и действай смело, щом искаш дете.
С Хашимото съм, родих 2 деца, бих родила и още, ама ЕГН-то е на друго мнение:)
Преди забременяване и по време на бременността стриктно трябва да се следят хормоните и всичко ще е наред. Трябва ти просто добър специалист, който да те следи.
Прочети и в темата, която пънчето ти е предложила, ще ти е полезна.
Успех!

# 3
  • София
  • Мнения: 10 696
Здравейте мили момичета искам да потърся утеха и съвет от Вас.
Имам едно прекрасно момиченце на 4год. ,но дойде момента да говорим и да направим крачката за още едно дете и тогава буммммммммм всичко се обарка
-откриха ми хашимото -само МАТ и ТАТ са ми високи всичко друго е в нормата и ми казаха ,че е добре да не забременявам . -----много си поревахме.....

---И от една година всеки месец съм болна и не се разминавам без антибиотик.......Сривам се Sad

Кажете ми какво да направя и как да постъпя съветвах се с много доктори и един ми казва да добре е да забременеееш няма проблем ,а друг ми казва ,че не е добре да съм бременна в моето положение....Sad


Взимам всякакви имуностимуланти и пак само и само боледуваммм ,а това не е добре за една бъдеща майка ,толкова силно искаме второ дете и само си мечтам .Моля не ме мислете за луда ,а просто за една отчаяна жена ,която има нужда от надежда Simple Smile
Що за глупак ще ти каже да не забременяваш с Хашимото?! Shocked
Важното е: ТСХ да ти е под 2 преди забременяване и да се следи стриктно на 30 дни след забременяване вече заедно с ФТ4.
Отделно Имуностимулантите са противопоказни при хашимото!!!!!!!

Аз съм с Хашимото, чакаме второ детенце. д-р Начев е моят ендокринолог.

На въпроса на темата-ДА, много ясно!

Общи условия

Активация на акаунт