Юлски деца-тема 51

  • 62 417
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте и от мен.
Аз пък ще направя хелоуийн парти в събота за Калина, защото ме помоли да има и тя парти като другите деца (чийто рождени дни не са през лятото). Та реших да се възползвам от повода и докато децата не са заминали нанякъде за Коледа. Хич не ме притеснява чий точно е празника, важното е децата да се забавляват. Hug

Иначе сме добре - училище, балет, бг училище. И докато се обърнем още една седмица минала. Чак ми става тъпо колко бързо минава времето.

# 706
  • Canada
  • Мнения: 649
Jillian, като спомена БГ училище... Тази година организираха съвсем близо до нас. Доста се колебах дали да ги запиша и в крайна сметка не ги записах. Може би догодина ще го направя. Искаше ми се да напреднат повече с френския, защото Кари ще има изпит за гимназия след година и половина. Съответно ако искаме по-добро училище, ще трябвада се справи добре на изпита.
Радинке, с удоволствие ще се обадя, ако остане време. Така или иначе, с децата ще ходим в морската градина, няма начин да пропуснем...

# 707
  • София
  • Мнения: 15
Здравейте момичета,
отдавна не съм писала, та реших да се разпиша. При нас нещата не са много по-различни от при вас Laughing Катрин и преди проявяваше характер, но пък сега вече трудно я озаптявам, все има мнение по всички въпроси и не търпи противоречия, та честичко влизаме в конфликти.
Зъби си имаме бол, общо 7 нови зъба, четири постоянни кътника, два долни резци и в момента ни расте един горен.
Аз също много се колебах къде да ходи на предучилищна, накрая я оставих в детската, но сега малко съжалявам, защото тази година вече са много деца в групата последно 38 и съответно няма как изобщо да се занимават по-сериозно с тях. Опитвам се да наваксваме в къщи - купила съм разни помагала за предучилищна, но ще видим колко ще се справим. С четенето определено сме зле, може би не съм достатъчно настоятелна, незнам.
И аз търся вариант да я запиша на плуване, но около нас няма много удобни места, та ще видим какво ще излезне накрая.
Грация, Александра чакаме добри новини.

 

# 708
  • Canada
  • Мнения: 649
При нас също все по-често има конфликти, но основно с Кари. Тя вече си е от всякъде в предпубертет. Отговаря, има постоянни смени на настроенията, даже май започнаха да й растат гърдички... ooooh!
Нико има проблем с контролирането на емоциите, тоест като не му харесва нещо започва едно тръшкане, дърпане и т.н. неприятности. Аз се опитвам да не му обръщам внимание, но го наказвам.
Иначе, този уикенд се бях отдала на пълна почивка. Мина успешно първата ми сесия, но ми се разказа играта. То интензивно обучение наистина означавало интензивно... Shocked И психически се подготвяме за зимата... cold

# 709
  • Canada
  • Мнения: 649
Момичета, хич ви няма в темата... Rolling Eyes
Дайте идеи за коледни подаръци. Имам огромни затруднения да измисля за Кари, тя е близо 10 годишна, нещо средно между детство и пубертет. Моля, ако имате идеи, или виждате около вас от племенници или приятелски деца неща, окито харесват, да ми драснете... Hug Hug Hug
Ние още не сме имали време да си направим елхата, но се надявам до края на седмицата да свършим това ида си украсим къщата отвън. Тук всички го правят, и ние да не останем назад... Mr. Green

# 710
  • София
  • Мнения: 19 143
Карелия, там не пишат ли писма до Дядо Коледа? Ние така се ориентираме, моят маймун иска Плейстейшън, моля ви. И баща му е навит да купува, както купи от Комсед едно Ламборгини за 60!!! лв., а няма никакви функции, просто метална кола.

# 711
  • София
  • Мнения: 1 635
Хехе, емии, то предназначението на подаръците е да направят и родителите щастливи. Laughing

Калина иска - рикордер (нещо като флейта-свирка), пиано и "свирка на връзка" (преди искаше компютър, ама ѝ обясних, че дядо Коледа прави само играчки в работилницата). Laughing Ния е лесна - иска шапка пълна с бонбони, а днес се присети, че искала "рапунцел", ама се хващам на бас, че няма идея какво точно иска.

Аз украсих къщата отвътре миналия уикенд. Отвън на студа нямам намерение да се стоя. Да не говорим колко пари харча за глупости.  hahaha

# 712
  • Canada
  • Мнения: 649
Cuckoo, имаме, разбира се, писма до Дядо коледа, но желанията са неизпълними... От рода на: книга за магии, книга с магически отвари, хамстер (това не го искам вкъщи) и т.н.
Аз си мислех за нещо от рода на PSили X box. Знам, че са доста скъпи, но ако са наистина забавни и могат да се ползват по-дълго време, може би не е лоша идея. Кари обича да танцува и пее, така че може да й върши работа. Проблемът ми е, че нищо не разбирам от тези технологии и съответно нямам идея за каква възраст са подходящи, какви са им функциите и т.н.


# 713
  • София
  • Мнения: 6 110
Карелия, аз купих за рождените им дни Х бокс. Взех го 2ра ръка, хакнат, не знам дали при вас е възможно. Играят всичките, включително и големият батко, което пък ме облекчава, че не се занимавам със сваляне на игри.  Laughing

# 714
  • Мнения: 5 241
На моите им купихме слушалки, големият ще ги използва за телефона си, а малкият на таблета ( телефон все още няма). Имат си Xbox ( нов го купихме, но пак го хакнаха и руските сайтове са ни първи дружки). За миналата Коледа получиха кинект ( той вече е 2-ра ръка) и игри за него. Общо взето от година на година по трудно ми става, защото и те нямат нещо конкретно, което да искат. Но пък с кеф избирам играчките за малката, кукли, количка....нямаме повтарящи се все още, за сметка на коли и подобни.. Mr. Green

Елхата вчера я украсихме.

milasara и аз играя на конзолата  Crazy

# 715
  • София
  • Мнения: 6 110

milasara и аз играя на конзолата  Crazy

И аз бих, ама не остава време, а конзолата е в тяхната стая и нощем не мога.  Laughing  И нашата е с Кинект, та да има и движение все пак.

# 716
  • Canada
  • Мнения: 649
Със сигурност и тук мога да намеря втора употреба, но няма да има гаранция, а при такива скъпи покупки ме е страх без гаранция. И това с хакването със сигурност съществува, но аз не знам къде и как все още... Simple Smile
Но благодаря за отзивите. Поне е нещо, което може по-дълго време да е в употреба.  Peace А всъщност имате ли представа каква е разликата между х бокс, уи ю и плейстейшън 4?


Дано и други момичета да се включат с идеи, че от година на година ми е все по-трудно в избора...

# 717
  • София
  • Мнения: 3 581
Аз тази година мисля да наблегна на бордните игри ( не знам всъщност как се казват точно) - от типа на Не се сърди, човече, Монополи, Домино. Също взех ролери и федърбал за навън. Пластелинът си е задължителен, освен това разни неща за майсторене - да прави герданчета и всякакви такива джъджки.

За 10-годишно мога да дам идея само да влезеш в някой сайт за играчки и да погледнеш все пак какво са сложили в тази категория, повечето сайтове имат разделение по възраст.

# 718
  • Мнения: 16
Моите и двамата ще получат таблет. За ДГ Даниела си е поръчала голям зелен динозавър, за вкъщи-още не го е измислила. Йоан си е поръчал Извънземна Атака......
Елхата я украсихме на 1.12.....

# 719
  • Кърджали
  • Мнения: 10 229
Кати тази година се запали по конструкторите, та сега за Коледа ще получи такива - едно лего и някакво друго, съвместимо с лего. Книжка и една кукла кексче са другите и желания /куклата днес ще ходя да видя дали са я заредили в един магазин, че навсякъде, дори и в нета е изчерпана, а в този магазин казаха че уж ще ги заредят/. Книжка и взех с кратки приказки, да си чете. Може би и пъзел, в последния момент го измисли, а и доста си играе с тях. Интересни са и игрите от типа на "Не се сърди, човече", но не знам сега покрай бебето дали ще мога да и обръщам внимание за да играем заедно. Затова май предпочитам да са неща, с които и сама ще може да си играе, и с приятелчетата си. Обича и пластелин, но в момента е пълна с кутии пластелин, та този път ще пропуснем.

Общи условия

Активация на акаунт