ОСМИ клас - 2

  • 41 550
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Мамич, благодаря за темата  bouquet

# 16
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
  bouquet Благодаря за темата.

# 17
  • Мнения: 8 081
Моя колежанин тази седмица беше на организационна тема и съответно уикенда беше почивен... но днес има тест по английски и от утре се почва с интензивното темпо... Вчера заяви "Мамо, хайде да си говорим с теб само на английски, че да се упражнявам"  Joy ама не се сеща, че майка му говори само "ръкопашен" английски

# 18
  • Мнения: 363
ние също сме по Upstream, пише думи, преписва текстове Simple Smile все още не пъшка.
По математика преговарят:-) По БЕЛ нищо не е казвала.

# 19
  • София
  • Мнения: 567
Благодаря за темата и аз , мамич!
По бълг.език правиха вече входящо- ще видим каква я е свършила.
Предстои по математика и разбира се контролно по НЕ.
Изобщо нещата започват да стават все по-сериозни ... Mr. Green

# 20
  • Мнения: 17 987
Днес за пръв път ще видят госпожата си по БЕЛ, била е болнични и ще правят входно, на По жицата. Не знам от къде имат инфо пък върху какво ще е newsm78

# 21
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
При нас още не са ги подпукали...Гледам няма много за писане и преписване по езика. Хвърлих едно око на речника само. Изненадах се от малкия брой думи - три страници голям формат, но пък и думите хич не бяха като за начинаещи!  newsm78 Даже намерих 2-3, които аз не знаех. Детето също каза, че тук-там има нови и за нея думички. Мислех, че почват с my name, цветовете и пр., като нас едно време... Laughing Иначе, задължително преписват в отделна тетрадка по десет пъти всяка дума...

# 22
  • Мнения: 5 359
Аз съм мнооого на Ви с немския език, но ето какво ми попадна днес на стената :
"Немската дума за ,,контрацептив'' е Schwangerschaftsverhütungsmittel. Докато приключите с казването й, вече ще е твърде късно."
Май ще трябва и аз да се запиша на курсове, та да не изоставам от децата.

на мен  след такава дума ми идва на ума "-Последният  да затвори вратата". И аз съм на Ви с немския, но уча с младежа , да не се излагам. Яко се учи и у нас. Баща му го препитва и казва, че е доволен. Почивните дни пишеше  думи под наша диктовка. За входни се готвеше преди началото на учебната година, надявам се да е било достатъчно. Родителска среща - на 1-ви.  Всичко хубаво, ама и седмокласника има родителска тогава. Много ми се искаше да ида на големия, ама не би... и тази година ще повтарям седми клас. Така като гледам май ще предавам щафетата с големия на таткото. Дано това училище не е като старото му. Изкарваше ме извън кожата ми. На всяка родителска си хапех езика да не се изтърва да кажа нещо от  това дето се въртеше в главата ми  Sick.
Мамич -   bouquet  bouquet  bouquet

# 23
  • Мнения: 5 359
За децата които изучават немски : [urlhttp://www.hueber.de/shared/uebungen/schritte/lerner/uebungen/][/url]
Могат да си правят упражнения за затвържаване на материала

# 24
# 25
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Да се запиша, че ще ви изпусна. Нашето училище още не е започнало да учи, така че нямам новини... Новините при нас са плашещи: http://offnews.bg/index.php/244149/darzhavata-ostavi-klasicheska … te-vav-vakantsiya

# 26
# 27
  • Мнения: 5 359
еееееееееее, това е много елементарно, не е за теб. Wink

# 28
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
При нас още не са ги подпукали...

а ние вече сме с две оценки на входното по  английски език и по български  Cry по английски има 5-ца, а по- български утре ще им каже оценките  Wink

Последна редакция: пн, 23 сеп 2013, 17:28 от jakinik

# 29
  • Мнения: 17 987
еееееееееее, това е много елементарно, не е за теб. Wink

Абе, ти пък, така ставам по- умна в собствените си очи  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт