Бебешка близнашка тема XXIV

  • 42 762
  • 791
  •   1
Отговори
# 780
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Поставиха групата им в ДГ под карантина, то и едно дете да е карантината на групата щом са контактни не им мърда. И по тази причина не са ми връщали здравото. И преди 2 седмици и сега си гледам само болното детенце. Това е за Варицела, за Скарлатина при носителство не знам как се процедира.

# 781
  • Мнения: 2 653
desitoo, Ясно! То наистина като цялата група е под карантина се обезсмисля и здравото да си е у дома.

# 782
  • Мнения: 163
desitoo, радвам се, че вече оздравявате. Явно всяка болест трябва да си прамине с времето. Нас пък сега ни имунизираха против шарките и просто внимавам за някакви реакции. Засега нямат.

Ние също излизаме сами на разходка. Весело е. Те ходят, макар и нестабилно, но все още мога да ги настигам. Естествено всеки си има своя програма. Тя тича извън площадката, на асфалтовата алея и често се спъва и пада. Той пък се забива да къса тревички и да събира всякакви боклуци от земята. Големият ми проблем е, че слагат всичко в устата. Опитвам да го обърна на игра - уж че чистим, за да покажа, че не се лапа, но уви не става все още. Надявам се, когато израстнат всички зъбки, това да престане. Често ми помагат други майки, чиито деца са по-кротки. Моите не щат и за ръка да ги водя. Навлизат и във фазата на нечуването Simple Smile.

А за нощното будене още тая надежда, че скоро ще отпадне. Вече се изморяват повече, но тя продължава да си се буди поне по 2 пъти, а понякога се буди и той. Не помня да съм спала цяла нощ, откакто са се родили. Вече не го мисля защо и как, знам, че ще премине Simple Smile.

# 783
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Детето изследва света, прекарвайки го през устата. Не знам на колко са били моите м/у 1 и 2 г. на Вали и излезе афта от всичките мръсотии прекарани през устата. След като изплашихме ЛЛ с размерите и и рева като магаре няколко дни ми остана да пазя само сестра и от мръсотиите навън. Но тя нямаше и толкова интерес да си пъха в устата нещо. Виж носа е друга работа, там тъпчеше  ooooh!

# 784
  • Мнения: 316
Деси как е малката- отминали варицелата?  Beat@ твойте сладури колко са големи? Аз също излизам сама, но още нямам смелост да ги извадя от количката (те са на 1 год и 2 мес). Ходят и падат често - крачетата са целите в синини! Не смея да се похваля - две нощи Валя спи в креватчето си - е, буди се по няколко пъти, но и аз свикнах с безсънието. Ники също се буди и продължава  да мрънка за вода! И при мен надеждата за сън през ноща не е умряла - дано някога дойде и това време!

# 785
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Ами оправя се Валката Simple Smile Днес се престраших да излезем навън с компания (информирах се дали всички са я минали) и 4 часа и двете не се пряха  Laughing Топки, люлки игри Simple Smile Мама се размина само с една топка в гърба  Mr. Green и едвам ги пребрах за малко почивка. Нищо че са големи уж, пак ставам разногледа с двете, та почивка ми е вкъщи  Mr. Green. Докато следя едното второто забегне и започвам да викам  ooooh!

# 786
  • Мнения: 316
Как сте близнашки мами? Ние много се радваме на хубавото време! Днес ще се опитаме да направим едно "кръгче" и довечера дано малките по лесно да заспят? Вашите сладури в колко си лягат?  При нас нещата стават все по трудни, уж са изморени, а на последък едвам заспиват в 22 часа, няма да споменавам само по колко пъти се будя после през ноща ! Иначе се заиграват,   опитват да се катерят, за сега папкат добре, все още кротуват и в количката, а когато сме на гости у бабите са на седмото небе- всичко ново им е любопитно и се радват много!

# 787
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Сладурчета малки Simple Smile Щом в 22 ч. трудно заспиват промени часа за сън. Като имам предвид да го изтеглиш напред, побвай ги с по-ранна баня и в 21-21.30 да спят. Преумореното дете може и да не мрънка всеки път, но се отразява и на заспиване и на сън тази умора  Peace

# 788
  • Мнения: 590
Ех, момичета, добрах се до вашата тема най-после  Heart Eyes Heart Eyes
Имам да наваксвам с четенето Simple Smile)
Не зная как се пуска нова тема, иначе бих пуснала с огромно удоволствие... Виждам, че караме 53 страничка от тази  Hug

# 789
  • Мнения: 316
Изчетох няколко теми  назад и забелязах, че преди мамчетата на близначета са били доста по активни във форума! Дано някоя от тях ни пусне нова тема, че и аз не зная как става! newsm78

# 790
  • Мнения: 250
Ей сега ще пусна нова тема Simple Smile

# 791

Общи условия

Активация на акаунт