Отговори
# 510
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 399
Олее, утре съм на родителска среща и направо изтървам Хазалчето, че нашата госпожа, каквато е приказлива отиде 20:30 ч. докато стигна до нас, а после да мина и през майка ми да си прибера детето, че и мъжо утре ще закъснее....ох ядосах се ooooh!

В една тема(сещайте се) има преведено интервю на Хазал и там казва, че всички в сериала и ще са анти герои. Мина ми през ума на мен, че тя ще подтикне Керем към връзка с Шебнем,а на него ще вземе да му хареса игричката... преди време го коментирах и май наистина така ще стане сега като прочетох. Да видим дали ще намразим героинята и.  Отзивите на журналисти и блогъри от предварителното гледане са чудесни, а дано. Praynig Praynig Praynig

пп Сега се сетих и ми стана смешно, Серенайката се отъждествява с героинята си Йешим, демек същата лигла и проклетия била в живота, Хазалка пък била най-близо до сегашната си щурава героиня, та се изкарват и двенките, коя от коя по-голяма чума...ама да видим Crazy Laughing

# 511
  • Мнения: 0
зИЗ rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

Икси Hugсамо в четвъртък по 2 сирий Laughing

# 512
  • Мнения: 5
Шуши  bouquet rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao
Зиз  bouquet rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao
Икси доколкото знам само в четвъртък по 2 серии Peace

# 513
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Тешекюлер, джанъм, ОК , разбрано, четвъртък! Ша дебна тогаз Simple Smile

Приятна вечер на всичкото диспансер!

# 514
# 515
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Joy Joy Joy hahaha hahaha Joy Joy Joy

# 516
# 517
  • Мнения: 16 079
Зиз  Hug Релаксче  Hug шЪ мъ уморите
 rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao

# 518
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 506
Брееее,пишете чак не мога си публикувам отговора  Mr. Green

# 519
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 984
Нямам никаква представа защо е това затишие! Не помня някога да сте били толкова кротки.
Добре че са рожденичката и диджейката й да всяват смут,  Mr. Green  пардон живот,  Wink в темата. Ей затова им викаме духовни вождове. И умрял да си, като прочетеш какво са написали шъ живнеш.
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Безценности:
"ма той Емко малко като ранен йордек въри ма да не наблягами на тва.."
" Whistling мазни и са,че го присърбяло пак ма твай друга тема..."

rotfImbo  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

"парцал...т боднем една с чантата ти пукнем лейка си легаш у другата стая как си тука на гюме..."
"сао Каптана бешИ бесен си мисли ка сЪ джингастрят тия у 10 ап.
Вика ко господ мЪ наказа живеем до тех и да чуйм све...  Crazy"

rotfImbo  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Ох, пък туй докат го напиша нема ви казвам колко нови отговора изскочиха  hahaha

# 520
  • Мнения: 0
Брееее,пишете чак не мога си публикувам отговора  Mr. Green
Аз чуруликам Laughing ама още са кат малки и не ми е интересно Laughing

# 521
  • Мнения: 0
Брях реклама Shocked и Хазал Heart Eyes

# 522
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 984
Аз пък водих малко борба с лилавото перде, ама мъжът ми се прибра и трябваше спешно да затворя всички програми.

Зизко, бавя се защото нещо напоследък страшно много разменям букви. Такива глупости излизат, че сама не си ги разбирам и се налага да редактирам. Прибави и дължината на постовете ми ... става ясно, нали? hahaha


Къде това?

# 523
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 506
Ууууу дай линк ,Ренку,ама на мен и като малки са ми интересни,че и как се заяждат двамата ,сладури като куче и котка са  Joy Joy

# 524
  • Мнения: 21 201
Прилива беше почти до края без реклами, само с една, а чуруликащите ги подкараха още отсега на 40тата минута.
И аз видях Хазалчи с Хаканчи.
Голям кеф си е на тв то, де да имах и Стар тв. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт