Коледа 2013 - тема 1

  • 93 337
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 155
И аз открих сезона на ябълковите сладкиши, а гледам и тиквите започват.

# 31
  • Мнения: 4 393
Толкова ми е ужасно студено от три дни, че ми замириса на Коледа.
Тази Коледа ще сме в нов дом и съм се зарекла да отделя повече време на украсата и менюто. И тъй като не съм образцова домакиня, се записвам да черпя идеи от темата.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Ще се запиша само да ви следя, че на мен далеч не ми е коледно. Коледно ми става чак след моя РД, който е в края на ноември, а и тези дни у наше село го дават да стане 30 градуса  Rolling Eyes

# 33
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
pticasprujina, чудесна идея. Ще я пробвам в най-скоро време. Peace
И аз искам рецептата на куркубинята, pls... Blush
У дома ябълковите сладкиши с канела отдавна откриха есенния сезон (любими са на дъщеря ми, която иначе яде сладко мноооого рядко). Скоро правих и крушов пай с меласа, индийско орехче и джинджифил, което също довя мирис на Коледа. Естествено, снимка няма, поради скоростното изяждане. Mr. Green

# 34
  • Мнения: 129
За къде без вас?

  bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 2 701
И аз се включвам с желание да опитам повече рецепти тази Коледа.
Миналата направих едни несполучливи забравени сладки (не разбирам как може да не се справя с тях)  Embarassed и сполучливи Снежни шоколадови топки

# 36
  • гр.Русе
  • Мнения: 52
 То така застудя изведнъж, че на всички ни стана коледно.Започнах и аз да мечтая за щолен, меденки и какво ли не  Laughing

# 37
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Малко идеи:








Последна редакция: вт, 24 сеп 2013, 17:27 от Джемма

# 38
  • София
  • Мнения: 567
Записвам се, че толкова хубаво ми стана на душата,а така като ви следя ще е за постоянно  Hug

# 39
  • Мнения: X
От началото на септември почти се оглеждам за Коледна тема....     Blush
Поставила съм началото вече на списъците за десерти, ястия, пазаруване и продукти.
Само чакам да мине моя РД, в началото на октомври и започвам с експериментите на нови рецепти.    Grinning

# 40
  • Мнения: 3 453
И аз благодаря за чудесната тема!  bouquet
Надявам се тази Коледа да успея с нещата, за които не остана време през миналата.
Малко коледно настроение от мен



Home for Christmas by Hоpe, on Flickr

# 41
  • Мнения: 746
Оо не съм само аз значи  Joy Joy Joy От 2 седмици метнах три масълца в хладилника за коледните сладки и наложих вето върху тяхната консумация , и вкъщи ме гледаха  Shocked., а тук при вас си било време за Коледа. Благодаря за темата.

# 42
  • Мнения: 1 313
Ех, тази Коледа... теми за подаръци, за сладки.... ама то с това студено време на вън Crazy
Правих доста сладки напоследък и си мислех какво ли ще избера за тази Коледа. Малката още не яде какао, така ще трябва да се въздържа от този тип сладки.

# 43
  • София
  • Мнения: 461
ОООО, вече ми мирише на щолени и курабийки Simple Smile

И на мен!  Grinning
Тази година ще се пробвам с щолен пък да видим Laughing

# 44
  • София
  • Мнения: 974
Привет и от мен в най-вкусната и уютна тема  bouquet Записвам се с тези снежковци, които страшно много ми харесаха и задължително ще ги направя за Коледа.

Общи условия

Активация на акаунт