MAC & Sephora - 16 тема

  • 44 629
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 624
Oбаче конкретно за база най-добре е Painterly Peace

# 16
  • Мнения: 31 183
Oбаче конкретно за база най-добре е Painterly Peace
О да абсолютно! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 17
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Oбаче конкретно за база най-добре е Painterly Peace

Зависи от цвета на.клепачите без.грим. На мен пейнтърли ми седи като розови сенки. С.жълт подтон съм и взех soft ochre.  За трайност на грима са уникални.

# 18
  • Мнения: 13 624
Да, разбира се Simple Smile Аз все си мисля, че всички имат като моята кожа и го споменавам painterly като универсален Blush

# 19
  • Мнения: 134
Гледах си сега цвета на клепача с едно огледало и.....не мога да преценя какъв цвят е Blush
Но поне разбрах, че на Мак тр да гледам.
Благодаря ви, момичета  bouquet

# 20
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Цитат
Според мен точно този цвят Хипнотик е идентичен с Илюзоар на Шанел

Бианка, мерси, че го спомена, бях се насочила към тях, а вече имам гореспомеатите сенки на Шанел.
Да взема тогава Abstraction или Epatant. Последния път се чудех между трите и избрах Илюзоар-а.

# 21
  • София
  • Мнения: 10 309
Oбаче конкретно за база най-добре е Painterly Peace

Зависи от цвета на.клепачите без.грим. На мен пейнтърли ми седи като розови сенки. С.жълт подтон съм и взех soft ochre.  За трайност на грима са уникални.

Явно само на мен не ми допадат Paint Pot-ите... Painterly е с цвета на клепача ми, но сенките ми се събират в сгъвката с тях. С базата на UD, никога не съм имала подобен проблем.

# 22
  • Мнения: 134
Аз исках да си взема Илюзоар на Шанел, но за мое съжаление го нямаше. Стана ми много криво, защото исках точно това лилавеещо сиво. Погледнах Хипнотик, защото ми се стори в същата гама. Като напластих по-стабилно Хипнотик и консултантката ми даде тестера на Илюзоар за сравнение. Почти еднакви са, може би само в шимърите има минимална разлика. Според мен, ако имаш Илюзоар, то Хипнотик се обезсмисля и обратното.
Епатант е мн красив цвят. Гледах и снимки на Жаки, има ги на първата страница. Тези на Шанел с едно нанасяне добиват плътен цвят. Аз затова ги предпочетох, но в крайна сметка си взех Диора и с него постигам същата визия, но с малко повече напластяване. Това от друга страна е хубаво, защото мога лесно да регулирам интензивността на цвета.
Чудя се-тр ли да се нанася основа за сенки под тези сенки в бурканчета?

# 23
  • Мнения: 13 624
Aз им слагам основа. Иначе след няколко часа ми се свличат

# 24
  • Мнения: 3 248
А знае ли се коя точно колекция се очаква да пристигне тази седмица в МАС?

# 25
  • Мнения: 134
А базата за сенки на Urban Decay предлага ли се в Сефора?

# 26
  • Мнения: 31 183
Тази седмица никоя колекция. Другата няколко май, но не желаят да се коментира кои точно. Peace

Абсолютно задължителна е основата под бурканчетата на Шанел. Под Диор също, защото иначе се събрат.

Не не се предлага. Peace

# 27
  • Мнения: 13 624
А базата за сенки на Urban Decay предлага ли се в Сефора?
Не, но можеш да си я поръчаш от beautybay, hqhair и др. сайтове. Имат безплатна доставка
Аз сигурно ще пробвам eden версията. От една седмица започнах пак да нося primer potion-а и сега ми е добре с него. Преди изобщо не можех да го понасям.

# 28
  • Мнения: 134
Значи ще гледам основи за сенки на Мак.
А като казах Мак се сетих за лилавите им ружове. Денси, ти кой цвят конкретно имаш предвид от техните лилави, когато ги споменавахме.
Аз само по снимки съм харесала Well dressed и Dame. Споменах ти и минералния Gentle. Тези цветове дали ги има при нас?

п.с. Аз не си купувам козметика онлайн. Не знам защо.... Blush

# 29
  • София
  • Мнения: 4 751
Мерси за новата любима тема, Денси   bouquet

Май ще пропусна Диорските бурканчета, макар че ги чаках.
Много рядко взех да ползвам сенки и не знам защо имам толкова дори сега. Напоследък ползвам много молива-сенки Grey Sigh на Dior и е супер лесно, а става красиво  Grinning Heart Eyes

Обмислям обаче фдт на YSL le teint touche eclat, защото Шанел ми лазят по нервите с тези грозни пластмасови опаковки и няма да си купя VITALUMIERE AQUA  Crossing Arms

Biancaneve85, аз много обичам gentle i препоръчвам на 100% Heart Eyes Няма такава свежест просто, особено през зимата!

Общи условия

Активация на акаунт