Крем за ръце

  • 1 974
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 626
Хайде и аз за пореден път да похваля Епителизиращия крем за ръце на Талодерма. Струва 1,60лв. Моментално попива и при следващото намокряне на ръцете не се лигави. Много ми харесва. Единственият крем който ползвам, че и две тубички имам едновременно.
Пробвала съм най-различни но всички се лигавят като си намокриш пак ръцете, а това много ме дразни и затова не ползвах дълго време крем.

# 16
  • Мнения: 2 922
Момичетата са ти дали хубави съвети, но ето още един и от мен. Simple Smile
Бях чела някъде, и вече редовно го прилагам като стратегия, да се поставя крем за ръце на всичко стратегически места Simple Smile.
Ето това е супер съвет! Аз го прилагам - навсякъде си имам по един крем!
Имам същият проблемн с прекомерно изсушаване и разраняване на ръцете през зимата.
В момента съм много доволна от маслото за тяло с шеа на Ейвън - той ми е в шкафа на бюрото на работа  Laughing (ползвам го за ръцете и много добре ми действа). Епитализиращият крем на Талодерма ми е в кухнята. В спалнята имам един на Гарние оранжев (ама той не е много добър), а в чантата един на Орифлейм с канела и ванилия (хубав е).

# 17
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Похвалиха ми един крем за ръце, че бил лечебен. Е, мога да кажа, че наистина е така. Той е крем-класика  Joy, казва се "Дунавски вълни", в тубичка, много е евтин, но е страхотен. От две намазвания ръцете ми се оправиха!
Проблемът е, че мирише на соц парфюм, ама...издържа се.
Пък и едни спомени ме налягат, детски. Joy

# 18
  • Мнения: 5 299
Аз ползвам Атрикс, и съм много доволна. Мажа се постоянно, не мога без крем за ръце.

# 19
  • Мнения: 7 186
Много ми помага крема Глисолид.Пробвала съм всякакви,но той най-добре се справя с изтерзаните ми ръце. 

 thumbsup Това е единственият крем за ръце,който признавам.Съдържа 38% глицерин.

И аз се присъединявам. Невероятен е този крем. Peace

# 20
  • Мнения: 6 155
... С глицерин и силикон на Ейвън ...

И аз използвам него и съм доволна  Peace Добър е.

# 21
  • Мнения: 1 612
Препоръчвам ти "глицеринов крем за ръце със силикон" на AVON. Моите ръце бяха ужасни - напукани, сухи.
Има страхотен ефект.

# 22
  • Мнения: 7 186
... С глицерин и силикон на Ейвън ...

И аз използвам него и съм доволна  Peace Добър е.

Да, и този е хубав.

# 23
  • Мнения: 310
Моята кожа също е много суха.Преди използвах еди крем на AVON.
Сега си харесах един крем на Дева. Много приятно мирише. Дори смятам да си го купя в скоро време като ми свърши сегашния.

# 24
  • Мнения: 1 645
А при мен е направо трагично.
Нито един крем не ми помага CryКаква е тази мойта кожа не знам,направо ми се плачи.
нещо много ефективно, но много досадно за употреба - така да се каже "тежката артилерия".Купуваш си хубав зехтин, ама истински, от тия по 20 лева бутилката Rolling EyesЕ, ти ще си вземеш малка бутилчица.Като си легне детето вечерта, затопляш си леко няколко лъжички зехтин, наклепваш се яко по ръцете и седиш така поне 20 минути #Crazy

Е това чудо непременно ще го пробвам.

А имали маски за ръце newsm78,или много искам........

# 25
  • Мнения: 35 966
има една маска на Ейвън от последните 1-2 каталога е, аз чакам моята тази или другата седмица

# 26
  • Мнения: 824
И аз имах същия проблем,но вече ползвам Епителизиращия на Талодерма и ръчичките ми станаха мекички  HugПрепоръчвам ти го Peace Flutter

# 27
  • Мнения: 1 564
Аз съм доволна от Atrix.На мен само той ми оправи ръцете.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 208
От пет години ползвам само Глисолид - единствения крем, който ми помага. Пробвала съм от най-евтиния до най-скъпия и нищо. Миризмата е въпрос на вкус.

Последна редакция: вт, 07 фев 2006, 22:26 от nadiagen

# 29
  • Мнения: 5 228
Аз ползвам Атрикс, и съм много доволна. Мажа се постоянно, не мога без крем за ръце.

И аз така. От години ползвам атрикс.  А през зимата от време  на време преди даси легна се мажа с тънък слой бадемово масло - много е полезно и за кожичките на ноктите.

Общи условия

Активация на акаунт