Коремчето вече ни издава - Априлче се задава

  • 26 561
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 18
Всяка зодия си има изключения  Peace А и не само зодията оформя характера, придава някакъв щрих, но като цяло много други неща оказват по-силно влияние, според мен. Ще се разбирате с тях, защото са си вашите деца (като изключим периода на пубертета) Simple Smile Например аз не се разбирам с раци, не ги понасям (извинете ме, раците от групата), но имам една приятелка, с която винаги сме в прекрасни отношения и много ме кефи. Като разбрах, че е рак отказвах да повярвам. Така че..... Peace

# 706
  • Мнения: 571
La Catrala, на скана ще те питат дали искаш да си правиш  Peace знам че гаранция няма, но е добре да си го направиш.
  Аз съм овен и приятеля ми е овен и нямаме нищо общо като характери  Mr. Green аз не съм типичен овен с рогата на пред никога. Има вероятност ако пренося бебето  да се роди на моят рожден ден, ще бъдем 3 овни вкъщи  Laughing

# 707
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Бистрихме я тази тема в началото на първата априлска тема. Ей, го бе, аз съм овен - какво не ми харесвате не мога да разбера!  Mr. Green bowuu Познавам телци, братчеееее...по инати от 300 като мен. А са едни по-тихи, подмолни. Докато овните каквото им е в сърцето, това им е в устата - знаеш, че насреща имаш прозрачен човек. Ей, това мъжете овни са долно племе, признавам и се подписвам с 2 ръце. Разбирам се със всички освен с козирози-мъже и всички, ама всички, водолеи, които обаче се казват Десислава! Shocked Grinning Познавам три броя екземпляри - толкова злоба на едно място не съм срещала. Да ме извинява всеки който е Десислава-водолей в темата. Извън темата никак да не ме извиняват! Whistling
elenaz , специално за теб ще споделя, че миналата година открих жена козирог, с която се разбирам прекрасно, просто си четем мислите - толкова добре си пасваме. А това все пак ще е твое детенце, част от душичката ти. Ще сте си страхотна комбина! Heart Eyes

Само под сурдинка да кажа, че асцедента ми е телец! Асцедента е много определящ за характера, дори повече от зодията, така, че! Peace Късмет!  Mr. Green

Последна редакция: пт, 11 окт 2013, 15:33 от Dallcheto

# 708
  • Сидни
  • Мнения: 721
ахахахах Ангел,
при вас е добре положението. Знам, че да се вярва в зодиите е глупаво, но все си мисля, че има поне нещо вярно. На мен 2те най-сериозни връзки, втората прерастнала и в брак са ми с близнаци и мога да кажа , че харесвам еднакви неща и мразя еднакви неща в двамата! И естествено, че имат различия, все пак са резлични човешки същества с идентичност и т.н., но имат толкова сходни навици и разбирания, че чак е невероятно.
Естествено,ч е каквото и да се роди като зодия, си е моето рогатче и ще си го обичам, просто от глезотия казвам, че предпочитам да е телче. Ама те и хората са казвали " Внимавай какво си пожелаваш"  Crazy

# 709
  • До Балкана
  • Мнения: 100
  Аз съм овен и приятеля ми е овен и нямаме нищо общо като характери  Mr. Green аз не съм типичен овен с рогата на пред никога. Има вероятност ако пренося бебето  да се роди на моят рожден ден, ще бъдем 3 овни вкъщи  Laughing
Ихаа! Party
И да не ме забравите, да ми стиснете по едно палче за утре за ФМ. Яко ми треперят гащите....

# 710
  • Сидни
  • Мнения: 721
Другото , заради което ми се ще да се роди по към края на април бебето е...абе мисля аз в перспектива  Mr. Green е, че е хубаво да може да си прави рожденните дни на открито хахха
толкова съм завиждала на приятели, родени през топлите месеци, как правят страшни купони по полянки и плажове... пък аз - на 31. декември, то не мога един истински РД да си направя, камо ли да е на открито  Crossing Arms. Ще ми благодари после!

# 711
  • London
  • Мнения: 6 732
Аз съм стрелец, не разбирам много от зодии, но знам че с телци много усилия ми коства да се нагодим  Laughing


Защото и стрелеца е нож с две остриета. Joy Вярни,предани,знаят да обичат силно, но в същото време са много обсебващи, не търпят критика и стрелят на посоки преди да са се прицелили. Тях най-добре ги укротява воден знак. Със земен и те не се разбират.

# 712
  • London
  • Мнения: 6 732
Shocked да като прибавим и баща му дето е близнаци, картината се оформя почти пикасова... Crazy

Близнаците мисля след 35-36 улягат и се променят, но преди това трябва сериозно да са се наживели, налудували и направили 1000001 грешки и простотии. Joy Те също са добри приятели! Peace

# 713
  • London
  • Мнения: 6 732
Всяка зодия си има изключения  Peace А и не само зодията оформя характера, придава някакъв щрих, но като цяло много други неща оказват по-силно влияние, според мен. Ще се разбирате с тях, защото са си вашите деца (като изключим периода на пубертета) Simple Smile Например аз не се разбирам с раци, не ги понасям (извинете ме, раците от групата), но имам една приятелка, с която винаги сме в прекрасни отношения и много ме кефи. Като разбрах, че е рак отказвах да повярвам. Така че..... Peace

Защото зависи и от асцендента не само от слънчевия знак. Ако знака на приятелката ти е да речем знак с който принципно си ОК в конфигурация, това може да тушира някои черти от водната й натура.

xAngelx - доказано овни се разбират най-добре с овни така че вас няма да ви мислим. И тримата да сте рогати ще се разберете.  bouquet Ами значи да се съглася на този тест, а ти ще ми поясниш ли какво точно представлява процедурата и в деня на скана ли ти я правят?



# 714
  • Sofia
  • Мнения: 2
Ааа, не мога да ви изчетааааа. Много съжалявам, опитвам, но...не мога. Поне последните 3 странички прочетох....
За купуването бяхте коментирали преди 10-15стр. - аз от първото дете имам мноооого неща, и много останаха неизползвани - не съм ползвала нито шишета, нито залъгалки, нито помпа, нито кошарата му, стерелизатор само 5-6 пъти, можеше и с преваряване да минем...Спи си при нас, кърмя си го денонощно. Скоро започнахме процеса на отбиване и на преместване в кошарата, той ще си спи там, а бебето при нас на спалнята. Надявам се и този път да кърмя толкова успешно както първия, така че ще си спестя всички атрибути за хранене на бебето, дори за всеки случай няма да имам вкъщи. Помпата е разглобена, дори не знам къде е.
Единственото, което сега смятам да купя е овлажнител за въздуха. Много е сух в нашата спалня, много. На мен ми пречи, на детето също, будим се нощем от това. Бебето няма да се роди в най-люта зима, но все пак мисля, че е важно за здравето да се поддържа оптимална влажност на въздуха. Ще купя и още пелени, имам от баткото, но не са достатъчни, а и сега искам по-органик, вече съм ги набелязала...И аз пазарувам основно от йбей, разликата в цените с нашите магазини е фрапираща...
А, важна покупка с първото бебе за мен се оказа повивалника. Тогава смятах да си го спестя, че е ненужно и заема място. Такива болки в кръста имах, заради тежестта от бебето в последните месеци, а и мисля заради епидуралната при раждането, че като преобувах малкия в стаята за повиване на Икеа просто се родих..и си купихме. Е, няма такова удобство....
Утре съм на преглед при генетик, някой ходи ли вече? Някой беше споменал за миналата събота, че е имал час във Фемина. Какво представлява прегледа, да нося ли разпечатка с БХС резултатите, или те там ги имат? Иначе днес ме дупчиха за Хепатит и Васерман Simple Smile

P.S. Моето кръвно пак е 60/90, Винаги е такова. 40мин вървях пеша до поликлиниката, веднага ми го измериха - 60/90....

Sun~shine аз бях на генетична консултация във Фемина миналата събота - всичко продължи не повече от 10 минути, аз си бях разпечатала резултатите от Интернет, но д-р Въжарова ми ги даде с подписи на провели изследването. Иначе каза само, че резултатите са много добри, както за различните хромозомни аномалии, така и това, което беше измерено на ФМ; пита дали някой от моето семейство и това на таткото е имал генетични заболявания, пожела ни успех и това е.
Надявам се да съм била полезна  Hug

# 715
  • София
  • Мнения: 1 402
Shocked да като прибавим и баща му дето е близнаци, картината се оформя почти пикасова... Crazy

elenaz, у дома комбинацията също е земя+въздух, аз също съм козирог (23 дек.), таткото е водолей Grinning и едно овне мисля, че ще ни скрие шапките и ще сме голям цирк; с овни мога да се разбирам чудесно, но и те трябва да искат да се разберат с теб иначе оправия няма  Laughing иначе теленцата много ги обичам - наистина няма по-големи душички сред хората от тях независимо дали са мъже или жени, но мен няма как да ме огрее, освен ако не родя съвсем рано и хвана рибките

Sun~shine, в моя случай д-р Въжарова беше заета в уговорения ден и час, но жената ми се обади по телефона и обясни, че рискът е възможно най-минимален според резултатите - точно за няколко минути.

Dallcheto, стискаме ти палци   Hands Thumbsup

Последна редакция: пт, 11 окт 2013, 16:45 от Dao

# 716
  • Мнения: 87
Здравейте.. аз тук ен съм писала скоро, но във Фейсбук съм доста активна Simple Smile
По отношение на зодиите, майка ми е овен и мисля добре се разбираме... аз съм лъв, а половинката ми е рак Simple Smile
При мен иначе нищо интересно.. вторник съм на лекар, надявам се да имаме някакво предположение за пола на беб  Embarassed

# 717
  • Мнения: 103
Sun~shine, аз също съм на консултация с генетик утре във Фемина, може и да се засечем  Grinning
Относно кръвното, моето също и преди бременността беше 60/90, и сега си остава същото, не ми става лошо и нямам никакви оплаквания, вероятно ако стане нормално - 80/120 ще се чувствам зле... А, пък за овнитеее, най-не исках да имаме овне, но явно съдбата действително има добро чувство за хумор, термина ми е на рождения ден на таткото, голяма забава ще падне, ако действително го уцелим, макар шанса да е малък.

# 718
  • Мнения: 10
Здравейте.. аз тук ен съм писала скоро, но във Фейсбук съм доста активна Simple Smile
По отношение на зодиите, майка ми е овен и мисля добре се разбираме... аз съм лъв, а половинката ми е рак Simple Smile
При мен иначе нищо интересно.. вторник съм на лекар, надявам се да имаме някакво предположение за пола на беб  Embarassed

При мен пък майка ми е рак, а баща ми лъв => много добра комбинация Wink

Ние с ММ сме огнени зодии и се надявам на овненце, но както ММ каза: каквото реши такова ще е (може и рибка да излезе накрая)  Simple Smile
И аз се надявам другата седмица вече да видим пола - до сега поради липса на повръщане мислех за момченце, но днес майка ми каза, че с нито една от трите бременности не е имала сериозни неразположения, а сме три моми вкъщи, така че липсата на подобни симтпоми явно не е показателна, а си е чисто хормонална  Peace

# 719
  • Мнения: 87
Здравейте.. аз тук ен съм писала скоро, но във Фейсбук съм доста активна Simple Smile
По отношение на зодиите, майка ми е овен и мисля добре се разбираме... аз съм лъв, а половинката ми е рак Simple Smile
При мен иначе нищо интересно.. вторник съм на лекар, надявам се да имаме някакво предположение за пола на беб  Embarassed

При мен пък майка ми е рак, а баща ми лъв => много добра комбинация Wink

Ние с ММ сме огнени зодии и се надявам на овненце, но както ММ каза: каквото реши такова ще е (може и рибка да излезе накрая)  Simple Smile
И аз се надявам другата седмица вече да видим пола - до сега поради липса на повръщане мислех за момченце, но днес майка ми каза, че с нито една от трите бременности не е имала сериозни неразположения, а сме три моми вкъщи, така че липсата на подобни симтпоми явно не е показателна, а си е чисто хормонална  Peace

И аз не съм повръщала, нито пък съм се чувствала кой знае колко неразположена Simple Smile  Майка ми и с двете бременности не е имала също проблеми, сестра ми също, а и тя роди момиченце..

Общи условия

Активация на акаунт