Домакини/19 епизод-есенен

  • 34 782
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 2 265
Грешка, филмът се казва : облачно с кюфтета 2 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 676
  • при късмета
  • Мнения: 24 117
Привет,
и ние бяхме в Южния парк до сега.
Хлебопекарна имам и момичетата тук даже ме научиха и козунак да правя. И моята има програма за сладко, има и само печене. Вале и моята ос взе да се вади, ще строявам и моя мъж. Мулинекс имим и аз. Абсолютно всеки ден се ползва, понякога, като съм направила хляб ми хрумва и тесто за пица да направя, та понякога и по 2 пъти на ден. И първоначално много ядяхме хляб, защото топъл трудно ще намериш да купиш, но след това започнахме пак да ядем същото количество, когато купувахме. Правя 750гр., колкото е купения и остава за обяд на другия ден за мен.
Честит рожден ден *Tanderine    bouquet само здраве и късмет ти пожелавам
Добре си си дошла Мари
Отивам да спретна набърза нещо за вечеря, че цял ден в парка, нища не съм сготвила

# 677
  • Мнения: 2 169
Tanderine, честит рожден ден и от мен!
Направо като ви чета ми се прияде топъл хляб, току - що опечен. Май ще си помисля какво искам да ми донесе Дядо Коледа, пък килограмите...нека се качват, на кой му пука  Sunglasses
Ванко днес голям номер ми направи - не спа на обяд. Това ни се случва за първи път откакто е роден. Съответно беше голям киселчок цял ден, и заспа преди петнайсетина минути. Ще видим утре как ще е, дали не си сменя режима  newsm78

# 678
  • Мнения: 644
Здрасти и от мен!
Пристигнахме си при тати.
Утре като си свърша задачите ще пиша повече.

# 679
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро, момичета!

Петьо вчера не се чувстваше добре, цялата нощ спа добре. И ако когато го събудя ще е наред - отиваме на екскурзия до Враня. И аз ще се набутам. Та, че до довечера чак ще давам отчет.

Тити, радвам се, че сте с тати... Hug



# 680
  • UK
  • Мнения: 5 999
Добро утро, чакам инфо кога ще летим, стискайте палци Hug

# 681
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро, чакам инфо кога ще летим, стискайте палци Hug

Стискам, Коконче... Hug  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 682
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Добро утро.
Да са живи и здрави всички, които са имали повод за празник.
Коконке, изпуснах..де ще летиш?!? И за какво?
Аз съм скапана. Вчера си съчетах с пътуването и пекох червени чушки и прибрах във фризера за зимата.
Отделно си имах и други нещица. Ама днес малко ще поотпочина и ще се оправя.
Сега  ще правя кафе и ще пия.
Две нощи не съм спала. Не знам какво ми става... Rolling Eyes

# 683
  • UK
  • Мнения: 5 999
Мари Hug не аз, а ММ нали, трябва да се върне при нас Crazy
Луси  Hug

# 684
  • Мнения: 2
Добро утро дами.Коконче,ще стискаме палци. Hug Закарахме (с таткото) малката на ясла,направих кафе и ровя из нета.Днес трябва да сготвя нещо,ще уча малко и ще ходя по кафета с приятелки.Хубав ден и успешна седмица на всички.По-късно,ще намина пак

# 685
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Оооо, Коконче...изтрещяла съм кака яко... Mr. Green

Не ми обръщай внимание.

Важното е, че вече съм наясно. Hug

# 686
  • Мнения: 1 826

luss приятна разходка!
kokona20 ще дойде бързо деня,нали е тази седмица. Simple Smile
Марѝ приятна почивка! Hug
Kaka Daka приятна среща с приятелките!
titi888 колко ли си щастлива и доволна!

Честит имен ден на всички празнуващи-днес е Петковден!   bouquet
При нас е облачно,но е приятно,не е студено.Ще видя какво ще готвя за довечера,за обяд имам ядене.Дъщеря ми отиде на училище,а съпруга ми се качи на параклиса,близо до нас е и носи името на св."Петка" .Много красиво е направен.Ще потърся снимки да ви го покажа.
Успешна седмица!!! Hug  bouquet

Последна редакция: пн, 14 окт 2013, 17:12 от pisenxeto

# 687
  • Мнения: 2 169
Добро утро.
Коконче, стискам палци и аз fingerscrossed
И при нас е облачно, трети ден вече. Лекинко взе да ми омръзва, при все че обичам такова време.
П.П. Малкият сутринта изсипа един пакет пудра захар на пода. Как мислите - дали е на късмет, или на пари?  Heart Eyes

# 688
  • при късмета
  • Мнения: 24 117
Привет сладури,
сготвих за два дни, развредних се из къщи и отивам на пазар, че моя мъж вдругиден е рожденник.
Тити браво, че най-после се добрахте до там
Коконче ще си дойде
Честит празик на празнумащите!   bouquet
Просветна малко слънце навън и изчезвам
 Hug

# 689
  • Мнения: X
ДОБЪР ДЕН момичета,
Tanderine, честит рожден ден и от мен!
Мари спокоен ден и по спокойна нощ ти желая. Без сън много се изтощава човек и ти пожелавам да спиш добре тази нощ  Hug
мама-коко браво на теб   bouquet
тити, честото ви среща на родна земя   bouquet
pisenxeto благодаря за слънчевото пожелание .и при нас вали и е мрачно ,но у дома е топличко , радиаторите пукат и е така приятно Simple Smile Чакаме снимки от параклиса.
kokona20мина вече времето , не се притеснявай за ден или два . Hug
lussХареса ли ви филма? Сънят е много оздравяващ и полезен ,дано е по добре вече детето и си направете една дълга весела разходка . Снимки чакаме ,ти знаеш къде Wink
Хлебопекарна имаме ,прави всякакви теста в нея ,за марка не мога да предложа нещо конкретно. изберете си според функциите и цената ,която ви допада.
vio   Sunglasses ОТ СЕГА  си прави списък за дядо Коледа , за да няма изненади  Hug
Лек ден от мен ,аз днес малко почивка ще го раздавам ,че утре пристигат палетите за багажа и познайте  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт