Домакини/19 епизод-есенен

  • 34 813
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 117
Чакайте да ви се пооплача малко, как изобщо ми дойде на ум 10 годишния ми син да мине на индивидуално обучение  ooooh!. Нямаше ли кой да ми каже че ще трябва аз да му преподавам по всички предмети (освен английския).  А как мразех и още мразя училището  Embarassed. Обичам да чета и уча само неща които ме интересуват.
Добре че детето не се е метнало на мен и е много ученолюбиво, но тия ЧО и ЧП ще ме побъркат, чувствам се ужасно тъпа, нищо не иска да ми влезе в главата.
Пооплаках се, отивам да си поспя че ще ми се пръсне главата от учене и преподаване .

# 76
  • Мнения: 2 169
Съгласна съм да решаваме после за картичките, първо да съберем адресите, това е по - важно.
Баба Яка, моите племенници са също на 10, понякога като реша да им помагам и аз се чувствам като теб  ooooh!

# 77
  • София
  • Мнения: 2 265
Искам да кажа, че ще пращам само тази книга - другата я нямам...

Последна редакция: ср, 25 сеп 2013, 16:00 от luss

# 78
  • Мнения: 644
Ох ходихме до общината да се разправяме и сега ме боли глава.От негативната енергия на тея на края ще се пръсна.Ходихме със съседката и  детето й.Уж било с алергична кашлица.А се оказа,че е ларингит.
Сега дадох витамин.Мятам Емо с витамини всеки ден вече да не ми се разболява.
Лягам да си почина .После ще говоря с моя мъж.
Какъв ефект да има освен да го сплашат да не се занимава с мен.
Да мълчи и да ме подминава.Досега съм била любезна,но вече ще съм темерут.
Идеята е ,че съм с дете.Ще ме срещне ,ще се развика и ще стресира Емо.
А и от къде на къде ще ми скача с нож и ще ми налита.Не успя да ме удари.Само ме бута и изблъска.
Но като съм права няма да си оставя магарето.Правата си ги знам.

# 79
  • UK
  • Мнения: 5 999
Привет Hug
днес ,много ходих умориха ми се краката ooooh! после имах среща и със свеки и чак сега акостирам у дома Crazy

Добре дошли на новите ни попълнения и от мен  bouquet

Контеска, честит празник на твоята половинка! Да ти е жив и здрав и много да те глези и обича   bouquet Hug

Тити, Вио е много неприятно с тези съседски отношения, да не живеят в гората тези хора, нали някога все до нас ще опрат, каква е тази злоба и тази завист не -до-у-мя-ва-м!!!


Тите ако имаш свидетел на това, че те е нападнал и то с нож  #Crazy нали знаеш, че можеш и жалба да подадеш срещу него! Я му съкрати живота и му развали хабера Naughty

# 80
  • Мнения: X
Благодаря за благопожеланията !! Hug
Днес много бягане пак. Сутринта домашната правехме , водене до училище, родителска среща, базар за училищни книги , тренинг за една организация , в която съм доброволец , пазаруване , докторски часове за записване. Отделно направих за свинските бон филе пържоли белия сос от гъби и копър, пълнени чушки с ориз, Тирамису ,а пържолите и зелената салата довечера. Сега ще бягам към училище да взема детето и да купим цветя за да украсим в къщи ,да надпишем заедно картичките за тати ,да довърша яденето ,после баня за детето ,книжки за четене -практика и приказка за лека нощ ,а после да подготвя вечерята и да си обърнем внимание с баща й  Crazy
Че аз на работа направо си почивах пред такова ежедневие ,честно ..
До скоро,че ще закъснея за училище..,а  ако детето поиска да играем в парка ще се забавим  Joy

Последна редакция: ср, 25 сеп 2013, 18:13 от Анонимен

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 6 625
Тити,мъжът ти в Лондон ли е?
Един як бой няма да му е излишен на комшията.Ама толкова як,че да не месли за отмъщение,а за спасение.

# 82
  • Мнения: 7 201
Здравейте отново! Grinning
Благодаря ви на всички сърдечно за топлото посрещане!  bouquet

Марѝ,  Hug
Радвам се, че една скъпа моя виртуална приятелка ме приветства първа!
С нея се знаем от други теми, най-вече за стиховете, които са ми слабост.

За себе си мога да кажа, че отскоро отново съм домакиня, пиша отново, защото пак не случих на работа и работодател. ooooh!
Но да не се връщам назад.
Сега си работя надомно вкъщи, по малко за удоволствие, и си изкарвам по някое левче.
Оправям се с домакинстването и си помагам на четвъртокласника.Тази година им е особено важна, че имат външно оценяване.Кой ли го е измислил това?
А навремето имаше матури след 7-ми клас само, а сега ..? Rolling Eyes

Славе, търпение и силна воля за срещата със свеки! Wink


Последна редакция: ср, 25 сеп 2013, 18:18 от Mam4е

# 83
  • Мнения: 117
Наспах се хубаво, сега продължавам с ученето на уроците за утре, нали трябва и преподавателя да е подготвен с уроците.

luss книжките на Миленка могат ли да се намерят в книжарниците или да ги търся онлайн?

Mam4е то това оценяване след 4 клас май е по скоро за учителите им, поне на мен така ми обясниха в училище, а да си чувала че май може да отпаднат тази година, на първия учебен ден някои родители споменаха че са чули такива предложения. Е дано да не си останат само с предложението, че тия матури в 4 клас са голяма глупост.


# 84
  • Мнения: 5
Ето го шала
Сина ми сготви  Blush на мен не ми остана време днес от приятелки и кафета  Embarassed
Добре дошла мамче  Hug

# 85
  • Мнения: 969
Не мога да седна на компютъра да ви видя творенията. Малките веднага са в/у мен. Та въпреки, че има три РС, аз пак щракам на телефона.
Тите, пази се, от такива хора всичко не знаеш какво да очакваш.
Марче, де се губиш?

# 86
  • София
  • Мнения: 9 903
Люси, може ли такава книжка  аз мен? А има ли откъде да я купя?

Марче, благодаря ти, ще прегледам рецептата, щ  я намеря.

Мамче, добре дошла тук!


Контеса, честит ви празник, много здраве желая! Hug

Тити, с комшии човек да си няма  работа...направо не ми се говори за едни под нас.

Надин, гледам прекрасните ти неща, браво!

Баба Яка, успех с училището....малката ми е в трет клас и аз се дивя на учебниците ежедневно!

# 87
  • Мнения: 644
Славче да в Лондон е.
Да заслужава си го.Но ММ не е такъв и да беше тук едва ли ще скочи на бой.Не съм го виждала в тая светлина.Но нали съм рогато магаре все съм напред и на горе.Няма да ме пречупят ако ще света да се обърне.Да има късмет да ми каже и дума от тук насетне.
Няма да се предам пред злобата и завистта на тея хора.Защото с простотията си могат само да се излагат.Те такива рано или късно си получават заслуженото.Бял ден няма да видят от тея негативизми.
Не мога да преодолея как може в един човек да има толкова злоба?Тоя въпрос ме тормози.
Стига толкова за мен,че ви надух главите.
Да сме живи и здрави другото е маловажно.
Добре дошла на новата мама!

# 88
  • Мнения: 644
Коконке обади се за кафе няма проблеми.

# 89
  • Мнения: 644
Няма ли да е по-удобно за тези ,които сме от чужбина с емейл адреси.И аз съм за картичките.
Ако ми дадете емейли ще пратя на всички Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт