Къде на Нова Година 2014,сподели опит от предходни години

  • 55 643
  • 319
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 6 386
Здравейте,

Ние решихме да празнуваме вкъщи. Дайте идеи за забавления у дома - търсих в нета, но нищо не намерих.... Как се забавлявате у дома на Нова година?
Пеем песни, приятел свири на китара, правя баница с весели късмети, танцуваме, пускаме фойерверки. Когато бяха малки децата, някой татко играеше ролята на дядо Коледа и раздаваше подаръците. Зависи от мястото, в което живеете можете да отидете на съответния площад и там да посрещнете новата година.

# 301
  • Мнения: 92
Дайте идея за хубав СПА хотел на по ниска цена.
Може в Бг. а може и в чужбина. Благодаря предварително

# 302
  • Мнения: 6 386
Дайте идея за хубав СПА хотел на по ниска цена.
Може в Бг. а може и в чужбина. Благодаря предварително

http://www.bgholiday.com/bg/offers-list/240-new-year-v-hotelite-na-pro

# 303
  • Мнения: 1
Офертата на ресторант Тифани е супер-сетили са се и за семействата с деца!Ако някой знае подобна оферта за  ресторант във Варна или околността да пише.

Здравей,
За Варна, което ми е попаднало с деца е тази:  http://www.restaurant.bg/promotions/nova-godina-s-deca-restorant … a-modena-varna-59

# 304
  • Мнения: 1
Здравейте,

Ние решихме да празнуваме вкъщи. Дайте идеи за забавления у дома - търсих в нета, но нищо не намерих.... Как се забавлявате у дома на Нова година?
Пеем песни, приятел свири на китара, правя баница с весели късмети, танцуваме, пускаме фойерверки. Когато бяха малки децата, някой татко играеше ролята на дядо Коледа и раздаваше подаръците. Зависи от мястото, в което живеете можете да отидете на съответния площад и там да посрещнете новата година.

И аз се присъединявам към песните и танците - можете да си направите караоке използвайки youtube. Само трябва да си приготвите предварително песни според желанията и възрастта на децата. 
Аз лично намирам добри идеи за игри в http://www.pinterest.com/.

# 305
  • Мнения: 79
Ние за Нова година запазихме в апартхотел Дрийм в Банско.  Надяваме се да си изкараме добре, и хотела да е добре отоплен тъй като ще сме с децата.

# 306
  • тук-там
  • Мнения: 4 276
Някой да сподели нещо за Солун? Някаква оферта с изпитан хотел....
Ние както винаги в последния момент....

# 307
  • Мнения: 6 311
Някой да сподели нещо за Солун? Някаква оферта с изпитан хотел....
Ние както винаги в последния момент....

Свържи се с Планет травел и си кажи изискванията - местоположение, цена и т.н., те ще ти предложат, имат много оферти за Гърция.

# 308
  • Варна
  • Мнения: 3 971
Ние за Нова година запазихме в апартхотел Дрийм в Банско.  Надяваме се да си изкараме добре, и хотела да е добре отоплен тъй като ще сме с децата.

отоплен е

# 309
  • Мнения: 308
Мечтата ми е Дубай за нова година. но не знам кога ще ми се усмихне щастието моя мъж да ме заведе там. Иначе една приятелка от онзи ден ми споменава за някаква нова услуга в областта на туризма- нещо от сорта сол маркетинг..., нещо такова.много, мното ми се пътува.

# 310
  • тук-там
  • Мнения: 4 276
Свържи се с Планет травел и си кажи изискванията - местоположение, цена и т.н., те ще ти предложат, имат много оферти за Гърция.

Благодаря, запазих чрез тях за Холидей Ин. Peace
Чак не повярвах цената. Laughing

# 311
  • Мнения: 250
За тези които са от Варна и околията-видях ,че MR.BABA имат доста добра оферта 49 лв.без напитките/има включено шампанско и мин.вода/.Не знам какви са цените на алкохола,но мисля е добро като предложение,а и мястото е супер за да се наблюдава зарята.Нямам идея обаче дали има свободни места все още. http://www.mrbaba.net/events.php?lang=1

# 312
  • Мнения: 6 386
Мечтата ми е Дубай за нова година. но не знам кога ще ми се усмихне щастието моя мъж да ме заведе там. Иначе една приятелка от онзи ден ми споменава за някаква нова услуга в областта на туризма- нещо от сорта сол маркетинг..., нещо такова.много, мното ми се пътува.

Много внимателно прочети темата за Тенерифе и за тази фирма Сол маркетинг и другите и производни или близнаци!!! Има и предавания за тях в ефира на Хрътките!!! Мошеници от международен аспект!!! Моя близка вече се опари с едни 900 лв.

# 313
  • Мнения: 79
Ние за Нова година запазихме в апартхотел Дрийм в Банско.  Надяваме се да си изкараме добре, и хотела да е добре отоплен тъй като ще сме с децата.

отоплен е

Посещавали ли сте хотела?  Ако да, бихте ли споделили малко повече за него?
В интернет попаднах на снимки с едни печки в стаите, и ако се притеснявам малко, дано всичко е наред .

# 314
  • Бургас
  • Мнения: 130
Свържи се с Планет травел и си кажи изискванията - местоположение, цена и т.н., те ще ти предложат, имат много оферти за Гърция.

Благодаря, запазих чрез тях за Холидей Ин. Peace
Чак не повярвах цената. Laughing


Бихте ли споделили цената за хотела Simple Smile ние сме от Бургас и се чудим накъде да избягаме.В последния момент се уредихме с баба гледачка за децата и сега напожар търся нещо за Нова Година Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт