The Blacklist

  • 60 322
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 050
Момичета, гледахте ли новата серия? Започва ударно сезона.

# 61
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
А,излезе ле вече?
Направо ми оправи деня с тази новина.

# 62
  • София
  • Мнения: 4 903
Еееей, толкова ти благодаря, Smile_d Simple Smile   bouquet
Не знаех. Ще гледам и коментирам после.

# 63
  • София
  • Мнения: 27 311
Най-добрия НОВ сериал за миналата кампания. Simple Smile
Ще гледам и аз тия дни първата серия.
Радвам се, че и Агентите на ЩИТ започнаха  Rolling Eyes

# 64
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Много харесвам актрисата,която са избрали за майка /съпруга.Надявам се да я задържат някак в сюжетната линия.

# 65
  • София
  • Мнения: 27 311
Според вас има ли шанс Лизи и Реслър да се съберат? Simple Smile

# 66
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Аз залагам на искри към края на сезона.За сега още си "ближат" раните и им е рано и на двамата за нови връзки.Предполагам първо ще станат приятели.

# 67
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Никой ли не гледа?Много лош Редингтън този сезон.Още не схващам напълно Елизабет дъщеря ли му е ,и ако тази дето я дават за бивша съпруга е майката защо толкова студено се държа с Елизабет.

# 68
  • София
  • Мнения: 4 903
Аз гледам  Peace
Бях болнични 10 дена и успях да наваксам, защото изоставах със серии още от първия сезон.
Новата серия, обаче, не съм я гледала още, чакам субтитри.

На въпроса ти, Случайно непозната:
Скрит текст:
Сигурна съм, че Лизи е дъщеря на Ред. Особено след онзи кадър, където се видя, че целият му гръб е в белези от изгорено. Но не мисля, че онази бившата съпруга е майката на Лизи. По-скоро да е втора съпруга на Ред, след майката, която е загинала в пожара. Ако майката беше оцеляла, нямаше да има нужда Ред да остави бебето (Лиз) на своя приятел за отглеждане. Такива са ми разсъжденията, но може и да греша, разбира се  Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 269
А и бившата жена е отишла в програмата за защита на свидетели с дъщеря си (така запомних , въпреки че не казаха нищо повече за дъщерята )  Peace

 

# 70
  • София
  • Мнения: 167
На мен жената на Ред ми е като мумия, с три реплики на кръст. Да не говорим, че тази иначе доста симпатична актриса тотално се е обезобразила с пластична операция и ботокс. Никакво, ама никакво излъчване няма за мен. Все ми беше тая дали ще я убият като я отвлякоха. За сега тотално излишен персонаж. Този сезон Лизи обаче ми изглежда доста свежа, дано раздвижат малко обарза й,нещо и с Реслър и нея "по-така" да измислят. Интересен ми е персонажа на новият агент ( израелката, забравих и името), добре че добавят нови образи, че "великият" топ-сикрет отдел го превзеха за има-няма 5 мин. и ги изпотрепаха , а профайлъра Лизи всеки я баламосва както си иска. Ама пък си го гледам сериалчето с кеф заради Ред!  Mr. Green

# 71
  • София
  • Мнения: 4 903
...нещо и с Реслър и нея "по-така" да измислят...
Тъй, тъй  Peace
И аз чакам подобно развитие, има потенциал, дано измислят нещо.

# 72
  • София
  • Мнения: 27 311
Никой ли не гледа?Много лош Редингтън този сезон.Още не схващам напълно Елизабет дъщеря ли му е ,и ако тази дето я дават за бивша съпруга е майката защо толкова студено се държа с Елизабет.

Надявам се да му е дъщеря. Много ми се иска да е така, но има една пречка. Твърде очевадно е, в смисъл дават много явни джокери за което и за това се опасявам, че може да излезне и нещо друго (само дето за колкото и други варианти да се сещам, всичките не ми стоят достоверно). От една страна ще се радвам ако му е дъщеря като голям фен на сериала и на тях двамата в частност, но ще съм разочарован от сценаристите. Като цяло нивото на сериала е много високо и предполага, че такъв сюблимен момент ще е много по-сложен и труден за разгадаване, че ще има някаква изненада и т.н. Трябваше отдавна да и каже истината (ако е това), още в първия сезон. Сега се поувлякоха доста и изтърваха идеалния момент. Никой няма да изненадат ако се окаже, че Ред е бащата на Лизи и точно заради това се съмнявам да е така. В краен случай може и да е баща и, но да има нещо много важно и от изключително значение заради което не иска да и признава истината. Може би свързано с този/тези, които стоят над Ред в йерархията и са го натопили пред Берлин като виновен за смъртта на дъщеря му.
Та, ако се окаже, че Кийн наистина е дъщеря му, то задължително трябва да има някаква драма, тежка тайна заради която не и казва все още (освен очевидното, че така си мисли, че я предпазва). И тук да е изненадата за която пиша...

 bowuu

# 73
  • Мнения: 1 050
Тази Зоуи същата ли е като момичето, което Лизи наемаше да я дублира?
Скрит текст:
Надявах се да не дават вече Том, а то какво стана. И този Рестлър как ме дразни с тези хапчета.

# 74
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Е що ?Има хляб в Том.Пък бих казала че и салам има Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт