The Blacklist

  • 60 337
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 4 910
Е що ?Има хляб в Том.Пък бих казала че и салам има Mr. Green.
Joy Joy Joy
Не съм гледала последните два епизода.
Ще се включа, като го направя.

# 76
  • Мнения: 4 630
Цоп и аз тук, бях го свалила отдавна, но не му обръщах внимание, днес останах без сериал и попаднах на темата. Много съм доволна от 1еп. продължавам нататък....

# 77
  • Мнения: 1 050
Еха, как свърши серията... не очаквах.

# 78
  • Мнения: 270
Уникална серия ! Много се кефя на сериала , че винаги успяват да ме изненадат с нещо  Peace

# 79
  • София
  • Мнения: 4 910
Кой номер е последната серия, че май нещо съм си объркала номерацията на файловете?

# 80
# 81
  • София
  • Мнения: 27 368
Мен не ме изненадаха и с двете последни серии, усещах, че Лиз крие Том и че не го е убила и според мен никога няма да може хладнокръвно да дръпне спусъка, за това и той самия иска точно това от нея, познава я... Wink
Също така бях убеден, че тази жена не е дъщеря на Ред, а на Берлин. Сега мисля, че ще се помирят, че защо да не започнат и да работят заедно, знае ли човек.
Сериала е уникален по рода си, един от любимите ми. Истинска находка. Simple Smile

# 82
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Викаш Лиз и Том да работят заедно?Няма начин.Тоя ще духне при първа възможност.
Иначе актьора е секси.Нямам против да го показват по-често.

# 83
  • София
  • Мнения: 27 368
имах предвид Ред и Берлин Wink

# 84
  • Мнения: 4 630
С изключение на 1-та  серия другите голяма психария, това ме дразни - прекаляват, интересно ми е дали мъжът на Лиз играе двойна игра и дали наитина ще се окаже баща и , но май трябва да изледам всички серии , за да разбера още съм на 1 с.-8с, ако някой знае отговорите да ми напише:)

# 85
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
имах предвид Ред и Берлин Wink

Това ми се струва още по-невероятно.Единият е твърдо откъм тъмната страна на луната, а Ред търси някакъв вид изкупление по мое мнение.По-скоро очаквам временно примирие по тази сюжетна линия и евентуално в трети сезон ще я възобновят.

yasmina ,
за да не те спойлирам прекалено ще ти кажа ,че намирането на скритите паспорти в пода не беше случайно, нито нагласено от Ред.А за другото всичко сочи че той е баща и обаче Ред и до сегашния момент отрича.
Ако първи сезон ти е психария,по-добре не започвай втори. Wink

# 86
  • София
  • Мнения: 1 017
Страхотен сериал, един от любимите ми е, включвам се да следя темата Simple Smile
Според мене Ред е бащата на Лиз, ама да видим кога ще се разбере. Малко вероятно ми се струва Ред и Берлин да се помирят, не съм гледала последната серия от тази седмица, ще видим какво ще стане.

# 87
  • Мнения: 1 050
И какво се оказа накрая
Скрит текст:
Том човек на Редингтън

И какво е това, което Редингтън имал, нещо не разбрах?

# 88
  • София
  • Мнения: 27 368
Това ми се струва още по-невероятно.Единият е твърдо откъм тъмната страна на луната, а Ред търси някакъв вид изкупление по мое мнение.По-скоро очаквам временно примирие по тази сюжетна линия и евентуално в трети сезон ще я възобновят.

възможно е, но малко вероятно. замисли се, за какво да воюват отново, като всичко което търсеше Берлинг е отмъщение заради дъщеря му, а се оказа, че Ред не само, че не я е убил, ами и я намери и му я поднеса на тепсия дет се вика. Берлин трябва да му е благодарен до живот.
А има по-опсни и големи играчи, които са над Ред и за които само леко се загатва до тук. Няма да са врагове повече (няма защо, поне на този етап така изглежда), защо тогава да не си помагат за бъдеще. Simple Smile

# 89
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Е,неведоми са пътищата на сценаристите,а и не се знае каква дрога пушат.

И какво се оказа накрая
Скрит текст:
Том човек на Редингтън

И какво е това, което Редингтън имал, нещо не разбрах?

Това пък как стана?

Общи условия

Активация на акаунт