Мнения за ножове Делимано

  • 34 314
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 984
Тия с по 0 мнения, гледам, са много доволни.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 519
Струват ми се много твърди и нееластични. За мен не са най-добрия избор, но пък са евтинки.

# 17
  • Мнения: 93
Хм, мен ме интересува точилото.  newsm78Трябва да си вземам ново и се чудя дали да е от тези. Някой да знае дали стават за повече от няколко пъти?

# 18
  • София
  • Мнения: 4 185
Аз след като пробвах чопъра на Делимано се отказах да си взимам ножове.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 519
Хм, мен ме интересува точилото.  newsm78Трябва да си вземам ново и се чудя дали да е от тези. Някой да знае дали стават за повече от няколко пъти?

Тези точила стават за подържане остротата на вече заточен нож, няма да могат да ти го наточат качествено, ако се е изтъпил много. Намери си брус. По-добро от това, здраве му кажи.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 390
Аз след като пробвах чопъра на Делимано се отказах да си взимам ножове.
И аз не съм доволна от него - нищо особено, трудно се справя почти с всичко. Купих си универсалния нож от промоцията - засега реже по-добре дори от керамичните ножове, които използвах досега, но това е опит от седмица. Не знам до кога ще е така и ще се поддава ли на наточване.

# 21
  • Sofiq
  • Мнения: 267
В къщи като цяло не сме фенове на чопърите. Имаме най-обикновен кухненски робот и се справя в пъти по-добре. С чопър-а освен да накълцаш лук или моркови незнам за какво друго да го ползваш....

# 22
  • София
  • Мнения: 4 185
В къщи като цяло не сме фенове на чопърите. Имаме най-обикновен кухненски робот и се справя в пъти по-добре. С чопър-а освен да накълцаш лук или моркови незнам за какво друго да го ползваш....

Лошото е, че и с лук не се справя. Извинявам се за спама Peace

# 23
  • гр.Русе
  • Мнения: 52
 Следя темата с голям интерес.Събрах точки още в самото начало и всеки път когато отидем да пазаруваме заставаме пред ножовете и започва едно голямо чудене.
 Преди десетина дни ми подариха чопър Делимано.Изобщо не съм доволна от него, единственото нещо което ме кара да го ползвам е рязането на лук, че иначе голям рев пада.Никога до сега не съм ползвала такова чудо и не мога да го съпоставя с друг производител.Другото което не ми харесва при него е, че след като го използвам не мога да го измия само го забърсвам с влажна кърпа.Мие се само купичката.

# 24
  • Мнения: 0
Аз върнах поставката,не знам...

# 25
  • Мнения: 0
Сега сме с "Бьорнер" и искам да Ви кажа,че за цената са супер.
Ще ми трябва един комплект още и ще ида да питам дали ги разделят.
Ще следя темата,ако някой още сподели за"Делимано"
Китайски боклуци мисля,че са...

# 26
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Никога не сме имали в къщи наистина скъпи и качествени ножове и не мога да дам адекватна оценка , но за момента наистина ми допадат. До преди тях ползвахме един комплект на Tescoma Presto, но вече се изтъпиха. Позната имам с японски Global, наистина са уникални ама и цената им е.....

# 27
  • София
  • Мнения: 6 155
Имам Теscoma,първото му точене беше след повече от две години системна употреба,но лесно се остри и изкарва доста време преди следващото затъпяване. Не бих ги сложила в графата лоши.

# 28
  • Мнения: 93
Ариана - Мерси за разяснението Simple Smile

# 29
  • Sofiq
  • Мнения: 267
О никак не са лоши даже Тескомата, само дето не умея да ги точа както трябва. Съвсем прилични спрямо цената си. Те имат и висок клас, нашите са от най-обикновените едни със синя пластмасова дръжка. Сега на плота си седят и двата комплекта и си ползвам който ми е удобен Simple Smile)))

Общи условия

Активация на акаунт