Отговори
# 375
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Дани, ся с Влъха почваме да анализираме 1-ва серия....молим горещо, щот никой не откликна...да събереш нейде анализите...много ми е интересно какво ще се получи. Praynig

# 376
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 377
Серка го е фанала за баджака, да мой пази равновесие, чИ до него получава повреда във вестубуларния апарат...къде видехте да го фаща за перископа...големи сте фантазьорки. Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Казах около ръчицата и, а не баш Laughing tooth то и за там стига дето се е подпряла, да блесне момчето с реакция tooth, че на неговите години и от здрависване с жена им полита самолета.... tooth оф спирам, чеее Laughing
И Къванч сме го виждали с фотошоп, ама поне релеф има където си трябва, апък тукЯ без малко вдлъбнатина Crazy
Тре'е да обърнем спешъл Фнимание на Чачовия пакет...шЪ гУ намеря... Joy
ВиднагЪ сЪ отзУвавъм

# 377
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Има, има...не е кат да нема.... tooth tooth tooth tooth tooth

Пепино, чей те цунем вИднЪж...  love001

# 378
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 897
Серка го е фанала за баджака, да мой пази равновесие, чИ до него получава повреда във вестубуларния апарат...къде видехте да го фаща за перископа...големи сте фантазьорки. Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Казах около ръчицата и, а не баш Laughing tooth то и за там стига дето се е подпряла, да блесне момчето с реакция tooth, че на неговите години и от здрависване с жена им полита самолета.... tooth оф спирам, чеее Laughing
И Къванч сме го виждали с фотошоп, ама поне релеф има където си трябва, апък тукЯ без малко вдлъбнатина Crazy
Тре'е да обърнем спешъл Фнимание на Чачовия пакет...шЪ гУ намеря... Joy

Шъ падне търсенйе. Joy

Въздържах се още онзи ден като се пуснаха предните две снимки от фотосесията за Вог да кажа, че на едната Ча на дамски задник мяза с тез плоски панталони, ама се въздържах да не ме налазите. Mr. Green То бива бива английски пепит, ама чак пък толкоз, че да ти се скрие турския здрав корен   Wink не бива!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 379
  • Мнения: 21 201
На Warner Brothers им е харесал първия епизод и са му дали висока оценка.

مقال بعنوان مد وجزر فى الصحافه العالميه

الكلام معروف عن الشركه ورنر برازر زارت موقع وانهم مبسزطين من تغيرات كلام قديم  وكما مدحوا فى الحلقه الاولى من المسلسل

# 380
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 897
И на мен ми хареса. Поне по едно нещо да приличам на Уорнър Брадърс.  Mr. Green Mr. GreenJoy

Като коментирате дей на Серка ръчицата що не обърнете внимание дей Чачовата ръчица? Wink

# 381
  • София
  • Мнения: 30 085
.....


Скрит текст:
Тия снимки не знам слагали ли сте ги ,слагам и аз и бягам до после златни  Hug Hug Hug

 newsm78 Туй сега "Ча прави реклама на ASK по канал D" ли е?  hahaha hahaha hahaha

 Joy hahaha Joy

# 382
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 377
Ади самоизритвам се от тръстиката до после  Hug

# 383
  • Мнения: 21 201
Бреееейййй, smile3506 как пък видяхте, че е плосък newsm09 през този дебел панталон? newsm78 Аз нито самолети, нито плоскости виждам. Rolling Eyes

# 384
  • София
  • Мнения: 30 085
Като цяло стайлингът на долната част на Ча на тези снимки хич го няма, ама нейсе. Ние ще гледаме от кръста нагоре  Grinning

# 385
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 897
Бреееейййй, smile3506 как пък видяхте, че е плосък newsm09 през този дебел панталон? newsm78 Аз нито самолети, нито плоскости виждам. Rolling Eyes


Аз ей тука така го видех - плосък. Rolling Eyes


Допълвам се: С предния си пост имах предвид точно тази снимка, а не човекът въобще.
Но това е една интересна и недискутирана в диспансера тема - въпросният пакет.  Thinking hahaha hahaha hahaha

# 386
  • София
  • Мнения: 30 085
Бреееейййй, smile3506 как пък видяхте, че е плосък newsm09 през този дебел панталон? newsm78 Аз нито самолети, нито плоскости виждам. Rolling Eyes


Аз ей тука така го видех - плосък. Rolling Eyes
Скрит текст:

Тц, вероятно е у левия крачол и се скрива от колоната  Joy
Скрит текст:
карате ме да говоря глупости Embarassed

# 387
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Бреееейййй, smile3506 как пък видяхте, че е плосък newsm09 през този дебел панталон? newsm78 Аз нито самолети, нито плоскости виждам. Rolling Eyes


Аз ей тука така го видех - плосък. Rolling Eyes
Скрит текст:

Тц, вероятно е у левия крачол и се скрива от колоната  Joy
Скрит текст:
карате ме да говоря глупости Embarassed
Ан тъй де отпусни се....не бъди сухарка...лалай глЮпости...отдава ти се. Joy Joy
А, за колоната и аз си го помислих...все пак човека не е без нищо... Whistling

# 388
  • Мнения: 0
Брейййй каква дълбока тема сте захванали Mr. Green

# 389
  • Мнения: 26
Дани, ся с Влъха почваме да анализираме 1-ва серия....молим горещо, щот никой не откликна...да събереш нейде анализите...много ми е интересно какво ще се получи. Praynig

Зиз, аз откликнах ма ся кат се върнах и видех, че мамата не ма публикувала #2gunfire начи предлагам си услугите пък ти кажи дали искаш или не - или пък може твойте Дани, аз на Миленка или обратната , абе ще го измислим Peace Sunglasses




 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт