Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 30 142
Фотосесията е много хубава, но има тук-там къде да се пипне, не е доизкусурена и оставя драгия зрител в невидение  Whistling

# 391
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Дани, ся с Влъха почваме да анализираме 1-ва серия....молим горещо, щот никой не откликна...да събереш нейде анализите...много ми е интересно какво ще се получи. Praynig

Зиз, аз откликнах ма ся кат се върнах и видех, че мамата не ма публикувала #2gunfire начи предлагам си услугите пък ти кажи дали искаш или не - или пък може твойте Дани, аз на Миленка или обратната , абе ще го измислим Peace Sunglasses




 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Лелеле, мац....ТЕНКЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮ!!!!!
Тъ гледам с лебоф начи...ше събираш све заедно
да видим какво ще се получи. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Пъ да речеш и да намериш старите... Rolling Eyes Embarassed Rolling Eyes

# 392
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 992
Я помагайте, че аз не разбрах каква точно грешка са забелязали. Някой по някое време е нарекъл другия с истинското му име, ама нали съм стара и глуха, и турски не шпрехам, не разбрах кой кого. А хората и видео са сложили. newsm78

http://www.kacamag.com/hazal-kayanin-dizisindeki-inanilmaz-hata_21773.html

# 393
  • София
  • Мнения: 30 142
Я помагайте, че аз не разбрах каква точно грешка са забелязали. Някой по някое време е нарекал другия с истинското му име, ама нали съм стара и глуха, и турски не шпрехам, не разбрах кой кого. А хората и видео са сложили. newsm78

http://www.kacamag.com/hazal-kayanin-dizisindeki-inanilmaz-hata_21773.html

Твърдят, че на партито по повод РД на Шабнем, Керем нарекъл нашето момиче Хазал вместо Азра  Laughing

# 394
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аз не чух да има объркване на имената...нарече си я Азра. Rolling Eyes

# 395
  • София
  • Мнения: 30 142
Аз не чух да има объркване на имената...нарече си я Азра. Rolling Eyes

И аз не чух  newsm78 Да не е било зад кадър т.е. гаф по време на снимките  и да са презаснели сцената  newsm78

# 396
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аз не чух да има объркване на имената...нарече си я Азра. Rolling Eyes

И аз не чух  newsm78 Да не е било зад кадър т.е. гаф по време на снимките  и да са презаснели сцената  newsm78
Не знам...аз за първи път гледам част от филма...инак само фрагманите съм гледала. Разбрах, че се карат заради тая Шебнем, че Азра ревнува,тоя искаше да влезнат вътре и да приключат играта, каза й да не ревнува,ч е няма защо... майката на Шебнем и направила партито, тая и благодари...после се изпращаха, пъ оня го викна майка му спешно...ама си и каза Азра. newsm78

# 397
  • Мнения: 21 201
Оххх, Профче и мен ме провокираш да пиша глупости за пакети и тем подобни но, ще се въздържа, че не ми прилича, не съм тинейджърка все пак да се впечатлявам от пакети на чужди мъже. Joy
И аз не съм чула да я нарича с истинското й име, а и не вярвам подобен гаф да не е забелязан и да не е отстранен навреме.

# 398
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Оххх, Профче и мен ме провокираш да пиша глупости за пакети и тем подобни но, ще се въздържа, че не ми прилича, не съм тинейджърка все пак да се впечатлявам от пакети на чужди мъже. Joy
И аз не съм чула да я нарича с истинското й име, а и не вярвам подобен гаф да не е забелязан и да не е отстранен навреме.
Наде, бе...като не си тинейджърка...бъди тийн бабка...аз кат гледам в пакетите на чуждите мъже да не съм повредена? Joy Joy Joy Joy Joy

# 399
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Оххх, Профче и мен ме провокираш да пиша глупости за пакети и тем подобни но, ще се въздържа, че не ми прилича, не съм тинейджърка все пак да се впечатлявам от пакети на чужди мъже. Joy
И аз не съм чула да я нарича с истинското й име, а и не вярвам подобен гаф да не е забелязан и да не е отстранен навреме.
Наде, бе...като не си тинейджърка...бъди тийн бабка...аз кат гледам в пакетите на чуждите мъже да не съм повредена? Joy Joy Joy Joy Joy
Не съм и тийн бабка Зизу, средна хубост съм, ама наистина не се заглеждам по пакети.
Е, сега, ще си изкривя душата ако отрека, че не съм забелязвала по време на АФК..., ама то си беше очеизвадно...оф спирам. Embarassed

# 400
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Дани, ся с Влъха почваме да анализираме 1-ва серия....молим горещо, щот никой не откликна...да събереш нейде анализите...много ми е интересно какво ще се получи. Praynig

Зиз, аз откликнах ма ся кат се върнах и видех, че мамата не ма публикувала #2gunfire начи предлагам си услугите пък ти кажи дали искаш или не - или пък може твойте Дани, аз на Миленка или обратната , абе ще го измислим Peace Sunglasses




 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

И аз откликвам,няма проблем,утре ще ги изкарам всички анализи на Зизка,Фейче ти ако искаш се заеми с тези на Релаксчето,ще се опитам и по поредност на сериите да ги наредя  Peace  Hug

# 401
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 992
Скрит текст:
Оххх, Профче и мен ме провокираш да пиша глупости за пакети и тем подобни но, ще се въздържа, че не ми прилича, не съм тинейджърка все пак да се впечатлявам от пакети на чужди мъже. Joy
И аз не съм чула да я нарича с истинското й име, а и не вярвам подобен гаф да не е забелязан и да не е отстранен навреме.
Наде, бе...като не си тинейджърка...бъди тийн бабка...аз кат гледам в пакетите на чуждите мъже да не съм повредена? Joy Joy Joy Joy Joy
Не съм и тийн бабка Зизу, средна хубост съм, ама наистина не се заглеждам по пакети.
Е, сега, ще си изкривя душата ако отрека, че не съм забелязвала по време на АФК..., ама то си беше очеизвадно...оф спирам. Embarassed

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Тъй тъй! Аз помня само по снимките с едно бяло панталонче ...  hahaha hahaha hahaha
Имам чувството, че не съм се заглеждала достатъчо. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 402
  • Мнения: 26
Дани, ся с Влъха почваме да анализираме 1-ва серия....молим горещо, щот никой не откликна...да събереш нейде анализите...много ми е интересно какво ще се получи. Praynig

Зиз, аз откликнах ма ся кат се върнах и видех, че мамата не ма публикувала #2gunfire начи предлагам си услугите пък ти кажи дали искаш или не - или пък може твойте Дани, аз на Миленка или обратната , абе ще го измислим Peace Sunglasses




 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

И аз откликвам,няма проблем,утре ще ги изкарам всички анализи на Зизка,Фейче ти ако искаш се заеми с тези на Релаксчето,ще се опитам и по поредност на сериите да ги наредя  Peace  Hug
Дани, почвай Релакса аз нея я захванах вече  Hug Hug

# 403
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Дани, ся с Влъха почваме да анализираме 1-ва серия....молим горещо, щот никой не откликна...да събереш нейде анализите...много ми е интересно какво ще се получи. Praynig

Зиз, аз откликнах ма ся кат се върнах и видех, че мамата не ма публикувала #2gunfire начи предлагам си услугите пък ти кажи дали искаш или не - или пък може твойте Дани, аз на Миленка или обратната , абе ще го измислим Peace Sunglasses




 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

И аз откликвам,няма проблем,утре ще ги изкарам всички анализи на Зизка,Фейче ти ако искаш се заеми с тези на Релаксчето,ще се опитам и по поредност на сериите да ги наредя  Peace  Hug
Дани, почвай Релакса аз нея я захванах вече  Hug Hug

ОК  Peace  Hug

# 404
  • Мнения: 6
Здравейтееее  Hug  Hug

Общи условия

Активация на акаунт