Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 1 426
Ей сега доизгледах сериала на Хазал.......Ами много ми хареса.....Със сигурност ще го гледам,интересно ми е как ще се развият натам нещата.Не знам аз ако бях на мястото на Азра дали бих подтикнала любимия си човек към нова връзка и аз да страдам,не,не,не StopДрехи,грим,декор,всичко ми хареса......Засега Heart Eyes
Дано наистина рейтинга се повиши,стискам палци  Peace

# 241
  • Варна
  • Мнения: 2
Здравейте момичета благодаря на всички за поздравите,но вчера май коктейлчетата са ми дошли в повече за да съм си забравила включен компа на работа та така цяла нощ. Simple Smile

# 242
  • Мнения: 11 820
Мераба  Whistling

# 243
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 574
Мераба  Hug

# 244
  • Мнения: 0
Hug

Чек да си сложим за нас вождовете едене че само на кафе тц Laughingникой се не сеща Sick
Скрит текст:

Лиди Hug

# 245
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Aма Ренууу, ма...ти убаО сложи кльопачка за нас, ма днес не си ме гушкала  и ми е тъпо некво... Whistling

Ся отиАм сЪ баням и кат сЪ върна сЪ надяами си се попрайла... Mr. Green

# 246
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 574
Мале Рени аз не съм вожд ама може ли и аз да се присламча към вас.Направо не сЪ одържам  кЪт видя сладко

# 247
  • Мнения: 11 820
Пепи, Hug Булка, Hug ти баш най сладките ши ни фтидат зъбите после немойм захапа месото ей майтап ти са струа  Mr. Green

# 248
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 574
Аааа зъбките вИднага ги прежалвам и без туй не съм мноо по мИсотУ  Whistling

# 249
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 400
Привет,сладурани  Hug  Hug  Hug

Сериала на Хазалчи още го няма качен в ю туб,нали  newsm78

Хайде малко ФЕмир,че от доста време не съм ги слагала  Heart Eyes




Прекрасен ден на всички  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

# 250
  • Мнения: 0
Пепи, Hug Булка, Hug ти баш най сладките ши ни фтидат зъбите после немойм захапа месото ей майтап ти са струа  Mr. Green
JoyЛапай и не мрънкай Mr. Green имаше още едно ма му забраих името Laughingкат фиде със сироп Laughing

Пепи може естествено щом е на масата Laughing

Зизу Joy Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Дани Hug

# 251
  • Мнения: 21 201
Снощи, като видях Керем как гъделичкаше Азра и тя реагира по същия начин,

Скрит текст:


както в тази сцена и се сетих как Емир гъделичкаше Фери и ми беше странно.

Скрит текст:



Другото, което ми направи впечатление е, че Азра ревнуваше по същия начин, както Фериха.

# 252
# 253
  • Мнения: 123
Пепи, Hug Булка, Hug ти баш най сладките ши ни фтидат зъбите после немойм захапа месото ей майтап ти са струа  Mr. Green
JoyЛапай и не мрънкай Mr. Green имаше още едно ма му забраих името Laughingкат фиде със сироп Laughing

Пепи може естествено щом е на масата Laughing

Зизу Joy Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Дани Hug



Кадаиф!  Peace

И аз се нареждам за сладкото!  Blush Blush Blush

# 254
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 574
Рени  Hug
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт