Туба Бюйюкюстюн,"Запленяваща сърцето" и проектите и преди и след това - Тема 189

  • 83 517
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 236
Баги  Peace и аз да се включа с една от песните на  Eylem Aktas за Пленителката, преди да изчезна за малко Whistling

# 46
  • Мнения: 4 535



Видяло се е днес, че съм на циганска музика / темна димек Wink /
Сутринта щях да припадна на това изпълнение на "Очи черние"  Rolling Eyes Embarassed Използвам случая с него да поздравя Гуга, наздраве! Grinning Peace

Скрит текст:
Днес си вземам отпуск от темата, напрегнато е около мен много Sad Чака ме кафепиене с приятелка, три мача + волейбола България- Италия . Хубаво, че с Ваня имаме спортменски отношения, че няма да има бой след Лудогорец- Ботев довечера Joy Joy

# 47
  • Мнения: 885
Ринка благодаряа за новата прекрасна тема  Hug  bouquet
Лина Цвети Таня Гуга Ваня Канти Баги Надин Габи Злати Рали  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Туба е наистина уникална благодаря ви за снимкитъе колажите  Hug
Канти благодаря за резюметата на П.Л
Уникални клипчета поствате мисли притчи  Hug
Всеки ден ви чета това че не се включвам неозначава че не ви чета  Sad Hug
Винаги ловите всички свързано с Туба и нейните партнюри Hug
Благодаря ви яко прекрасни бели птици  Hug

Гуга  Hug

# 48
  • Мнения: 84
                    ЧЕСТИТ  РОЖДЕН  ДЕН  , ГУГА !

                     БЪДИ  ЗДРАВА !

                     

                     



                     
                           

# 49
  • Мнения: 4 236
Връщам се след кафе в реала с приятели  и влизам отново в темата с надеждата за новини, но - тц все още няма  Sad
Клари, Танче  Hug
Надин  #Crazy с този клип на Очи черние съм така

И да продължа инициативата подета от Баги - Eylem Aktaş  и ПЛ  Heart Eyes



Скрит текст:

Малко умни мисли да сложа Peace
Скрит текст:


Тайната на живота е никога да не се поддаваш на неподходящи емоции.
Оскар Уайлд

И една притча Peace
Старият мъдър китаец вървял по заснеженото поле и срещнал една плачеща жена.
- Защо плачеш? – попитал я той.
- Защото си мисля за своята младост и красота, които виждах в огледалото, и за мъжа, когото обичах. Бог е жесток, щом ни е дал способността да помним. Той е знаел, че аз ще си спомня пролетта на своя живот и ще се разплача...
Мъдрецът стоял сред снежното поле и замислено гледал в една точка в далечината.
Неочаквано жената спряла да плаче.
- Какво видяхте там? - попитала тя.
- Поле от рози – отвърнал мъдрецът. – Бог е бил великодушен към мен, когато ми е дал способността да помня. Той е знаел, че през зимата аз винаги ще мога да си спомням за пролетта и да се усмихвам..."-

# 50
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте момичета!  Hug

Баги, Канти, Надин, Клари  Hug гледам пострадали няма  Wink, сигурно е заради дежурният

Ама... и нашите дежурни супер се справят  Wink всичко си имаме, че даже и рожденичка - Гуга  newsm51
... цветята и подаръка са за теб, а и пожеланията  Wink

... пък гроздето е моето извинение за липсата ми днес, но...  Wink поне да почерпя  Peace



И да добавя още малко красота  Simple Smile

# 51
  • Русе
  • Мнения: 6 503
 Thinking Май сега е мой ред да давам дежурство, та...  Wink да продължа с вашата инициатива - Айлем Акташ и песните свързани с проектите на Туба  Peace

Не можем да пропуснем и според мен най-важната за всички нас - песента, която предизвикваше толкова трепет още с първите си звуци / поне за мен беше така/.  Peace



Eylem Aktas - Gururu Yenemedik - Asi Soundtrack (English Subtitles)

Скрит текст:

# 52
  • Разград
  • Мнения: 8 243
...........................  Wink реших и да ви попитам, че май не съм в час, та...  newsm78 Фърат включен ли е в нов проект този сезон или още не е?  newsm78

Скрит текст:


Ceren Hindistan, Ceyda Ateş,Haluk Piyes, Fırat Çelik, Özay Fecht ve Engin Şenkan gibi başarılı oyuncuların rol aldığı ''Firuze'' adlı yeni dizinin çekimlerine başlandı.

İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekilen ,Mahsun Kırmızıgül'ün yapımcılığını ,yönetmenliğini Cemal Şan'ın üstlendiği dizide, iki aşk arasında kalan bir kadının hikayesi anlatılacak.

# 53
  • Русе
  • Мнения: 6 503
...........................  Wink реших и да ви попитам, че май не съм в час, та...  newsm78 Фърат включен ли е в нов проект този сезон или още не е?  newsm78

Скрит текст:


Ceren Hindistan, Ceyda Ateş,Haluk Piyes, Fırat Çelik, Özay Fecht ve Engin Şenkan gibi başarılı oyuncuların rol aldığı ''Firuze'' adlı yeni dizinin çekimlerine başlandı.

İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekilen ,Mahsun Kırmızıgül'ün yapımcılığını ,yönetmenliğini Cemal Şan'ın üstlendiği dizide, iki aşk arasında kalan bir kadının hikayesi anlatılacak.

Ванче  Hug много ти благодаря!   bouquet

Знаех си, че ти ще знаеш отговора, жалко обаче, че Фърат има роля / е, за него си е добре де  Simple Smile/, ама... и аз, като Баги  Hug бих се радвала да ги видя заедно с Туба  Peace
Но...  Wink продължаваме да си чакаме, пък който и да е само да ни зарадват с новина!  Praynig



Скрит текст:

# 54
  • Мнения: 2 195
Здравейте, пак Hug
Канти, то новини няма, но скоро наближава златният портокал, та поне в някой репортаж може да я видим. То и друг повод има, но едва ли е уместно да го очакваме и любопитстваме.

Обикновено не слушам всички клипове, но днешните си ги изслушах с кеф,  без излишни вълнения и вживявания, че и стопкадри си направих от ПЛ. Тези не са из най-тиражираните, да не говорим, че въобще не си ги спомнямт Naughty


Покрай ПЛ почти харесах тази песен, струва ми се много позната и близка, само дето не й знаех текста Wink
       В тъмна като в рог нощ
       Отново не мога да заспя
       Отминалите дни са  в ума ми
       Утешавам се в скръбта си
        Времето не може да се върне
        Любовта не познава смъртта
        Аз съм сираче в теб
        Моите клони не цъфтят
        Ръцете ти ми напомнят
        Красивото ти  лице, очите
        Годините не ме утешиха
        Думите ти ме пронизват ...

     


# 55
  • Мнения: 2 195
Нали не може два клипа в един пост, затова пак съм аз Peace Още една "Хасрет" с дългоочакваното "обичам те" на Оджата. Клипът е на Пепа, а Гуга харесва нейните:


с превод http://vbox7.com/play:df497437a0

А поканата на Ленард Коен за танц до края на любовта, ми подсети да сипя нещо разпускащо за събота вечер. Таня Hug

# 56
  • Мнения: 4 236
Малко реала ме "отнесе" с   phoneuu  А през това време Цвети  Hug е донесла прясно грозде и умни мисли (едната си я бях "заплюла" и аз  Rolling Eyes)
А на Баги  thanks   bouquet за превода на песента от ПЛ. Друго си е да знаеш за какво се пее в песента . Така, че си налях от питието и си изслушах с кеф песните сложени от вас. А тази песен на  Ленард Коен и на мен ми е една от любимите -   yes Танче thumbsup


Слагам нещо мъдро преди лягане Peace
Скрит текст:


Да обичаш тези, които те обичат, това всеки може. То е човешко.
А да си благоразположен към онези, които не са разположени към теб, то е божествено.

Петър Дънов

За да не съм като кучето в спойлера се оттеглям за  smile3524
Скрит текст:

Лека нощ!

Последна редакция: нд, 29 сеп 2013, 01:09 от kanti

# 57
  • Мнения: 885

Благодаря ви за клиповете  Hug
С една усмихната Филиз ви казвам лек и успешен ден  Hug

# 58
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug

Клари  Hug

А аз да добавя и Хасрет и да пожелая весел, макар и мрачен ден!  Peace



Скрит текст:

# 59
  • Мнения: 4 535
Привет и от мен! Grinning Peace Голяма суша откъм новини Sad Само около 'Movi dalga", филмът с Онур има материали заради участието му в "Златен портокал". Слагам една снимка от него и описание на десетте филма финалисти :



http://www.kulturmafyasi.com/2013/09/13/altin-portakalda-10-film-yarisacak/

Както е написала Баги, 4 октомври не е далеч и дано се появят нашите любимци. Тазгодишното издание е юбилейно, а дано... Peace

Като няма ново, нещо старо Wink Има овце, рози, мъка...и още нещо Grinning Става за темата Peace



Хубав ден!  love001

Общи условия

Активация на акаунт