Туба Бюйюкюстюн,"Запленяваща сърцето" и проектите и преди и след това - Тема 189

  • 83 535
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 195
Надин Hug ама ако го беше сложила и с превод или някой подходящ за гуги формат Peace
Доколкото подразбрах и не и без въображение: "признавам,  че съм доволна, че срещнах хубав смях, гняв като огън в тиган,..., топлота... Бате Tuncel, маестро Tuncel"  Peace

Харесва ми как го е написала. Две прости думи - "бате" и "маестро", но изразяващи топлина, уважение, признание, преклонение.

Канти, не е толкова важно коя ще е в главната роля, ама дали ще ни харесат. Аз и Джансу харесвам. Пък и защо 2те да не са в главните роли, а Енгин да им партнира.  Wink

А за контузения палец - тежките пръстени са й попречел и да използва другите си пръсти, а може от Арте да са й забранили, за да не се разлепят камъчетата Wink И аз да дам своя принос:

Последна редакция: пт, 27 сеп 2013, 18:26 от Bagi

# 31
  • Мнения: 4 249


Харесва ми как го е написала. Две прости думи - "бате" и "маестро", но изразяващи топлина, уважение, признание, преклонение.

Канти, не е толкова важно коя ще е в главната роля, ама дали ще ни харесат. Аз и Джансу харесвам. Пък и защо 2те да не са в главните роли, а Енгин да им партнира.  Wink

Баги  Joy за този вариант не се бях сетила. Аз иначе Джансиу също я харесвам
А за обръщенията на Туба към Тюнсел   newsm10


Хайде, за сега ви оставям Heart Eyes

# 32
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте!  Hug

Тази вечер посрещането не ми хареса, заради това  Sad

Tuncel Kurtiz Hayatını Kaybetti

Sinema, tiyatro oyuncusu, yönetmen ve senarist Tuncel Kurtiz hayata gözlerini yumdu.



Лека му пръст!
Да почива в мир!

Много колорит, свежест и живот предаде на мрачния и драматичен Аси! Уж бе доайенът, а фактически бе младежът в сериала!


С любимата "внучка"

Вечна му памет!

Ще го помним с този великолепен образ - Джамал, който вършеше мръсни номера, но пък внесе и толкова смях, та едва ли има някой зрител, който да го е намразил за стореното от него.

И аз също много харесах обръщението на Туба към Тунджел - ''бате'' и ''маестро''

# 33
  • Русе
  • Мнения: 6 503
А животът си тече:
Нормално е да се появи по кориците на списанията, след поредното й красиво представяне в Дубай.

Пуснали са нова анкета за най-добър сериал (според гуги). ПС не е а анкетата, но пък ПЛ фигурира два пъти, освен това са включени Çemberimde Gül Oya и Sultan Makamı.

http://magazimedya.com/bugune-kadar-yapilmis-en-iyi-turk-dizisi-hangisi

Баги  Hug още една красива снимка, че  Wink и корица, ама... нали е толкова популярна там, та как да пропуснат  Simple Smile

Канти  Hug и аз реагирах, като теб за превързаният пръст / няма как палецът  Wink да пострада от скритите  Joy Joy JoyPeace, ама... Баги нали не ги обича и затова ги набеждава  Wink

А за анкетата  Thinking не ми е ясно защо са пуснали два пъти ПЛ / да не са сбъркали и вместо ЗС, да са повторили  Thinking/, като добавим и ''Забрадката...'' и ''Султан...'' - стават 4 и всички те могат да отнемат по някой глас от феновете на Туба. Дали не е умишлено  Thinking и в ущърб на ''АСИ''?  newsm78

Засега обаче  Wink не е много назад от първия, та... да видим какво ще стане.  Peace

# 34
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 35
  • Мнения: 4 535


Хубава събота желая! Hug   love001





Филипп Киркоров - Мне мама тихо говорила

# 36
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Надин  Hug Сайме и Хасрет - най-хубавите майка и дъщеря!  Peace
Толкова си приличат двете, такава комбинация - рядко се получава  Simple Smile

# 37
  • Русе
  • Мнения: 6 503


Попаднах на този колаж във фейса и освен, че ми хареса  Wink реших и да ви попитам, че май не съм в час, та...  newsm78 Фърат включен ли е в нов проект този сезон или още не е?  newsm78

А аз си продължавам  Wink с обичайното, но... който има  Wink опасност да пострада при отварянето на спойлера - да не го прави.  Peace / просто  Wink и аз, като надписа на цигарите да предупредя де  Laughing/.  Peace

Скрит текст:

# 38
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug

Днес е почивно тихо. Laughing Новини - йок! Но пък страхотен колаж се е появил.
Много добре визуално стоят един до друг. Докато вървяха Минутите ме дразнеха първосигналните опити за сватосване на героите й, та не съм си изразявала мнението - много добре партнираха.

# 39
  • Мнения: 2 195
Тези дни попаднах на снимки на Туба от изложба на афиши от 2011, но от дубайските кадри не намерих повод да ги сложа отново в темата. Вчерашната тъжна новина ми даде Sad Не защото Туба ги е казала, а защото всеки оставя някаква следа, особено хората на изкуството.


Може би интервюто го има и с бг надписи, но не го открих, та слагам репликите Peace


Красивата актриса, която посети откриването на изложбата за филмови и театрални афиши на фондация TURVAK Turker Inanoglu, привлече вниманието с красотата и елегантността си.


Не искам да говоря само от свое име: ние всички сме израсли с турските филми. Те са много специални за мене. Гледаме ги по много пъти и не ни омръзва.


Затова подобни изложби са много ценни и много забавни...


Сигурно, харесвате много от тях, но кой са любимите ви?


Както казах, гледала съм всичките. Гледала съм всички филми от 50те до 80те...


Наистина ли сте гледала всички?


Да, по много пъти. Страхотно е да разглеждаш афиши на филми, които сме или не сме гледали...


...открих няколко филма, които все още не съм гледала. Видях кои са продуцентите, сценаристите, режисьорите и актьорите...


Има страхотни афиши. Те настойчиво ни препоръчват актьори, които вече не са сред нас, но чието отсъствие тук не се чувства...


...Сякаш те още са тук, до нас. Често ги гледаме по ТВ. Всъщност, ние още живеем с тях.

Хубав ден Hug

# 40
  • Мнения: 4 249
Здравейте, момичета в първия ден на уикенда
Скрит текст:

Цвети, Надин Hug Hug Hug

И кафе сте заредили, и музика, и прекрасно настроение    thumbsup

И аз ще сложа нещо в скрити  newsm03
Скрит текст:

Ако някой пострада  подсигурила съм дежурен на линия

Но да си нараниш пръстта понякога е свързано и с положителни емоции yes Особено ако те обслужва такава мед.сестра smile3521


Баги Peace харесва ми какво е казала Туба тогава,особено това.



...Сякаш те още са тук, до нас. Често ги гледаме по ТВ. Всъщност, ние още живеем с тях.
Наистина е важно какво оставяш след себе си в сърцата на хората - без значение дали си човек на изкуството или каквато и професия да имаш. А това се отнася не само за професията, а и за ежедневните контакти с хората от обкръжението ти yes
Хайде стига толкова съм философствала Whistling

# 41
  • Мнения: 2 195
Явно днес аз съм дежурна Wink. Какво да направя, понякога снимките сами изкачат от екрана, в слуачая на българско магазинно предаване  Laughing
Нали помните фотоизложбата на Merve Hasman. Днес зърнах снимките на Вог за 10.2013 със Сандра Бълок - още една хвърчаща красавица;-).

Ето и линк за фотосесията: http://lady.tsn.ua/news/photoreportazh/novyy-obraz-sandry-bullok … vogue-324577.html
Между другото цитираха и думи на Бълок: "актьорът трябва да споделя наградата, защото за изявата му, дори и незначителна, стоят 300 човека".

Аз докато си пиша, са се появили свежи сили. КантиHug
Да не ви покажат пръст, веднага го превързвате Joy Joy Joy

# 42
  • Мнения: 4 249
Пак съм аз, ама един член на ятото ни днес има рожден ден Heart Eyes

Гуга, Честит Рожден Ден!

Да си жива и здрава и все така изпълнена с позитивизъм! И да продължаваш все така да ни озвучаваш темата с прекрасна музика!(дано да е по-често занапред Peace) Наздраве!




Ето и Хасрет и Мурат те поздравяват Peace



Цитат
Да не ви покажат пръст, веднага го превързвате Joy Joy Joy
Баги к'во да се прави - професионална деформация  Joy

# 43
  • Мнения: 2 195
Дали да не подхванем музикална тема newsm78 Днес разбрах, че музикалният глас на Хасрет: Eylem Aktas, е изпълнявала и песни в Аси и ПЛ Embarassed
Ще почна с емблематичната за темата ни "Хасрет", а и фотосите са много качествени:


Последна редакция: сб, 28 сеп 2013, 14:50 от Bagi

# 44
  • Мнения: 2 195
Гуга, за много години! Много здраве, обич и усмивки!

И един музикален поздрав, нали си една от меломанките на темата:



Весел празник Hug
А на всички останали спокоен, слънчев следобед Hug

Общи условия

Активация на акаунт