Любители на Котки Тема 78

  • 46 998
  • 730
  •   2
Отговори
# 675
  • Мнения: 685
Далия много се е отпуснала...  Heart Eyes

Ха ха! Нали?  Laughing Това и е дневната спалня. Общо взето във всяка стая сме и направили кътче за отмора. hahaha Трябва някой път да я хвана и в креватчето където спи през нощта.

# 676
  • Мнения: 1 167
Здравейте отново.

Относно вета, няма как да го заведа. Първо не е мой, второ тук е адски скъпо, един преглед(без тестове, изследвания и т.н.) само струва 500 лв. Инак забелязвам, че  едното му око е малко гурлясало(напоследък, преди не беше), дъха му вони, усещам  някакви топчици около гушката, ранички които, ако ги разчопля, падат цели снопчета козинка...Също така, дупето му  Laughing не е особено чисто. Забелязвам кафяви точки, може би засъхнало ако, не знам...

Как да дресираме нашето котенце

# 677
  • Мнения: 2
моя маца е ваксинирана вече и е о кей, продължава да разказва играта на диванчето, пердетата са вече със стабилни дупчици, но започна да къса и тапетите ... - с две думи-нямам думи

# 678
  • Мнения: 78
Да не забравите Вики!  Crossing Arms

Сору,ама снимките са от тел-а  Flutter

 Crazy

Там в тъмнината, там в черното постранство...  Imp

Тука изглежда кафява ,ама си е черна  Crossing Arms

# 679
  • Мнения: 78
На Фуфито и излизат някакви ранички , възможно ли е да се сбила с някой котарак?  Thinking

# 680
  • Мнения: 226
Ветрогон, и моята глезла е така... ляга, когато аз си легна и става чак, когато аз се събудя и й кажа да стане... голяма поспаливка е  Crazy
Impatiens, дам... длъжна бях да направя проучване на кандидатите, само че на моменти и аз усещах, че се държа леко психо  Blush Laughing

# 681
  • Мнения: 1 064
Джия, това, което описваш, е ужасно. Горкото животно.
При толкова много симптоми за инфекция (някаква, нямам идея каква) ... ... ... очевидно има нужда от лечение.
И другата страна - живее в дома ви, с вас, все има някакъв допир на кожа, на вещи...

# 682
  • Мнения: 1 064
В темата за живот след смъртта днес си говорят за котки.
Крада от тях линк на тема КАКВА Е МИСИЯТА НА КОТКИТЕ В ЖИВОТА НИ.

http://blogzaserioznihora.blogspot.com/2011/09/blog-post_05.html

Еличке, кога ще давате Вики. Много е пораснало вече сладкишчето Simple Smile

# 683
  • Мнения: 78
Когато на Фуфи й свърши кърмата след месец- месец и половина  Hug

# 684
  • Варна
  • Мнения: 6 377
Много се натъжавам, когато прочета, че нечий домашен любимец е болен, но има причина да не бъде заведен на ветеринар! Tired
Дано никога не го изпитам това лично!

Ей, туй котката е егати красивото животно значи! Hug Много красота видях! Heart Eyes

# 685
  • Мнения: 568
Всички котаци в темата без изключение са невероятни, бих се радвала да отглеждам всеки от тях.
Да се поздравим, че са ни се паднали най-красивите. Йо-то, гледали сме няколко котки преди Муто, това да имаш сънливо коте е шестица от тотото Simple Smile Предишното ни коте нощем решаваше,че е кон и препускаше шумно из целия апартамент:) Точно в 6 сутринта заспиваше блажено мъркайки с най-сладкия и невинен вид, по гръб Simple Smile
Джия, това с падащата козинка вероятно е микоза, ако е това кръгчетата ще започнат да се разширяват, козинката ще опадва в кръг около мястото и котетето ще се чеше, можете направо да купите от ветеринарна аптека спрей против гъбички и да третирате засегнатите места, също не трябва много да пипате котето докато оздравее. И трябва да смените възглавничката, на която спи.
За очите можете да третирате с човешко антибиотично мехлемче за очи. Обикновено минава с 1-2 намазвания.

# 686
  • Мнения: 1 167
Съквартирантът ми така или иначе ще го кара към Полша(около Коледа), тъй като има планове да заминава в Канада и ще го остави на родителите си. Така че след малко повече от месец, ще иде на вет. Тук цените са непосилни.  А аз не мога да го грабна и да го заведа...не е мой. А така да го обичам. Не знам как ще живея без него, като си замине  Cry

Няма оголени места  Peace Симптомите, които описах не са чак толкова изразени, но определено трябва да се прегледа.

Обещавам да кача снимки  Peace Много ми е хубав  Heart Eyes

# 687
  • Мнения: 616
Джия, в сложна ситуация са те поставили. А дали няма да се съгласи да ти го остави на теб щом ще заминава?
А иначе, излиза ли навън или е само домашен?

# 688
  • Мнения: 1 167
Джия, в сложна ситуация са те поставили. А дали няма да се съгласи да ти го остави на теб щом ще заминава?
А иначе, излиза ли навън или е само домашен?

Никога не е излизал навън.  Peace

Решил е да го остави на родителите си, които много обичали животинките. Не вярвам..той знае, че ще ми е мъчно, но веднъж и не предложи...само каза, винаги можеш да си купиш котка.  Tired

# 689
  • Мнения: 1 064
Джия, във Великобритания ли си... просто ми стана любопитно.
Много мъчителна ситуация, особено за теб.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт