САМО ЗА КОДОВЕ ОТ LA REDOUTE - 85

  • 78 788
  • 765
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 18 038

A получи ли ги? Тъкмо щях да поръчвам с мисълта, че цветът е бежов.. Ама златен..май ще ми трябва реална снимка.. Embarassed

# 46
  • Мнения: 4 421
Има активирани нови кодове!
-15€/29€ и
VOTRE CADEAU : SAC vert

Има и активирани с крокодила, -30/59€ без подарък, както и -15€ без подарък...
Мда, и аз проверих неактивирания код, който имам, дава този подарък. А има ли го някъде този сак (чанта), да видим струва ли си да утежнява поръчката, че с тези превозвачи вече си следя всеки грам....

Нацелих и един -30 евро, стоките в кошницата са ми за около 70 евро  Peace

# 47
  • Мнения: 790
Как ги нацелвате тези кодове,вчера си играх поне час и нищо не уцелих.Трябва ми точно код за -30евра а може и повече,поръчката ми е за 90 евра.

# 48
  • София
  • Мнения: 695
Как ги нацелвате тези кодове,вчера си играх поне час и нищо не уцелих.Трябва ми точно код за -30евра а може и повече,поръчката ми е за 90 евра.

заповядай -30Е
659pp

раздели си поръчката на 2 за да ползваш повече отстъпки

# 49
  • Мнения: 2 231

A получи ли ги? Тъкмо щях да поръчвам с мисълта, че цветът е бежов.. Ама златен..май ще ми трябва реална снимка.. Embarassed
Не вчера сутринта ги поръчах, че преди това си бяха на редовна цена, а сега като малко ги понамалиха се навих Laughing. Иначе четох отзивите и има положителни коментари за именно този цвят. Не знам какво ще получа, но исках нещо различно, че всичко ни е в розово  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 790
vanina_nina много благодаря! Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 5 884
Намалява се с 15/30 sac vert

# 52
  • Мнения: 790
Някой получи ли тази играчка и хубава ли е? http://www.laredoute.fr/vente-table-dactivites-reversible.aspx?p … cross sell basket
и ако ми  кажете и с какво мога да я намаля,ама на лични че кода преди малко някой го използва преди мен,обаче пък аз успях да си намеря нов сама.

# 53
  • Мнения: 1 483
Ето кодове 20/40 с подарък сешоар:

8LLLL,HST92, ZX8F0, ZXF26, ZXF35, ZXF53

# 54
  • София
  • Мнения: 695
Някой получи ли тази играчка и хубава ли е? http://www.laredoute.fr/vente-table-dactivites-reversible.aspx?p … cross sell basket
и ако ми  кажете и с какво мога да я намаля,ама на лични че кода преди малко някой го използва преди мен,обаче пък аз успях да си намеря нов сама.

пратих ти код на ЛС

# 55
  • Мнения: 790
Мога ли да поръчам с карта,която не е на мое име? Или трябва да направя нов акаунт с името на картодържателя?

# 56
  • София
  • Мнения: 695
Мога ли да поръчам с карта,която не е на мое име? Или трябва да направя нов акаунт с името на картодържателя?

няма значение на кое име е картата, стига сайта да я приеме...

# 57
  • Добрич
  • Мнения: 21
Масата е страхотна! Нашата вече стои прибрана, но понякога децата още искат да им я вадя!

# 58
  • Варна
  • Мнения: 18 038
Масата е страхотна! Нашата вече стои прибрана, но понякога децата още искат да им я вадя!

+1
Само че не е прибрана. Играят на нея - става за фурна на печка, на бебешка кошарка, на тезгяха на магазин. Малката я ползва от 9 мес. възраст и все още и намират приложения. препоръчвам с две ръце.

# 59
  • Мнения: 1 051
+1 за масата! Препоръчвам и това http://www.laredoute.fr/vente-lecteur-mp3-avec-micro.aspx?produc … &numberpage=2

Последна редакция: ср, 02 окт 2013, 16:16 от elen4eto5

Общи условия

Активация на акаунт