Аватарно - френска / Тема 39

  • 17 385
  • 732
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 10 874
Аз съм съгласна за гласуване в понеделник. Peace

# 661
  • Мнения: 796
Ще гласувам когат кажете Peace

Акаша, в неделя ли да пращаме одеждите си  Grinning?

# 662
  • Мнения: 2 186
Мен не ме бърка кога ще се гласува. Mr. Green Когато кажете.
Аз още не знам дали ще участвам, не съм търсила нищо.

# 663
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Баси 30-45-те минути, братче! Кво им пречи да напишат "за неопределено време"? Outta Joint

# 664
  • Мнения: 14 489
Пу,доживях Mr. Green

# 665
  • Мнения: 117
Стига вече,с кво да ви разведря newsm78,коя друга тема да почнем,че да отминат нещата  Thinking Crazy

А да идвах да ви кажа,че утре съм на защита,та ако мож едно масово стискане на палци и добри мисли,много добре ще ми се отразят  Crazy

А след това ще се черпим,тоя път ще заредя всички видове алкохоли да няма сърдити  Crazy Joy Joy Joy Joy

Плами не се появяваш днес, явно се скатаваш от почерпката. Но... ние вече знаем че стискането на палци е дало резултат и си чакаме голямата софра   bouquet

# 666
  • Мнения: 14 489
Може ли вече да пусна палците,дето ги стискам до посиняване?

# 667
  • Мнения: 117
Може ли вече да пусна палците,дето ги стискам до посиняване?

По инфо от фейса вече пускай палците, че ще трябват и за друг път  Joy

# 668
  • Мнения: 14 489
О,много мерси-отивам значи да поливам newsm68 newsm44

# 669
  • Мнения: 111
Ако ще се гласува по-рано, моля кажете, че аз обикновено в понеделник си правя комбинациите,,,
Плами, честито!!!

# 670
  • Мнения: 2 912
То не бе профилактика, то не бе чудо!  ooooh!
Плами, честито!

Аз имам затруднения по темата. Харесах си произведения на изкуството, знам автора им, но не знам в кой стил се води, че твори.  Rolling Eyes Продължавам с издирването.  Simple Smile

# 671
  • Мнения: 1 166
Да се похваля ,че съм напълно готова с новата ни задачка ,надявам се само да съм я изпълнила правилно  Mr. Green

А къде е Плами да ни се похвали как е минало ,чакаме те и теб и почерпката  Joy

# 672
  • Мнения: 46
Аз направих една комбинация ,но не съм решила дали ще съм с нея.Ще потърся още малко и ще реша.Нещо не се справям с постването на линковете, ако може някоя добра душа да ми помогне Laughing

# 673
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 409
Здравейте момичета Hug
добре, че беше профилактиката, че сте писали малко и успях да прочета всичко Grinning
Посмях се от сърце, така ми харесвате - намерихте начин да се посмеем/шегуваме/ върху създалото се за малко напрежение. Много се радвам, че съм с хора с чуство за хумор.
Напоследък много ми е нужно да контактувам с позитивно заредени хора Hug

Аз съм почти готова по темата, Акаша по-късно като ти изпратя ще те питам в коя категория съм, защото с тези имена/доста от които не ги свързвам с нещо конкретно/ не мога да се ориентирам за това, което съм избрала.

Пламиииии - Честитооооооооооооо!

# 674
  • Мнения: 796
Ерин, ако още имаш нужда ми пиши ми за линковете  Peace

Общи условия

Активация на акаунт