Аватарно - френска / Тема 39

  • 17 339
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Фракеза, да сте здрави, щастливи и много години да се слушате!!!

# 721
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 202
Честита годишнина, Фракеза!
Бъдете здрави, а любовта дълги години да топли сърцата ви!

# 722
  • Мнения: 6 031
Фракеза и от мен - Честит празник! Обичайте се дълго и се уважавайте вечно!   bouquet

# 723
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Честита годишнина, Фракеза!   bouquet Обич, уважение и семеен уют да цари между вас!

Вече имам много комбинации на ЛС. Много са интересни и хубави, и разнообразни. Peace

# 724
  • Мнения: 1 270
Вече имам много комбинации на ЛС. Много са интересни и хубави, и разнообразни. Peace
пък аз се моткам smile3516 ...конкуренцията викаш пак ще е жестока.

# 725
  • София
  • Мнения: 2 807
Нямам търпение за новата игра.  Crazy
Ройс, готвиш ли новата тема?  Wink

# 726
  • Мнения: 10 874
Вече имам много комбинации на ЛС. Много са интересни и хубави, и разнообразни. Peace
Сега още повече нямам търпение да започне играта. Heart Eyes  jumpuu

# 727
  • Мнения: 426
Фракеза, Честита Годишнина! Обичайте се силно и уважавайте!

Надявам се да не съм закъсняла, не видях да сте променили условията. Акашка, пращам, като заспи дребното, т.е. след, около час  Hug

# 728
  • Мнения: 9 228
Вече имам много комбинации на ЛС. Много са интересни и хубави, и разнообразни. Peace
Сега още повече нямам търпение да започне играта. Heart Eyes  jumpuu
И аз,и аз. Laughing

# 729
  • Мнения: 11 607
Вече имам много комбинации на ЛС. Много са интересни и хубави, и разнообразни. Peace
Сега още повече нямам търпение да започне играта. Heart Eyes  jumpuu
И аз,и аз. Laughing

И аз....ама прочетох за новаците....та се чудя дали да не се оттегля от вашите редици.....

Фракеза горчиво! Дълги години заедно бъдете!

# 730
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Маме, какво си прочела за новаците? Я не се халосвай! Crazy Никой няма да се оттегля! Naughty

# 731
  • Мнения: 10 874
Ааа Маме, никъде няма да ходиш!!! Hug
То и аз съм новак, де... Crazy

# 732
  • Мнения: 1 270
Момичета, поради технически причини - разбирай течащ нос и разни такива - Ройс пропуска направата на новата тема.
Тя обаче вече е факт.
Искам да подчертая, че първият пост на новата тема е само за хора с чувство за хумор!
Тя не цели да обиди, опорочи, иронизира или омаловажи желанието за изява на никой от потребителите на този форум!

Общи условия

Активация на акаунт