Болка при секс

  • 9 547
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 929
 Embarassed

здравейте аз съм от скоро в този форум. и аз имам такъв проблем и лекарят ми ми каза че е нормално след раждане

# 16
  • Мнения: 9 093
След раждане всякакви такива неудобства са възможни, но при нея все още няма раждане  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 353
Естествено,че не се бъзикам #Cussing outти гинеколог ли си,Стеф,че така си се разфучала и обиждаш наред!Точно така се нарича това състояние.Каква менопауза си прочела ooooh!.Явно грешката е моя,че съветвам да четете нещо,което не разбирате. ooooh!Така,че само на преглед при гинеколог и никаква интернет информация Naughty!

# 18
  • Мнения: 17 407
Имам чувството, че или ти се бъзикаш, или kozlyo  newsm78
Смешно е това, което пишете...
Първо, говорила си с някаква лекарка, която е казала че има инфекция- тя гинеколог ли е? Ако да- значи, не е улучила в диагнозата, ако не е- какво чакаш та не идеш на гинеколог?  Не знам от какво те е страх като става въпрос само за един преглед и нищо повече  newsm78

Второ- това с Диспареунията хич няма да си правя труда да го коментирам...тук е Здравен форум и подобни простотии не се пишат с лека ръка. А ти, Иве, вместо да се държиш детински, иди на гинеколог, как може да се вържеш на някой, който ти е писал че скоро ще си в менозапуза ?!?

Желая ти успех, не приемай лично написаното, с най-добри чувства ти го казвам. Стискам палци нищо да няма- и съм сигурна че нищо ти няма, но нека гинеколог да погледне все пак. Успех ! Wink

Да, бе, лекар ли си наистина? Ако не си, въздържай се да пишеш подобни глупости  Peace

# 19
Имам чувството, че или ти се бъзикаш, или kozlyo  newsm78
Смешно е това, което пишете...
Първо, говорила си с някаква лекарка, която е казала че има инфекция- тя гинеколог ли е? Ако да- значи, не е улучила в диагнозата, ако не е- какво чакаш та не идеш на гинеколог?  Не знам от какво те е страх като става въпрос само за един преглед и нищо повече  newsm78

Второ- това с Диспареунията хич няма да си правя труда да го коментирам...тук е Здравен форум и подобни простотии не се пишат с лека ръка. А ти, Иве, вместо да се държиш детински, иди на гинеколог, как може да се вържеш на някой, който ти е писал че скоро ще си в менозапуза ?!?

Желая ти успех, не приемай лично написаното, с най-добри чувства ти го казвам. Стискам палци нищо да няма- и съм сигурна че нищо ти няма, но нека гинеколог да погледне все пак. Успех ! Wink

Да, бе, лекар ли си наистина? Ако не си, въздържай се да пишеш подобни глупости  Peace

Трябва ли да е лекар за да изкаже мнение. И не виждам да е писала някъде глупасти
Тя е напълно права

# 20
  • Мнения: 17 407
 Който знае терминологията ме  е разбрал Wink

# 21
  • Мнения: 1 428
Ако си раждала нормално и имаш доста шев и кройка  Winkе нормално да те боли.Слава богу аз нямам този проблем,защото родих секцио,но от майка ми знам,че шевчетата й постоянно си я наболяват и секса не е същия както е бил преди да ме роди.Тъпата болка и придърпването са и останали като спомен от ражданията.Може би това беше и една от многото причини,за да се зарадвам че ще раждам секцио.Но може да имаш и здравословен проблем.Направи си микробиологично изследване,за да се види дали няма някоя бактерия.

# 22
  • Мнения: 2 616
След раждане всякакви такива неудобства са възможни, но при нея все още няма раждане  Simple Smile

Именно!

Точно така се нарича това състояние.Каква менопауза си прочела ooooh!.Явно грешката е моя,че съветвам да четете нещо,което не разбирате. ooooh!Така,че само на преглед при гинеколог и никаква интернет информация Naughty!

Всичко, което видях в нета като обяснение на "диагнозата" беше свързано с менопаузата, а за гинеколога вече обясних, че е неминуем, търся просто мнение и питам дали някой може да сподели опит, преди да ида и да поискам всички изследвания и прегледи!Благодаря на всички, които го направиха!

Който знае терминологията ме е разбрал Wink

Тук не играем на "кой ще познае думата" нали, ако си искала да помогнеш, а не просто да отразиш публикация, хайде обясни за какво иде реч, за тези които "не знаят терминологията".

# 23
  • Мнения: 9 093
Естествено,че не се бъзикам #Cussing outти гинеколог ли си,Стеф,че така си се разфучала и обиждаш наред!
Не, не съм гинеколог. Но знам достатъчно, за да се изразя компетентно по въпроса. Това, което ти казваш е просто наименувание на явлението - болка при секс - а не причината за него. Вместо да постигнеш положителен ефект като помогнеш, с това че не обясняваш какво точно означава "диспареуния" постигаш единствено негативен резултат- наплаши момичето. Е, за това ли сме в този форум? Това имах предвид, като се присмях на думите ти- тук не е място, където се бълва информация, без да се осъзнава какви последици може да има за четящия.

Да, бе, лекар ли си наистина? Ако не си, въздържай се да пишеш подобни глупости  Peace

Не, не съм лекар. Ти би ли ми посочила кое от написаното е глупост, безотговорна диагноза или не отговаря на истината ?

И накрая, ето малко инфо от сайта на Зачатие: Жените с ...... също могат да изпитват болка и при полов акт, наречена диспареуния. Това конкретно се проявява при дълбоко проникване. Диспареунията има тенденция да се засилва към времето на менструация.

Иве, пиши как е минал прегледа. Желая ти успех  Wink


 

# 24
  • Мнения: 353
Не съм имала за цел изобщо да наплашвам момичето,просто й казах как се казва симптома(не явление!!!)-това,че тя го е свързала само с менопауза newsm78-нямам вина!Има още доста гин.заболявания(накарах я сама да прочете за това,леле ако ги бях написала,щеше да ме изядеш с парцалите),при които е налице този симптом.
Разбирам негодуванието ти,че не си доктор,(но имаш представа от тези неща Hug)!Не ми е ясно защо,когато някой д-р напише нещо в тоя форум(нали е здравен) и все се появявят доброжелатели като теб,да окачествят написаното като ,,бълване на глупости,, newsm78.
Така че,Ивелина-на АГ преглед с цитонамазка!

Последна редакция: пн, 13 фев 2006, 16:10 от kozlyo

# 25
  • Мнения: 17 407
Стеф, глупости са да отъждествяваш написано от лекар с бъзикане... Нямам какво друго да кажа, kozlyo го е написала. Сори, ама съм пристрастна. ИЗвинявам се ако съм обидила някой Peace

# 26
  • Мнения: 9 093
Вижте, хайде да не разводняваме темата с лични нападки,  дадохме съвет на момичето, сигурна съм че всички сме били доброжелателни в стремежа си да й помогнем. Така че- пийс  Peace И ни остава само да чакаме да ни каже как е минал прегледът  Blush

П.П. Пропуснах - моите уважения, че си лекар   bouquet Но все пак- това не е причина да не се спори с теб, нали  Wink Това със съвсем добронамерен тон го казвам Wink. И моля те, недей да мислиш че имам някакво гневно отношение- ти ме изкара психично болна  Laughing Нямам намерение да изяждам никого с парцалите, както казах- тук сме, за да си помагаме  Simple Smile

Последна редакция: пн, 13 фев 2006, 16:59 от .:.Stef.:.

# 27
Imah podoben problem i iskaha da mi davat antibiotic.Okaza se 4e e svarzano s bu6uvashtite hormoni,dokato karmeh.Drug ginekolog mi preporacha Glaitgelen-ovlajniavasht gel.Kato spriah karmeneto v 10mesec vsichko se normalizira

# 28
  • Мнения: 5 391
Момичето има проблем, а вместо съвети и подкрепа пак за заформят спорове!

# 29
  • Мнения: 9 093
Спорът е разрешен с мир и цивилизованост, а с този си коментар го подклаждаш, което е излишно  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт