АВГУСТинки? Ко?! Не!

  • 25 661
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Марли всички така правят,разбира се не го правят от злоба,просто нямат какво да си правят децата докато са на работа.Баткото все го спирах докато оздравее,да се стабилизира и ходеше досега 5 дни в месеца на ясла и градина.Просто досега имаше къде да го оставим.Вчера беше с температура и хрема и казах на ММ да не го води,той не чул и го завел и днес нищо му няма вече .
Кашпи просто обикновената настинка се предизвиква от над 200 вида вируси,лечение няма,децата се справят. сами.Всичко останало е бизнес.Важно е детето да се храни добре,да се закалява,да спортува и да спазва хигиена.Знаете ли приметно,че когато човек кашля,тряябва да прикрива устата си с сгъвката на лакътя,не с ръка защото полепналите по ръката вируси отиват по предметите и заразяват други хора.

# 61
  • Мнения: 59
Блонди, умори ме от смях с тая картинка...заглавието чак после видях  newsm62 newsm62 newsm62 newsm51
Аз без да мога да се аргументирам, мисля като Попи, че най-добре да си почакаш да отмине... но имам мъж хипохондрик и само се гоним и се лъжем...Това за сгъвката на лакътя е много полезно, логично наистина, ама кой да се сети.
Васето, и при нас пада голяма борба за чорапите, докато и обуя втория, първия вече го е свалила, жилетките ги опъва, ще се обеси чак...ама ще свикнат, няма как Wink
Пък все да ви казвам, че си имам шампионка по акробатично кърмене. Наскоро се научи най-сетне и тя да сяда и после да се изправя, та това упражнение го прави и докато цока - навряла муцуна в мен и като опъва това дупе и крака... то е за клипче, ама няма кой... newsm32 Smile

Имам си мноого хубави снимкииии..... Heart Eyes Айде утре повече!
Hug Hug Hug Hug

# 62
  • Мнения: 2 052
Васе, и Ина събува всичко и изхвърля. А навън изхвърля чорапите от количката и понеже е с гръб към мен и ако съм се заприказвала с някой въобще не я виждам какво прави, та загубихме няколко чифта чорапи  Mr. Green Сега обаче е доста хладно вкъщи, а тя живее на земята и оставям по чорапогащник. Опита се няколко пъти, дърпа, дърпа, ама не стана работата и се отказа да го събува  hahaha
Сега не знам какво ще правим като дойде време за шапки  Whistling

За болните деца, аз не знам като тръгне на ясла какво ще правим. Там няма начин да не боледува постоянно, аз нямам възможност постоянно да си взимам болничен, просто не знам  ooooh!

Ехх, и аз се надявах днес да преведат майчинството и да ходя за ниски ботуши или маратонки, че всичко освен чехлите ми е на ток, а с количката въобще не мога да си помисля да ходя на токчета.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 25 298
Само да не ме линчувате,но с и без хомеопатия,енергии,сиропи,капки за нос...90%минават от самосебе си.
Защо да те линчуваме, чистата истина си е Simple Smile Както се казва в онзи виц (не знам виц ли е всъщност) хремата минава с лекарства за седмица, без лекарства за 7 дни Mr. Green Аз капя капки, за да облекча симптомите, ясно е, че те не лекуват.
Марли,
факт е, че в яслите и градините половината деца ходят със сополи Close То иначе откъде ще прихванат другите? И мен ме е яд, едва ли не тръгне ли на ясла детето сополите се явяват неотменим бонус. Ми не ща зорлем да си разболявам детето, егати. Айде, като прихване отнякъде прихване, калява имунитет, дрън-дрън. Ама да го бутам при болните направо нарочно, защото точчно това са яслите... Яд ме е и мен. За кашлящите на РД пък... без коментар ooooh!
Вашите си хвърлят чорапите, моят направо си изхвърля обувките Whistling Досега беше топло и го возех по чорапи, обувките обуваме на площадката и ги събуваме на тръгване - това след като два пъти си изхвърли обувката навън, единия път я видях, втория не, добре че едно дете забелязало и ми я донесе и това насред центъра, няма намиране. Обаче сега като е студено как да го оставя по чорапи Confused
Отивам да гледам сайта на НОИ Mr. Green

# 64
  • София
  • Мнения: 484
Ехооо, някой помни ли ме?  Laughing Завърнах се  Simple Smile
Лятото ми се отрази много добре, заредена съм с нови сили и... от днес съм на работа официално. Иначе идвах и чат-пат за кратко. Как са редиците, оредяха ли?  Simple Smile Като гледам колко теми съм изпуснала, май всички са си тук. Признавам си, че четях понякога вечер в леглото през телефона, но ще обърна специално внимание на всички в следващите си постове, защото не съм подготвена  Simple Smile Абе радвам се да ви "видя" и целувки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 65
  • София - град
  • Мнения: 141
Poppy, ние лежахме 5 дена в инфекциозна. Те ни назначиха ацикловир на 12 часа но каква беше дозата не помня, носеха ни прахчето два пъти на ден. Беше голям кошмар , няма да ви казвам как съм й го давала ..... сама . Не искам да си спомням за този период бях толкова паднала духом....ужасно е детето ти да е болно. На всичкото отгоре трябваше да я гледам с една шина на ръката защото имаше абокат  #2gunfire който ползваха един единствен път при приемането ни.

Ехххх и аз взех че виснах в сметката нали казахте вторник и не знам защо реших че и на мен ще преведат, харесала съм си една рокля , есенна, пък и евтина . Вече виждам погледите по площадката ама дреме ми писна ми да си ходя със старите дрехи.... дънки , дънки и от време на време някоя пола искам рокля пък! И ще си я нося с коженото яке! Мацката каза че е от дебело трико и става за сега  Party Ето я и не е скъпа 32 лв
Скрит текст:

Бибииии  Hug

# 66
  • Варна
  • Мнения: 25 298
Бибиии,
точно вчера си мислех за теб Grinning А добре завърнала се. Между другото ти ли си беше вземала електрически обезвлажнител и можеш ли пак да ми кажеш какъв беше и доволна ли си? Също и други момичета ако имат, моля ви дайте акъл и впечатления, тази зима вече трябва да си купим.
Софи,
готина е Simple Smile

# 67
  • Мнения: X
Бибии  Hug
Софи, жестока е  Crazy
Марли, нищооооооо, чакам тая седмица да ми е изпитът за листовките  Crazy Crazy

# 68
  • София
  • Мнения: 484
МесечинкеHug Обезвлажнител имаме на тази фирма YOU LONG http://www.tweuropebg.com/youlong/index.htm Не го виждам нашия модел в сайта, но върши много добра работа, струваше около 300 лв. преди 2-3 години и прилича на YL-2100LCD «3-в-1», само че няма толкова много функции. Моят мъж беше сметнал, че за една зима е събрал над 100 литра вода.  Simple Smile
БютHug

# 69
  • Варна
  • Мнения: 25 298
А от сайта ли го поръчахте или го има в магазините? И забелязала ли си да намалява кондензът, когато го използвате, че вкъщи се стичат реки по прозорците нон стоп. Като се започне от ноември, та до края на март стъклата буквално не изсъхват ooooh!

# 70
  • София - град
  • Мнения: 141
И ние имаме една машинария голяма наречена обезвлажнител, струваше около 400лв взехме го това лято ама не знам на коя фирма е а и на него не пише . Обаче сме много доволни, успява да изсуши банята /капките по стените/ и наистина много вода събира!

# 71
  • София
  • Мнения: 484
Месечинке, от Бриколаж сме го купували. За баня мисля че пишеше да не се използва. Намалява конденза дотолкова доколкото събира водата, но ако не го включиш пак ще има конденз.
Бют, как върви диетата, гледам, че си я преполовила.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 25 298
О, да, в най-влажните дни ще седи нон стоп ако трябва, гледам, че не харчат много ток и имат режим непрекъсната работа. Благодарско Hug

# 73
  • Мнения: 59
Bibi, и аз си мислех за теб снощи по нощите  Hug Hug Hug И кво сега, работа викаш... а Сашко? И кога ще те виждаме, аааа?

# 74
  • София
  • Мнения: 484
Елси,  Hug ми работа, да, настроила съм се и ще вървя напред, гледам да не мисля много, че ми е мъчно за децата, защото дупката ми е в кърпа вързана.  Simple Smile Позитивна съм, ще се видим, аз ще имам възможност и да си взимам понякога ден-два свободни, дано сме и здрави. Сашко в момента е на въртележката между бабите и татко си, чака го и ясла. Разбрахме се с директорката да ни пази мястото, по-натам ще го пускам. Лошото е, че му предстои операция от пъпна херния и това ме притеснява, заради изпъкналото пъпче.  Sad Но смятам да си подредя нещата с доктори, работа, гледане и т.н. и да се развие всичко добре.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт