Съвет и насока

  • 394
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте, бих желала да ми дадете съвет относно ситуацията, в която се намирам.
Последната ми менструация беше на 06.09 този месец активно правихме опити за бебе. Около 20-ти явно съм изстинала, бях започнала да се разболявам зачервено гърло, цистит. Отидох при личната лекарка, казах за опитите, които правим и тя ми каза да пия чай от липов цвят, а за гърлото биопарокс. Гърлото ми се оправи, пия чай от липов цвят вече 7 дни, когато спра чая симптомите на цистит паренето при уриниране се завръщат и засилват. Личната лекарка ми каза, когато ми дойде да отида да ми изпише антибиотик за цистита, но сега нямало как да пия антибиотик понеже не се знае дали опитите са успешни или не. Остават няколко дни до менструацията ми, но се чудя струва ли си да се мъча без антибиотик и няма ли това да доведе до някакви усложнения за мен(да не станат по-зле нещата).
Ако си направя ранен тест за бременност дали ще е удачно и дали резултатът ще е коректен, за да мога да лекувам цистита си?
или пък да отида при личната лекарка и да й кажа, че искам да пия антибиотик, защото се притеснявам, че може да има усложнения за мен...?
кой  е по-добрия вариант с антибиотик или без при бременност(ако има такава)
 Rolling Eyes Rolling Eyes newsm78
извинявам се, че се получиха две теми...имам проблем с интернета

# 1
  • Мнения: 2 496
Здравейте!

Преди всичко е важно да се излекувате от инфекцията и едва тогава да продължите с опитите за бебе. В този твърде ранен етап, когато не е установена бременност, приемът на антибиотици не е противопоказан.

Поздрави,
Екип на АГ Болница "Д-р Щерев"

Общи условия

Активация на акаунт