МАЙските мами блестят - мънички сърца туптят

  • 32 505
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 048
Здравейте, момичета! И честита нова тема Simple Smile WhiteDove благодаря от сърце Two Hearts
При мен няма нищо ново...вчера се назорих да заспя рано, защото много ми се  Sick
Едва устисках...днес, да чукна на дърво, няма инциденти, нито прилошаване...май вече взе да
ми отминава...
Сега остава да изчакаме фм и бхс на 23.10
Продължавам да ви следя  Hug

# 31
  • Мнения: 78
Карола чета и хем ми е жал , защото знам какво ти е и аз какво ли не пробвам да ям и не ми се получава. Обаче и така ме разсмя колко много неща искаш да си хапнеш.  Laughing Laughing Laughing

Направо ме е жал как хабя храната....

# 32
  • Мнения: 1
 Здравейте и от мен Simple Smile Hug
Поздравления за новата ни тема и благодарности на WhiteDove smile3501
Аз утре съм на преглед сутринта дано всичко е наред  Praynig нямам вече търпение да ме успокой доктора че всичко си е наред. Стискайте палци  newsm17

# 33
  • Мнения: 22
момичета здравейте! Страхотна е новата тема, дано много късмет ни донесе и все хубави новини от бъдещите мами на май. Благодаря, че сте ме включили в термините на тази темичка WhiteDove, не мога да и се нарадвам, много хубаво звучи и заглавието Simple Smile
missmall ,  monicat , bialata3 радвадвам се, че сте по-добре.
Карола оправяй се, както  и всички други които им се гади, да минава бързо този период. Hug Gаlka1985 ти също, стискам палци бързо да се прибереш вкъщи стабилизирана.
 Daylight88 дано и при теб всичко да е наред и радвам се, че сте пораснали.
Malinkaaaa  newsm10 късмет на прегледа и хубави новини
аз днес се чувствам по- добре, почти не ми е било лошо, проядох рибка, не бях близвала нищо освен хляб и мляко от седмица, а месо, от 3 седмици Simple Smile
Проблем ми е, че нощем будувам, но какво да се прави, използвам докато още не съм почнала работа да си почивам през деня.
Вчера беше гаден ден, чистих вкъщи и се приоморих и почувствах болки, много се притесних..затова не мигнах тази нощ. но днес съм добре, надявам се бебо също  newsm51

# 34
  • Мнения: 44
zlatna_, като ми мине  Sick , хич няма да ми дреме дали качвам кг. или не - ще си готвя и ще си хапвам. Аз обичам да готвя и да се храня  Simple Smile

Сега пека един страхотен сладкиш за свекитата, че смятаме да ги навестим утре. Много жалко, но няма да мога да хапна най-вероятно. Ама да ви покажа все пак сладкиша, много е лесен за приготвяне и е невероятно вкусен!! Един съвет само: правете двойна доза, защото иначе става много малък. http://www.receptite.com/%D1%80%D0%B5%D1%86%D0%B5%D0%BF%D1%82%D0 … 0%BB%D0%BA%D0%B8#
Малинка, късмет утре при Док. Дано всичко да е наред!  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 481
Добро утро!
Каролка - погледнах рецептата на твоя сладкиш и непременно ще го пробвам. Ти масло ли слагаш или маргарин?
Цяла нощ съм сънувала как ям различни парчета тортички с крем - те са ми от любимите  eat и вече ще взема да ида да си купя торта, или много парчета торти, чееее....вече втора нощ ги сънувам  Whistling

Момичета, не е вярно че най-късно в 6 седмица ще се чуе сърцето, не пишете такива работи, че стряскате другите, дето още не са видели, моля ви  Peace Най-късно в 8-9 г.с. трябва да се изчака  Peace

# 36
  • Мнения: 85
Добро утро  Hug
Аз вчера пък като видях, че не ми е лошо си направих грис халва  Mr. Green толкова много я обичаммм...А снощи гледах едно предаване - размятваха се някакви печени бекони, меса, сандвичи.....Чак ме сви корема, така ми се приядоха...За момента също съм добре дано наистина вече преминава този период...Ама сега пък си мисля, дали не е рано да изчезват тези неразположения, наред ли е всичко...Ох, няма угодия Simple Smile
Тук е мн студено вече, ще си вадя дебелото яке, че малко да поизляза на въздух Simple Smile
Стискам палци на имащите преглед днес  Hug

# 37
  • Мнения: 21
Здравейте, момичета!Казвам се Ралица и сам на 29 години. Термина ми е 24 май. Чета ви още от първата тема ,но не смея да пиша защото в 6 /седмица още не се вижда ембрион,така че другата седмица съм на преглед да се види дали не е кухо яйце,миналата година бременността ми завърши с кухо яйце така че сега умирам от страх да не се повторят нещата.

# 38
  • Мнения: 219
Като сме на темата за сънищата. В моментите, в които спя (защото от няколко седмици се будя в 4:30 и заспивам към 7:30) - та снощи сънувах буркани с мед Simple Smile Дано е на хубаво

# 39
  • Мнения: 711
WhiteDove Страхотна тема! Дано на всички ни върви по вода и мине лека и мека и без проблемна нашата бременност   bouquet  bouquet  bouquet

# 40
  • Мнения: 219
Здравейте, момичета!Казвам се Ралица и сам на 29 години. Термина ми е 24 май. Чета ви още от първата тема ,но не смея да пиша защото в 6 /седмица още не се вижда ембрион,така че другата седмица съм на преглед да се види дали не е кухо яйце,миналата година бременността ми завърши с кухо яйце така че сега умирам от страх да не се повторят нещата.

Добре дошла angelan1 Simple Smile. Стискам палци всичко да е наред.

И аз днес съм с дебелото палто, иначе вчера умрях от студ с есенното Simple Smile Обличайте се. Един колега около мен е настинал и предлага Кармолис капки. Не ги пийте - съдържат алкохол и са протвопоказни за  бременни.

# 41
  • Мнения: 1
Здравейте....Честита ни нова темичка!
От няколко дни усещам прилив на енергия...ама вечер всичко това се изпарява...9.30 съм в леглото. Чак ми е съвестно, че не мога да обръщам достатъчно внимание на детето и мъжа ми. Ще ме изтърпят още 1 2 месеца.
От към храната...вчера като му седнах на туршийка с моркови и карфиол...И след 10 мин....честитка.
Иначе нищо не ми се яде...всички аромати на храна ме дразнят...сега сме на нож с моя мъж....защото той пуши...а на мен ми е гадно.Аз не съм пушачка, но от много време не ме дразни дима на цигари...за разлика от сега.
Момичета...а бе да ви попитам...само на мене ли ми е адски студено? Направо треперя от както съм бременна....

# 42
  • Мнения: 2
добро утро на всички лек и успешен ден   Nature Sunny

# 43
  • Мнения: 2
Рени86  при мен например е на етапи сутрин ми е горещо слетобяд студено после пак топло и така цял ден се преобличам  Grinning

# 44
  • Мнения: 7
Добро утро  Hug

angelan1, стискам палци всичко да е наред този път.
Карола, дано скоро и при теб нещата се пооправят  Hug
На мен също ми писна от това гадене и най-вече виене на свят. Аз не мога да се наведа без да ми причернее....теглих се минус едно кило съм  Simple Smile Поне една добра страна да има липсата на апетит. Чак другата седмица съм на лекар, а нямам търпенич пак да видя беби.
От утре и малката разбойничка си е вкъщи, че яслата е затворена, та ме чака екшън у дома   Laughing
Снощи към 11 така ми се приядоха крушиииииии....направо мира нямах  hahaha
Рени86 с нетърпение чакам да кажа, че преливам от енергия. В момента ми се струва, че никога няма да се почувствам добре...

Общи условия

Активация на акаунт