МАЙските мами блестят - мънички сърца туптят

  • 32 509
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 413

 Vyara_87,точно в миналата тема разисквахме кога да отида на ехо за пулсиращо сърчице.Така като гледам след някой и друг ден мога вече.Теб на коремен ехограф ли те гледаха?При предишната ми бременност техниката не беше така напреднала като сега-пиша само за
Варна естествено,защото имам само тук поглед.Ходих на 3д тогава да ме гледат,а сега установявам,че то имало и 4 и 5,че и 6д. Hug

# 16
  • Мнения: 10
Здравейте мами! Темата е страхотна  Hug Аз се връщам от преглед и бързам да ви попитам нещо. Според последната менструация съм в 9 седмица и термина ми е на 05.05, но днес лекаря замери бебо и каза, че  отговаря на 8 седмици и 2 дни и съответно термин- 11.05. Та сега коя дата да си считам за официална? На 22 ме извика за скрининг, аз мислех да отида във Фемина, но сега смятам да му се доверя. Пожелавам на всички лека бременност и най- вече много тупкащи сърчица   Kissing Heart

# 17
  • Мнения: 19
Има ли мами вегетарианки тук? Peace
Да попитам, дали бременността с близнаци се различава като усещане? т.е преди да се разбере, че са близнаци, и кога може да се разбере, още при първия преглед или по-натам?

# 18
  • София
  • Мнения: 1 620
Да попитам, дали бременността с близнаци се различава като усещане? т.е преди да се разбере, че са близнаци, и кога може да се разбере, още при първия преглед или по-натам?

В 6-7 седмица най-рано, когато се чува сърчице / сърчицата.

# 19
  • Мнения: 78
И аз се записвам в новата прекрасна тема !! Вижда се голямото старание , поздравления и благодарности  WhiteDove! Дано само прекрасни новини споделяме в тази темичка!!! Hug Hug

# 20
  • Мнения: 7
Има ли мами вегетарианки тук? Peace
Да попитам, дали бременността с близнаци се различава като усещане? т.е преди да се разбере, че са близнаци, и кога може да се разбере, още при първия преглед или по-натам?
да, аз съм вегетарианка. не пълна обаче, хапвам някои видове риба.
Според мен най-късно 6-тата седмица трябва да се види дали има две сърчица или не.
WhiteDove   bouquet

# 21
  • Мнения: 78
И аз се записвам в новата прекрасна тема !! Вижда се голямото старание , поздравления и благодарности  WhiteDove! Дано само прекрасни новини споделяме в тази темичка!!! Hug Hug

# 22
  • Мнения: 85
Страхотна тема  Hug
Аз не смея да се похваля, но съвсем тихичко ще кажа,че днес съм изключително добре Simple Smile Ям без да се притеснявам,че после ще  Sick Дано вече е отминало това пусто гадене  Praynig Страхотно се чувствам  Crazy

# 23
  • Мнения: 10
ДАН можеш вече да ходиш за сърце в 6 г.с. Дано да попаднеш на добър специалист.  Hug
Desinka14 и аз се връщам от преглед. По-правилно е според мен да си засичаш според размерите на плода. И на база неговите размери, терминът е доста по-точен. И при мен се получава разминаване, но заради късното оплождане. Не може при някой заченал на 1 август и някой на 15, плодът да е еднакво голям.  newsm78
Продължавам да имам отлепване. Повлиява се от хапчетата, защото преди беше мноого по-голямо. Лекарката иска да лежа още 1 седмица, за да се залепи. Но аз утре съм на работа и нямам избор. Просто не мога да си позволя да им кажа толкова рано и преди всички изследвания. Искам да знам, че всичко е наред. Confused
smile3504 опитвам се да се зарадвам с мисълта, че сме пораснали и цели 17 мм. Отивам да изям поредното бурканче със зелени маслини с чушка. Бай мамиииии  Hug Hug

# 24
  • Мнения: 714
   bouquet , благодаря за темата!

# 25
  • Мнения: 413

Daylight88,аз вече казах на работа,на шефа си и на две колежки от съседен отдел не от моя.На моите колежки не казах,реших,че той е човека,който ще разбере,че ми трябва отпуск и евентуално болничен,защото няма да мога да издържа.Той се съгласи от раз,дори ми даде отпуск от днес за утре-обикновено трябва да предизвестя една седмица по-рано.

# 26
  • Мнения: 229
Здравейте бъдещи мамчета, страхотна нова темичка.  Hug нека бъде изпълнена само с хубави новини.
Аз засега само ви чета и ви се радвам, но видях, че сте ме включили на първа страничка, за което благодаря.   bouquet
Днес ходих на поредния преглед, мен ме следят по честичко поради ред причини. Та по важното е че точица расте, видя се ембрионче и всичко за сега уж е на ред. Понеже съм в 6г.с още не сме чули сърчице. Лошото е че имам ужасно гадене и от събота не мога да приемам никаква храна или вода. Свят ми се вие от глад и обезводняване. Утре влизам в болница да се съвзема малко.
Желая само хубави емоции на всички ви Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 1 620
Благодаря за новата тема, WhiteDove! Много добри линкове има!

Аз не смея да се похваля, но съвсем тихичко ще кажа,че днес съм изключително добре Simple Smile Ям без да се притеснявам,че после ще  Sick Дано вече е отминало това пусто гадене  Praynig Страхотно се чувствам  Crazy

missmall, аз също днес съм добре и влязох да питам има ли и други като мен и прочетох твоя пост  Simple Smile Като гледам май сме и с разлика в термините 1 ден. Днес ям много, имам апетит както си бях и преди и сега почвам да се страхувам да не кача много кг. Изглежда периода на гаденето почва да отминава.

# 28
  • Мнения: 44
А пък моя не отминава  newsm45 Лошо ми е, боли ме корема, искам да ям нещо, но дори от варените картофи с малко сиренце ми става  Sick . Искам свински ребърца с подправки и кисели краставички, и пържени картофи със сирене, и цаца с много лимон!  newsm45
Дано поне бебчето ми да е добре, толкова много се надявам и вярвам!  newsm45

# 29
  • София
  • Мнения: 1 620
Карола, аз миналата седмица също само варени картофи със сирене ядях. Споко след седмица и при теб ще мине! Пробвай да хапваш нещо на 2-3 часа, защото при мен май от глад гаденето се засилваше. Дори от няколко дни като стана през нощта ям и по 1 обикновена бисквита, което също ми помага.

Общи условия

Активация на акаунт