ЛЮБИТЕЛИ НА КУЧЕТА - 42 тема

  • 35 802
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • виртуално
  • Мнения: 2 864
нека помогнем на приюта в Богров Hug
http://arsofia.com/bg/priut/

# 31
  • Мнения: 78
Пуснах няколко смс-а, че няма как да преведа по-голяма сума  Embarassed
Дано успеят  Praynig

# 32
  • София
  • Мнения: 1 578

Ще успеят, сигурна съм в тях  Heart Eyes

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 328
Най новия член на семейството от два часа, Харис.

Снимката е от продавалник. Като си наглася апарата и ще го снимам и ще поставя снимки.

# 34
  • Мнения: 406
Най новия член на семейството от два часа, Харис.

Снимката е от продавалник. Като си наглася апарата и ще го снимам и ще поставя снимки.
Ехаааааааа най после успя Hug да ти е жив и здрав малкия чаровник  Hug Heart Eyes

# 35
  • Варна
  • Мнения: 2 328
Ехаааааааа най после успя Hug да ти е жив и здрав малкия чаровник  Hug Heart Eyes
Мерси  Hug Hug Hug Чак не мога да повярвам че ми го дадоха  Joy

# 36
  • Мнения: 622
Оооо Хрисиии, много е сладичко това шушулче! Да ти е живо и зраво! Значи заедно ще вървим с тебе, че нали и аз от вчера съм с ново полълнение  Hug!

# 37
  • София
  • Мнения: 1 578
Честито, Хриси! Ужааасно е сладинко това пухче  Heart Eyes


След днешното капане на капки в ушите, Хари ми е сърдита. Ама много. Да не говорим, че буквално цялата е мазна и слепена от капките, които хвърчаха навсякъде, но не и в ушите ѝ, а на мен и панталона, и блузата са ми в пералнята  ooooh!
Цял ден след случката си седи в креватчето и не ходи след мен, както досега, а като я галя скимти и се дърпа  Confused А не съм ѝ причинила никаква болка, просто се наложи да я държа по-здраво, за да ne бяга и да не се мята като подивял мустанг, докато се опитвам да капя...
От утре се разбрахме с доктора да я водя той да ѝ ги слага. При него седи мирна, буквално се парализира от ужас и го оставя да я прави каквото си иска.
Сериозно се замислям да търся някакви анти стрес добавки, които да ѝ давам докато приключим с лечението на всичките ѝ проблеми. Някой знае ли дали има нещо подобно, което обаче да е напълно безопасно и да не упоява и надрусва кучето, а просто да го успокоява?

Аз напоследък само развалям хубавата темичка с оплаквания, извинявам се за което, но няма на кого да си споделя драмите.
Все пак има и с какво да се похваля - вече категорично излезе от графата кльощава, даже съседката ми днес я видя за първи път и възкликна "Ауу, какво дебело кученце!", нищо, че още ѝ се чете всеки прешлен по гръбнака  Joy Та, равносметката е +3,200 кг за 3 седмици. Вече е 6,200, а беше точно 3 като дойде.
Огромните плешиви петна са вече с по 1см набола козинка и вече не ме питат крастава ли е, като я разхождам  Laughing
Още малко грижи и ще е готова за модел в кучешки списания  Mr. Green

# 38
  • на морето
  • Мнения: 103
ДобрУтро , компанията !



Вече ще се появявам по на честичко във Виртуала , обещавам Мартичка !  Peace Hug
/то, не само от тук бях изчезнала - направо за няколко месеца живота ми беше спрял ..../

Сега , предполагам , направило ви  впечатление , че колажите "еднолично" реших да ги "сваля " от първия пост , не за друго , а защото, за съжаление ги наследихме от преди , а аз не мога да правя такива , че да ги допълвам така че си стоят висящи и неактуализирани от ....преди Христа .Това е като обяснение , във връзка със едно запитване на Мама Зори от началото на предната тема относно включването в тях .Пък и , предполагам , за момента галерията е достатъчна - там са включени всички сладури на активните към момента участници .
Но , ако кажете още на следващата тема ще ги върна обратно ...

Графиня дьо Адри́ , моля  те изобщо не се притеснявай - разбира се , че ще споделяш всичко ! И доброто и лошото . Нали за това сме тук .
А и напълно те разбирам какви трудности преодоляваш - моята ,като я прибрах също беше рагу и косми ,Обираше всичко наред -годно я ядене .Гъчеше като за последно .
Как сте с физиологичните нужди ? Ние месеци наред се учехме да стиска като малко кученце ...
 А страха вече 4-та година се борим с него .В някои отношения сме по -добре от Хари - нямам проблеми с манипулации по нея : и хапчетата си ѝ давам аз, и капки ѝ капя , щото и ние се лекувахме в началото . Стигнем ли кабинета ...нЕма такове драпане и дърпане ; а вътре страааах , страааах ....
С жени и деца проблеми няма , но и до сега продължава да се страхува от мъже .В началото се криеше зад мене ...месеци наред .Само при вида / силуета / на мъжке фигура -особенно ако е по -едра .И после изведнъж -рязка промяна на поведението/явно вече се престраши/
Сега , за съжаление , само при звука на мъжки тембър започва да лае .И се учим и се караме и пак едно и също .
Но страха й от резки и силни шумове си остава - гърмежи , тропане , блъскане , светкавици , гръмотевици  ...няма такъв страх ....Направо неистов ужас ...И не отминава .

# 39
  • Мнения: 406
Графиня дьо Адри́ Хари е станала  ''мандама''с това белоснежно кожухче и кафяви ушета Hug

# 40
  • Мнения: 962


добро утро милички !

Хриси Многоо е сладичко твоето сладурчеееееее ....
Графиня дьо Адри́ Прекрасни сте !

Аз да ви попитам за съвет- извеждам Дара ... още като види повода и луда и щастлива.. казвам и седни,стой мирна слагам го и докато щракне да и е закопмача  почва едно скачане,хапане на повода.... тъй... тръгваме на разходка тя се дърпа ,понякога една я удържам .Пускам я до мен да върви на къс повод тя като прахосмукачка на ляво на дясно ... дърпам и повода малко по рязко да се усети  кротва се ..  Та искам да я науча да не дърпа чак така , да не си хапе повода по време на разходка .... при мъжът ми не е така ходи си добре ....
Запознахме се с едно мъжко мопсче на годинка тя като е на повода е дзверче.. като пощуряла е ... махна и повода и почват да се душат по спокойна е ...

# 41
  • Мнения: 21 282
Честито на всички за новите любимци , гледам няколко дни няма известия , то нова тема  Crazy

Ние сме добре спим вече кротко в нашето легло ,чак не мога да повярвам  Blush Mr. Green

# 42
  • Мнения: 224
Аша, ако животът ти е "спрял" от добро - безвремие ти желая, ние си те чакаме. Ако е от изпитание - да си е заминало завинаги! Hug За колажите - ти правиш актуален снимков обзор на всяка тема и не мисля, че е нужно повече. (Лично мнение. Peace) За страха от гърмежи и силни шумове - ние сме същите. Миналата ЧНГ вет. ми връчи стрес аут таблетки, но те важат само 20-40 минути, защото са предназначени за кратко пътуване и преглед при лекар. Иначе 31-ви дек. ми е черен, не тържествен. А за разходките съм приготвила флекс, който издържа на дърпане от 35 кг куче, а моето е 9-10 кг., но на страха дърпането е голямо. Shocked Rolling Eyes
Хриси, честит сладур! Дълъг, щастлив и игрив живот на пухчето!
Графиньо, Хари е все по-прелестна. Стискам палци да се стабилизира здравословно.
Мамазори, след като при твоя мъж върви добре, а при теб не - значи Дара е решила, че при теб нейните номера минават. Ако искаш, прегледай постовете на Фея за алфа поведение, кликър тренинг, вид повод. И си включи интуицията. Wink Hug

Последна редакция: чт, 03 окт 2013, 09:52 от marta1

# 43
  • София
  • Мнения: 11 119
Честито Хриси!
Чакаме снимки.  Hug

# 44
  • Мнения: 1 809
Хриси,честито! Много е сладичка тази пухена топка Heart Eyes
На Графиня не мога да видя от тук снимките, но довечера задължително ще я видя тази муцунка, която го играе сърдита Simple Smile

Ето и от нас една снимка. Много обича да се рови в панера за играчки, които моят син въпреки, че отдавна не играе с тях си ги пази. Най-обичаме да си крадем влакчето Томас Simple Smile
http://prikachi.com/images/825/6619825x.jpg

Хубав ден! Hug

Общи условия

Активация на акаунт