Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 112-тa тема

  • 162 070
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 554
 Пирог със смокини.

# 706
  • Мнения: 8 575
Готов е сладкиша,аз обаче го правих с ябълки,че ме мързеше да чистя тиква,
Чак като почнах да бъркам видях ,че няма яйца в рецептата Laughing

Аууу фантастичен е ,благодаря ти ще се прави пак

Последна редакция: сб, 09 ное 2013, 19:43 от MG18

# 707
  • Мнения: 2 786
 иланг-иланг , направо ме застреля с този пирог, моля за рецепта   bouquet

У дома, от миналата седмица + :
Гювечета


Кюфтета яхния


Скумрия на скара



Освен това макарони, варена наденица и поредната мелба:
Скрит текст:









# 708
  • Мнения: 7 779
видя се ,че никоя мома не ще да почерпи бат`Бонго с нещо сладичко, та се наложи сам да се самопочерпя. за пръв път направих кекс с ябълки. до тук добре. добавка към него бяха мнооого косми от четка. специално си купих четка (немска) за мазане на сладкиши и тестени изделия. дааа , ама тя явно си сменяше козината (лятна със зимна) и в кекса попаднаха десетки косъмчета.  hahaha още не съм го опитал на вкус , а снимки може да метна утре.  да ми е сладко !!!  Joy

# 709
  • Мнения: 8 575
видя се ,че никоя мома не ще да почерпи бат`Бонго с нещо сладичко, та се наложи сам да се самопочерпя. за пръв път направих кекс с ябълки. до тук добре. добавка към него бяха мнооого косми от четка. специално си купих четка (немска) за мазане на сладкиши и тестени изделия. дааа , ама тя явно си сменяше козината (лятна със зимна) и в кекса попаднаха десетки косъмчета.  hahaha още не съм го опитал на вкус , а снимки може да метна утре.  да ми е сладко !!!  Joy

Вземи си силиконова четка  Mr. Green

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 588


Пържени филии не бях правила отдавна..

# 711
  • Мнения: 6 987
Пепчо, labrex, благодаря!  Hug
labrex, записвам си рецептата за галета.  Hug
Вземам си пържена филийка от тези на Пепчо и mimimibg (обожавам пържени филийки)  Heart Eyes
Записах и сладкиша с плънка от тиква, много добре изглежда.

bongo, MG18 ти е казала - вземи си силиконова четка, няма да сбъркаш (аз ползвам такава, след като веднъж ядохме баклава с косми от четка).  Peace

# 712
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 554
                        ПИРОГ СЪС СМОКИНИ
 Смокините от едно сладко
 Тесто:3,5 кафееени чашки брашно,1/2 ч.ч. масло омекнало,2 с.л. захар.2-3 с.л. бяло вино.Нещата без виното се омесват,като виното се добавя полека,колкото е нужно за да се омеси добре.Тестото престоява 30 минути в хладилник и после се разточва и покрива кръгла форма около 25см.Пече се около 20 минути на 180 градуса.
 Крем:2 жълтъка,3с.л. захар,1 кафеена чашка брашно,ванилия,1,5 ч.ч мляко.Смесват се и при непрекъснато бъркане се сгъстяват на котлона.С изстиналия крем се покрива блата,а после се нареждат и смокините.

# 713
# 714
  • Бургас
  • Мнения: 113
Добра Неделя на всички!

Бат Бонго, веднага те почерпвам - заповядай нещичко за душата и небцето!
Много френско и много разкошно!

Торта Париж-Брест

# 715
  • Мнения: 7 779
мерсаж са почерпката.   bouquet
следващата торта  да бъде Париж-София  Joy

# 716
  • Мнения: 7 426
Capt_Flint, поздравления за тортата !   bouquet Много ми допадна идеята !  Hug

# 717
  • Мнения: 7 779
ето го снощния Космат кекс  hahaha





колкото и да ги чистих все пак се виждат няколко косъмчета. да ви е сладко !!!  Joy

# 718
  • Мнения: 160
Бонго кекса изглежда много апетитен,а относно четката, направо я хвърляй.Преди години бях попаднала на такава,няма оправяне,смених я със силиконова и съм супер доволна.

# 719
  • Мнения: 3 289
Големи вкусотии сте приготвели отново момичета и момче.За всички   bouquet.От мен мариновано сирене и агнешко в глинен гювеч.

Общи условия

Активация на акаунт