Златна есен на вратата чука, мамите от искам бебе се събраха тука- тема 10

  • 20 120
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 23 165
...но някак ни е рано още за обувки май .В този ред на мисли не мога да си намеря хубави чорапи , ккоито хем да са  дебели и да му топлят на краката,хем да не се пързалят по паркета и плочките ... Whistling
като намериш да споделиш, и аз съм пред същата дилема  Thinking
търся или дебели чорапи, които трудно се събуват, или обувки тип пантофи или и аз не знам какво, само да седи на тия крака и да не отлита при размахване на същите.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Joy
Ренди,
от колко време не е акал? ЩЕ се оправи Hug
Непързалящи чорапи - търсете такива, които са със силиконови формички на стъпалата. ОТ другата седмица на Лидъл ще има - 2 чифта за 4 лева, аз бях взела на предишното зареждане и съм доволна, определено не се пързалят и са дебелички. И все пак само един чорап трудно ще държи топло, ако детето стъпва по пода. Пантофи си трябват. Ние купихме вчера от Джъмбо, много хубави за 6 лева, сега като му пипна краката са топли. С лепка са и могат да се стегнат плътно по крака, имаше и с цип, но Борислав с два ритника си смъкна пантофа както беше закопчан.

# 17
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Мецкоо аз мога винаги да го добавя.Просто чакам Арвенчето да се престраши да се запише при нас Mr. Green
Мдаа банана и аз знам,че запича особено ако е по-неузрял.
На моето чаве най-добре му действат крушите и сока от грозде.Сега поне и двете ги има в прясно състояние Peace
Обувки съм му вземала след като проходи.Сега взехме есенни от Дайхман-нацелихме едни наполовина намалени от естествена кожа,но бяха останали само неговия номер де.За зимни не го мисля още-далече ми е.Сега с тая ясла май почти не излизаме,а и дават затопляне и ако откара топло до декември и ги купя сега като нищо ще му омалеят дотогава.Ще го мисля като застудее трайно Whistling
Миналата зима вкъщи я изкарахме с дебели чорапи със силиконови точки.Взех ги от джъмбо.Но имаше и чорапогащник отдолу де.Дърпа 2-3 пъти чорапогащите и като разбра,че не може да ги събуе се отказа и от събуването на чорапите. hahaha
Бамба щом се е научил да ги изритва така вероятно каквото и да му сложиш все ще успява да го събуе.Поне такова ми е наблюдението над едно друго бебе,което все се мъчеха да му сложат чорапи и буйки и все изкарваше боси крачета отгоре над чувалчето в количката.Истината е в чорапогащите.Мъже или не понякога са необходимост Thinking

# 18
  • София
  • Мнения: 23 165
аз отдавна съм го заплашила с чорапогащник, да му се смеят всички  Mr. Green
ама седи и ми се хили, като го плаша, изобщо не разбира какво му говоря  Crazy

# 19
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Теди, от опита си с баткото препоръчвам апрески. Ей това наистина топли! Удобни са меки, с дебела подметка, не се пързалят, могат да се носят с по-дебел чорап и пак да е свободно на крачето и никога не са с ортопедични стелки. Моят хубостник много обича да гази в снега и пак трудно ги мокреше. Предполагам, че Ники няма да гази толкова. Има и много сладурски модели за момичета. За такъв тип говоря например
Скрит текст:

Бих купила кожена обувка за зимата само ако има пухкава подплата и стелка. Обувката не трябва да прилепва плътно до  крака, защото иначе дори с дебел чорап измръзва.

Последна редакция: пт, 04 окт 2013, 13:42 от ivap

# 20
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Тези апрески ми харесват, че са и евтини. Такива ли са им цените по принцип, че на Дайхман обувките съм останала с впечатление, че са доста скъпи.

# 21
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Месечинко, тези ги дадох за визуален пример. Не съм се оглеждала още за апрески за Ика и идея си нямам как са сега цените им.

# 22
  • Мнения: 2 358
Банана и нас ни запича
Важното е, че стигнахме до по-меката партида акита, но с много зор  Shocked Милото ми дете, но поне се изака  Flutter
Обувки офффф многоооо са скъпи бе. Мислех да взема от тези, ама пък 70 и няколко лева за ботушки много ми се виждат. Да знам, че ще ги носи цялата зима и ще ги ползва по предназначение да му ги купя, ама като знам, че ще ги носи има няма един месец и ми се плаче
Месечко  Joy Joy Joy Joy Joy Joy  Blush Blush Blush Blush
Чоропогащници ние си ползваме ваче, много ни е гот с тях

# 23
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
ние сме с такива



29 кинта, италиански /уж/, естествена кожа .. взехме такива, че при нас го има изискването задължително за твърда подметка и подсилка на петата Peace

# 24
  • Мнения: 1 172
Може ли някоя от вас да го изиграе ролята на речник и да ми обясни що е то апреска (сравнено с ботуш), за да придобия представа? Никога не съм носила, само съм чувала за такива. Гледам, че нагоре са с нещо... шушлеково?! Това не спарва ли крачето? newsm78

# 25
  • shumen
  • Мнения: 18 024
И аз да Ви кажа,че ще му търся зимни обувки,че се оказа,че сме само с едни маратонки и кецове и днеска крачетата му бяха студени.
Ренди,аз такива чорапи бях видяла на Пишмана на Лията и мисля да ходя да взема на моя дивак.
Бамба,аз чоропогащник му обувам,ама не го търпи много.
Ние сутринта излизахме и мисля следобяд пак за час,че вътре откача.

# 26
  • Мнения: 1 884
За обувките-ние сме с ортопедични/индивидуална поръчка/на К и К,бях мн предубедена,но естествена кожа и отвън и вътре,с две лепки,пък и младежа мн си ги хареса Peace

банана нас ни разхлабва-не го предложих,защото по принцип има обратна функция Rolling Eyes

Тедко Hug-апреските са вид ботуш,отвън са от непромукаема материя,тип шушлек,вътре много,ама много топли, мисля,че не се пързалят-опитах се да обясня поне по спомени от детските си години апреските,които носихме ние с брат ми-доколкото си спомням по време на комунизма"тази мода"дойде от братушките,може и да греша....

# 27
  • Мнения: 2 802
Да ни е честита новата тема  Hug и мерси на Поспаланчо   bouquet

Аз малко ви изтървах  Blush ама тези дни ще наваксам с четенето  Mr. Green

# 28
  • Варна
  • Мнения: 909
Абе какъв е този ужас , сумА ти часове я няма мамата , в последните месеци все по често правят профилактики , не е на добре тази работа  Thinking, аз тъкмо се урЕдих с нет пък да трябва да чЕкам  Crossing Arms

Ха добър ден, ще прощавате но ви отпочвам от предната тема , дочитам си я  Mr. Green

Дадохте ми много добра идея за светещата лампа, благодаря ви за което  Hug

Пончи, градусите пътуват душа , все пак разстоянието не е малко Mr. Green

Вава, стана ми мъчно за малката пуканка и за теб , стават и такива неща , вече ще си по внимателна , да минава бързо изгореното  Hug , аз също съм имала случаи с муцунка докато я мия на чешмата и тя посяга към крана с топлата вода и не дай си боже да го отвърти ooooh!

Кокосита , мммхъ , да но трябва да се види на живо , има добри и лоши страни , като навсякъде , ние междувременно се преместихме в Александрия и тук днес един вятър духаааа , 9 м/s , две перални изпрах и двете изсъхнаха  Joy.............Лиян е най доволна, щурее , въобще не се усеща че е на чуждо място, като излезем навън и се закача предимно с мъжете , едни усмивки им хвърля , леле, мале  Crazy, като седнем в заведение с музика започва да данси , не можем да я озаптим  Mr. Green

Стани, тук сме за неопределено време  Mr. Green, каквото сабя покаже и душа балканска  Crazy

Във Варна нямаме нужда от нощна лампа тъй като уличната такава е на нивото на спалнята и я огрява с топла оранжева светлина , тук оставям светнато в коридора и вратата е отворена и без това е топло  Crazy

При запек, при муцуни действа пюре от сливи , най ефикасно  Peace

Муцуни изкара миналата зима с чорапогащници , така и аз съм спокойна че няма да може да се събуе, щот редовно като седне и си събува чорапите  Crossing Arms

За ботуши ни е още рано  Whistling

Хау  Crazy

# 29
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
По-добре да правят често профилактики, щото така чистят стари теми и неактивни потребители и самия форум става по-лек и е по-малко вероятно да крашне изневиделица и да ни остави без забавления за поне месец Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт