Пациентки на ЦРЗ "Надежда"- д-р Стаменов, д-р Персенска, д-р Шефкетова- 15

  • 42 045
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Момичета пункцията лекуващият лекар ли я прави или има други които се занимават с това. Ако Персенска отсъства около 25 - 26 -ти и точно тогава трябва да ми направят пункция какво се случва?
И аз съм вече стия терзания от както разбрах,че нямало да я има.Няма да ни оставят НЕпунктирани  Mr. Green  Mr. Green Mr. Green ама си искам нея  Whistling

При мен последния път така се случи - Персенска ми е лекуващият лекар и тя си ме следеше. Единият от прегледите се падаше в неделя и Шефкетова ме прегледа. После и двете ги нямаше, и д-р Стаменов ми направи пункция и трансфер. Т.е. и тримата се изредиха в един цикъл. Не знам кой от тях ми беше на късмет, защото тестът ми беше +.

# 736
  • Мнения: 115
Момичета пункцията лекуващият лекар ли я прави или има други които се занимават с това. Ако Персенска отсъства около 25 - 26 -ти и точно тогава трябва да ми направят пункция какво се случва?
И аз съм вече стия терзания от както разбрах,че нямало да я има.Няма да ни оставят НЕпунктирани  Mr. Green  Mr. Green Mr. Green ама си искам нея  Whistling

При мен последния път така се случи - Персенска ми е лекуващият лекар и тя си ме следеше. Единият от прегледите се падаше в неделя и Шефкетова ме прегледа. После и двете ги нямаше, и д-р Стаменов ми направи пункция и трансфер. Т.е. и тримата се изредиха в един цикъл. Не знам кой от тях ми беше на късмет, защото тестът ми беше +.

Ха дано да е на късмет, но на мен както ще ми е за пръв път и без това ми е много притеснено и ако не е д-р Персенска съвсем ще се сдухам.

# 737
  • Мнения: 115
Zvezda със или без упойка ще правиш пункцията

# 738
  • София
  • Мнения: 2 130
Момичета пункцията лекуващият лекар ли я прави или има други които се занимават с това. Ако Персенска отсъства около 25 - 26 -ти и точно тогава трябва да ми направят пункция какво се случва?
И аз съм вече стия терзания от както разбрах,че нямало да я има.Няма да ни оставят НЕпунктирани  Mr. Green  Mr. Green Mr. Green ама си искам нея  Whistling

При мен последния път така се случи - Персенска ми е лекуващият лекар и тя си ме следеше. Единият от прегледите се падаше в неделя и Шефкетова ме прегледа. После и двете ги нямаше, и д-р Стаменов ми направи пункция и трансфер. Т.е. и тримата се изредиха в един цикъл. Не знам кой от тях ми беше на късмет, защото тестът ми беше +.

Ха дано да е на късмет, но на мен както ще ми е за пръв път и без това ми е много притеснено и ако не е д-р Персенска съвсем ще се сдухам.

дори и Персенска да е там пак не се знае дали тя ще ти прави пункцията. Пункцийте се правят от 2ма лекари по принцип и при който се паднеш , няма значение при кой лекар си. Няма от какво да се притесняваш и тримата лекари са добри.

# 739
  • Мнения: 3 404
Zvezda със или без упойка ще правиш пункцията
Какво ще се сдухаш,няма ли да си с упойка(да не си на ЕЦ),ще се събудиш на финала  Laughing.
Със стимулация съм,тъй че ще съм си с упойка,имам 2 преди това,ама пак си имам претисненията.
Може на края да разберем кой ние е обработил  Laughing

# 740
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Моята биопсия беше съвсем добре, но ми го назначиха това РВМС преди опита сега. Вземат ти кръв в деня на пункцията/размразяването и после след ден пак. От тази кръв извличат белите кръвни клетки и ги месят с ЧХГ, най-елементарно казано. Та това, което получат ти го връщат един вид като някаква среда. Цената му е 300 лв.
Относно лепило - имала съм слагано в преден опит точно лепило, но то не струваше нищо, не ми е вземана кръв и явно е нещо различно.

Хм, ясно. Не е едно и също явно.
Приготвила съм си торбата с въпросите за утре уж и ще видим. Дано не си глътна граматиката, като вляза вътре., Обикновено така става - забравям половината неща, които съм щяла да питам...  ooooh!

Не знам кой от тях ми беше на късмет, защото тестът ми беше +.

Няма и как да знаеш, защото и тримата са еднакво добри...  Wink

Няма да ни оставят НЕпунктирани...

 Joy Joy JoyОт отрицателния тест не се бях смяла така...
Благодаря ти, Звезди!   bouquet

# 741
  • Мнения: 3 404
3-мата лекари са ясни,но да не се окаже,че има 4 и 5 ти  Joy Joy Joy

# 742
  • Мнения: 452
Това и мен ме притесни вече ,че около тази дата / 26.10./би трябвало да ми бъде назначена стимулация .

# 743
  • Мнения: 115
Zvezda със или без упойка ще правиш пункцията
Какво ще се сдухаш,няма ли да си с упойка(да не си на ЕЦ),ще се събудиш на финала  Laughing.
Със стимулация съм,тъй че ще съм си с упойка,имам 2 преди това,ама пак си имам претисненията.
Може на края да разберем кой ние е обработил  Laughing

Да на ЕЦ съм, затова още се колебая за упойката, и може и да се подгоним с доктора в манипулационната   Laughing

# 744
  • Мнения: 3 404
От 3 до 7.10. персенска пак ще отсъства
Е,на ЕЦ много момичета ще те посъветват да избегнеш упойката.

# 745
  • Мнения: 2 140
Днес се обаждах, да си запиша час при д-р Стаменов и ми каза, че графикът му за 2014г. е абсолютно пълен. В шок съм! Вие как успяхте да си запазите час? Ако някой има час, но няма да може да отиде, моля да ми пише! Simple Smile

# 746
  • Мнения: 452
ZVEZDA * пожелавам ти успех на пункцията, при който и да се паднеш.Аз ще се постарая да не се настройвам и да се заредя с позитивизъм .Днес за първи път бях при Шефкетова.Направи ми промивка и беше изключително внимателна.Явно так ще бъде с прехвърляния от Персенска на Шефкетова и т.н.Но мисля ,че трябва да извличаме максималното от всяка нова среща.Поразпитах и нея относно моя проблем и получих доста задоволителен отговор.Доволна съм!

# 747
  • Мнения: 115
3-мата лекари са ясни,но да не се окаже,че има 4 и 5 ти  Joy Joy Joy

Стига, стига, като се знам каква съм късметлийка така ще ми се падне    Shocked

# 748
  • Мнения: 3 404
Днес се обаждах, да си запиша час при д-р Стаменов и ми каза, че графикът му за 2014г. е абсолютно пълен. В шок съм! Вие как успяхте да си запазите час? Ако някой има час, но няма да може да отиде, моля да ми пише! Simple Smile
Преди 4-5 дни бях там и пред мен една жена искаше час за първичен преглед и й казаха за края на 2014,тя се съгласи.
Моят съвет е запиши си час за когото има  Naughty и в по- близко време.

# 749
  • Варна
  • Мнения: 7 147
От 3 до 7.10. персенска пак ще отсъства
Звезд, м'чи то днеска 17.10. Значи се е върнал вече...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт