Стани богат с водещ Михаил Билалов - тема 6

  • 27 608
  • 734
  •   1
Отговори
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 784


„Стани богат“ е една от най-гледаните  продукции в българския ефир. Предаването е по лиценз на Sony Pictures Television и е първото по рода си, реализирано в България. През 2021 г. "Стани богат" навършва 20 години у нас.
Завръща  се с  промяна на правилата - всеки участник сам ще определя втората сигурна сума.

 Излъчване:
Понеделник – петък, 18:00 – 19:00 ч.
ТВ канал -  БТВ
Водещ - Михаил Билалов

Правила:
15 въпроса – от 100 лв до 100 000 лв
Първа сигурна сума – 500 лв на 5 въпрос.
Втора сигурна сума – по избор на участника между 6-ти въпрос и 14-ти въпрос: 1000 лв. – 50 000 лв.
Три жокера - „50/50“, „Помощ от публиката“ и „Обади се на приятел“

Любопитен факт е, че самият водещ – Михаил Билалов, е участвал в играта, но не като претендент за голямата награда и не у нас. По времето, когато преди 20 години шоуто стартира в България, Билалов е бил във Франция и там е избран от свой приятел за жокер. Не е изненада, че актьорът е дал верен отговор.

Феновете на "Стани богат" вече могат премерят сили с компютъра и да играят онлайн. Виртуалната версия на най-великата игра е достъпна на сайта на bTV за всички, които искат да почувстват тръпката от стола на богатството
https://www.btv.bg/shows/stani-bogat/igra/

"Стани богат" е шоу за информация и забавление.
Приятно гледане и коментиране!

Стари теми:

# 1
  • Мнения: 5 563
Благодаря за темата!
Опитвам се да гледам редовно, но рядко пиша..

# 2
  • Мнения: 5 694
Гледам предаването, но не ми доставя удоволствие, защото повечето участници не разсъждават. Бързо искат жокери, бързо се отказват и няма разсъждения.
Много често водещия ги подканя да мислят, да изключат отговори, който са невъзможени, но уви...

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Гледам предаването, но не ми доставя удоволствие, защото повечето участници не разсъждават. Бързо искат жокери, бързо се отказват и няма разсъждения.
Много често водещия ги подканя да мислят, да изключат отговори, който са невъзможени, но уви...
Можеш да разсъждаваш, ако нещо си чувал, чел, някак те навежда на мисъл, но когато е тотално въпрос да налучкаш, по-добре да не разсъждаваш - това като за въпроса с подаръците от Динамо (Москва) - можеше да е всеки един отговор.

# 4
  • Мнения: 2 270
Даа, има въпроси, които ако не ги знаеш по принцип (основно някои тип новинарски) и да се скъсаш от разсъждения верният отговор би бил налучкан случайно. За мен такива бяха за българската снаха, за  футболистите с цветята и др. подобни.

# 5
  • София
  • Мнения: 22 947
Благодаря за темата! Още съм в майчинство и успявам да гледам почти винаги.
И според мен някои ог въпросите ( и то не за големи суми) са твърде специфични.

# 6
  • София
  • Мнения: 27 175
Благодаря за новата тема.

Аз не съм фен на досадните разсъждения, но всъщност няма чак такова знаение, каквото-такова. Гледам.
Дано има нещо интересно днес, че стана дълга поредица от еднообразни и скучни предавания с идентични участници.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Благодаря за новата тема.

Аз не съм фен на досадните разсъждения, но всъщност няма чак такова знаение, каквото-такова. Гледам.
Дано има нещо интересно днес, че стана дълга поредица от еднообразни и скучни предавания с идентични участници.
Особено тъпи са ми разсъжденията по първите идиотски въпроси. Загуба на телевизионно време са, ама щом играчът си мисли, че така е забавен и изглежда мислещ, трябва да го изтърпим. 🙃

# 8
  • Мнения: X
На мен са ми интересни разсъжденията след първата петица въпроси. Иначе е едно щракане на жокери, цъкане набързо на отговри до 2000 лв. и следващия и така си гледаме масово въпросите до 500 лв. и някой друг отгоре. Ами скучнее малко, да.

# 9
  • Мнения: 1 551
Благодаря за новата тема.

Аз не съм фен на досадните разсъждения, но всъщност няма чак такова знаение, каквото-такова. Гледам.
Дано има нещо интересно днес, че стана дълга поредица от еднообразни и скучни предавания с идентични участници.
Особено тъпи са ми разсъжденията по първите идиотски въпроси. Загуба на телевизионно време са, ама щом играчът си мисли, че така е забавен и изглежда мислещ, трябва да го изтърпим. 🙃
Тези въпроси са направени за самите участници - за да се отпуснат и да няма стрес и напрежение от началото на играта.

# 10
  • софия
  • Мнения: 842
Тази седмица май нямаше такъв участник, който да се отличи. Масово до 2-3 хиляди стигаха.

# 11
  • Мнения: 4 075
Благодаря за темата!
И аз искам същото - някой въпрос за 10, 20 хиляди са видим...на повече не се надявам Joy

# 12
  • Мнения: 811
Вчерашните участници сякаш отказаха да разсъждават логически, а половината въпроси можеш да разгадаеш или отсееш  по пътя на логиката.
За самбото въпросът искаше поне малко разсъждение над абревиатурата, още повече че беше написана с главни букви и още повече подсказваше на къде трябва да се размишлява.
Въпросът за футболистите...Ами не съм съгласна че само ако го знаеш този факт, ще можеш да отговориш. Чисто логически можеха да се елиминират "портрета на Сталин" и "знамената". Признавам си, че предположих матрьошки, но 50/50 щеше да помогне в крайното решение.
И дано има повече участници, склонни да рискуват, а не такива които стискат тези "колосални" суми от 2-3000 лева сякаш това ще реши кардинално проблемите им!

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Цитат
Тези въпроси са направени за самите участници - за да се отпуснат и да няма стрес и напрежение от началото на играта.
Това е ясно, обаче да се правиш, че разсъждаваш по тъп въпрос и да аргументираш отговора си на такива въпроси, на които и първокласник ще отговори е излишно, според мен.

Евала на жената! Поназнайва доста! Много добре играе до тук. Дано върви така хладнокръвно и трезвомислещо.

Последна редакция: пт, 11 фев 2022, 18:12 от Наирянка

# 14
  • Мнения: 7 856
Никой от играчите не се сеща как да си зададе въпроса на приятел пред компютъра...
Въпрос за песента - на кого е песента Broun sugar. За секунда при търсене на Broun sugar song.  На Първо място излиза Ролинг стоунс.
Същото и с въпроса, на който жената изгоря - търси се "Маслини от важна степен" и веднага излиза отговора. И в двата случая от подсказката за съдържанието, изобщо няма смисъл да се отваря никакъв сайт.

Общи условия

Активация на акаунт