Еркан Петеккайа - филми,изяви,колеги # 87

  • 31 481
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1
Охх,горката Мериемдже ,стана ми жал за това докъде е стигнала - да се съгласи Халил да управлява имуществото ѝ... Май понякога човек става сам враг на себе си...
А Гюлизар да имаше как да отвори едно шампанско от радост  .... а след като Джерен се намеси - от мъка...
И Юсуф сложи точката....... Joy Joy Joy

Време беше вече някой да я сложи на място Гюлизар... Справедливостта възтържествува,донесена  от този,от който най-малко очаквах...  hahaha hahaha hahaha

# 706
  • Мнения: 4 725
Охх,горката Мериемдже ,стана ми жал за това докъде е стигнала - да се съгласи Халил да управлява имуществото ѝ... Май понякога човек става сам враг на себе си...
А Гюлизар да имаше как да отвори едно шампанско от радост  .... а след като Джерен се намеси - от мъка...
И Юсуф сложи точката....... Joy Joy Joy

Време беше вече някой да я сложи на място Гюлизар... Справедливостта възтържествува,донесена  от този,от който най-малко очаквах...  hahaha hahaha hahaha
Ооо, децата са барометър, усещат всеки човек......

# 707
  • Мнения: 1
А Халил голяма клюкарка се оказа - седи и подслушва зад вратите... hahaha hahaha hahaha
Добре че Джерен не позволи той да управлява имуществото на Мери....

Охх,горката Мериемдже ,стана ми жал за това докъде е стигнала - да се съгласи Халил да управлява имуществото ѝ... Май понякога човек става сам враг на себе си...
А Гюлизар да имаше как да отвори едно шампанско от радост  .... а след като Джерен се намеси - от мъка...
И Юсуф сложи точката....... Joy Joy Joy

Арфи,може би затова ми харесва

Време беше вече някой да я сложи на място Гюлизар... Справедливостта възтържествува,донесена  от този,от който най-малко очаквах...  hahaha hahaha hahaha
Ооо, децата са барометър, усещат всеки човек......


Арфи,може би затова харесвам толкова героят Феяз,защото ми напомня на някое дете - неопетнено от  предразсъдъци, неподвластно на интриги и на измамни интереси...
Радвам се ,че във филма има един такъв герой ... внася ми някакъв позитивизъм

# 708
  • Мнения: 4 725
Да, няма притворство, задни мисли, каквото му е на ума, това му е и на устата..... Но за дневника се усети, скри го, а утре и в другиден ще видим, че знае как да решава и много по- сложни казуси.....

# 709
  • Мнения: 10 823
 wavey wavey wavey  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Приветттттттт.....
Благодаря за поздравите и пожеланията  Hug...за моя скорпи Rolling Eyes Joy...да ви се връщат... bowuu Peace
Гледах много малко от серийката  ooooh!,но продължих на руски... bowuu
Умрях от кеффффф Party...браво на Джерен... Гюлата са н...а...а и малкия хубаво я хапна... hahaha hahaha hahaha

# 710
  • Мнения: 1
Да, няма притворство, задни мисли, каквото му е на ума, това му е и на устата..... Но за дневника се усети, скри го, а утре и в другиден ще видим, че знае как да решава и много по- сложни казуси.....


Арфи,от самото начало имам чувството,че ще се окаже някакъв ключов образ... само сега ми е любопитно колко точно ключов...
Харесва ми още,че той е някакъв вид подкрепа и на Мериемдже... Както и в живота понякога човек може да срещне опора в някой още по -изстрадал човек.. странно как се получава така  newsm78

Свет  Hug и аз многоо се зарадвах на днешната серия smile3508  newsm68 newsm44

# 711
  • Мнения: 10 823
Момичета как свърши сирията newsm78

# 712
  • Мнения: 1
Джерен и Юмер се прибират с колата / нямаха такова намерение,но Джерен не искаше да е далеч от градината с лалетата/... В същото време обаче там са хората на Халил,които търсят тетрадката на Феяз....
/ Доколото разбрах нищо не намериха,хвърлиха тетрадката на земята - видя ми се че нещо изпадна от нея....но  не твърдя със сигурност,защото тук изтървах няколко кадъра/...

# 713
  • Мнения: 10 823
Джерен и Юмер се прибират с колата / нямаха такова намерение,но Джерен не искаше да е далеч от градината с лалетата/... В същото време обаче там са хората на Халил,които търсят тетрадката на Феяз....
/ Доколото разбрах нищо не намериха,хвърлиха тетрадката на земята - видя ми се че нещо изпадна от нея....но  не твърдя със сигурност,защото тук изтървах няколко кадъра/...


мерси ,Еди Hug...значи това е края на 61 руска... bowuu

# 714
  • Мнения: 1
Лека вечер от мен,момичета...  newsm46 newsm46 smile3524 Доволна съм много от днешната серия...

Росии  Hug  bouquet ,оправяй се бързо,че има много неща за обсъждане... чакаме те ....

# 715
  • Мнения: 15
 wavey милички   love001

Минавам набързо  Laughing и аз да си кажа, че тази серия също много ми хареса - пак си имахме много любов, много романтика  Heart Eyes Еее, винаги може и повече  Mr. Green, но при тая суша дето я изгледахме, и на това сме доволни   smile3503  Joy Joy Joy  
Готини номерца и извъртяха на Гюлка  Laughing И то и дойде от там, дето най-малко очакваше  hahaha hahaha hahaha Малкият беше върхът - само как я заръба за ръката  hahaha hahaha hahaha

А тетрадката на Феаз не я откриха - той я е скрил на много тайно място, което никой не може да предположи, но няма да ви казвам Naughty- утре ще видите  smile3503, но в нея няма и нищо, което "умниците", като Халил могат да разберат - той всичко е писал в комикси  Joy

Гледам, че вчера сте писали за Феаз и портрета на дядото - според мен той не може да го разпознае, защото дядото не е бил там  newsm78 Той просто го оприличава на някой, и според мен това е на Халил, защото Халил най-много прилича /визуално/ на дядо си  newsm78  Пък и сигурно не може да си спомни точно лицето /то беше тъмно/  newsm78

Лека нощ момичета  smile3524  
Утре пак на линия  Naughty, да не пропуснем романтичната седмицата  hahaha hahaha hahaha, че после пак - мъки, мъкииии   Weary    

 

Последна редакция: ср, 30 окт 2013, 23:40 от rossii_kh

# 716
  • Мнения: 4 725
Привет, мили дружки! Grinning Grinning Grinning  Добро утро и хубав четвъртък на всички ви желая!  Hug Hug Hug

Заповядайте ранно кафе:



Милички, гледам понаписали сте снощи, а аз изчезнах, защото, за пръв път ми се случва, заспах на дивана с лаптоп на коленете...... Joy Joy Joy И сега изчезвам, та чак до довечера, когато, надявам се, ще се засечем за повече време..... Приятен ден! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 717
  • София
  • Мнения: 1 433
привет момиченца кокиченца Hug
Арфи Hug Hug
страхотен преразказ в снички, почти съм наясно със серията, ама отивам да я търся , че да им се нарадвам и в действие Joy Joy Joy
дано са я качили в Бокса, че руснаците превеждат по-хубаво, ама много рязали и те #Crazy #Crazy #Crazy
Скрит текст:
преглеждах серията дето Юмер разбра за бебето, и хоп, няма го там дето пътуваше към Джеренка в колата и се хилеше като месечина

# 718
  • Мнения: 4 725
Привет,  Grinning Grinning Grinning  мили дружлета,  Hug Hug Hug най-после се прибрах в любимата тема, че и със снимките скласах..... Очаква ни хубава серия отново, само накрая, ако правилно съм улучила отрязването, Йомерката ще ни притесни, но кавгата ще е утре най-вероятно......
































































Последна редакция: чт, 31 окт 2013, 22:02 от arpha

# 719
  • Мнения: 4 725
Гале Heart Eyes Hug Grinning, привет, сега го открих:

Памуковата принцеса еп.107



Започва, приятно гледане! Grinning Grinning Grinning

Последна редакция: чт, 31 окт 2013, 22:06 от arpha

Общи условия

Активация на акаунт