Еркан Петеккайа - филми,изяви,колеги # 87

  • 31 466
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 286

   Момичета  Hug

  Аз снощи не можах да гледам , но сте написали, че е 61еп. пpи pускините, за което благодаpя!
 
 Тази вечеp май ще има чеpвени чеpшафи  Laughing




# 721
  • Мнения: 4 725
Дани Heart Eyes Hug Grinning, Гале Heart Eyes Hug Grinning, бях объркала адреса, сега се отваря:

Памуковата принцеса еп.107



С голямо съжаление ви оставям, извинете ме милички..... Praynig Praynig Praynig

# 722
  • Мнения: 286

  Аpфи  Hug благодаpя ти , мила! Винаги си много отзивчива !

Днес Юмеpката го pаздава като Наполеон  Joy хем говоpи с Джеpенката, хем по телефона - супеp мен е той!
 Очаквах нещо хубаво от чеpвените чеpшавчета , а то се заpажда пpоблемче...



# 723
  • София
  • Мнения: 1 433
Арфи, благодарско Hug Hug
червените чаршафи Winkнещо много скромно го раздават Mr. GreenДани, и аз като тебе с големи очаквания, пък останах измамено камилче Rolling Eyes
след снощните Joy Joy Joy
Юмер се обърна гърбом, нещо не е на кеф много Mr. Greenщо ли ми се вижда по-тясна спалнята им, да не са сменили интериора, преди се разполагаха в двата края на леглото, пък сега Thinking
Арфи, като гледам, май утре ще има пак гръмотевици, ще се хванат за гушите Боса и подчинената Rolling Eyes
пфууу, че бързо сварши романтиката
що ли им трябваше да работят заедно newsm78 newsm78
само се дърлят Shocked

# 724
  • Мнения: 286

 Аз не знам на нашите хоpа какви чеpшафи им тpябват, за да е всичко ОК  Joy Joy Joy Joy Joy само да кажат - ще им ги подсигуpим!

 Халил започва да издава багажа - напpежението май му идва в повече - а,дано!

Юсуф pъката на Гюлчето ли е захапал на снимката - а, дано!
 

# 725
# 726
  • Мнения: 10 817

 

 Халил започва да издава багажа - напpежението май му идва в повече - а,дано!

Юсуф pъката на Гюлчето ли е захапал на снимката - а, дано!
 


wavey Hug Дании...само теб виждам...
ООООо...това е началото ....а пък Юсуф наистина захапа Гюлята...ами тя и това заслужаваше...гъска....да не кажа кучка.....аз вече на два пъти зяпам до края ,ама на верев...и много се кефя на една сцена...ще  сложа в спойлер
Скрит текст:
накрая ,може би в последната или в предпоследната серия Джейхан напълно разби Гюлата...не разбрах точно какво и каза пред всички ,защото точно този момент нямаше превод на руски ,но най вероятно разкри ,че се е омъжила по сметка за Халил ,баща и ,а е влюбена в Йомер....всички зяпнаха....голям цирк....чакам с нетърпение да видя превода на бг bowuu
[/i][/b][/color]

# 727
  • Мнения: 286

       Добpо утpо, момичета  Hug

 Свети  Hug  и аз съм  изгледала сеpиала на веpев, но тази сцена я видях!

 Eдинствената pазумна постъпка на Джейхан  Joy Joy Joy




# 728
  • Мнения: 4 725
Привет, мили дружки! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Честит ни Ден на будителите!

# 729
  • Мнения: 4 725
Grinning Grinning Grinning  Hug Hug Hug Заповядайте:

Последна редакция: пт, 01 ное 2013, 10:27 от arpha

# 730
  • Мнения: 4 725
Памуковата принцеса еп.108

# 731
  • Мнения: 4 725
Изгледах снощната серия, вече будна smile3503 smile3521 и ми се набиха две неща - Йомерката между чука и наковалнята, горкият, чуди се на кого да угоди Thinking и инстинктът за самосъхранение на Мериемджето.

Мисля, че Йомер ще намери изход за проекта, Джерен много му вярва, на новия Йомер вече, но за осиновяването не е узрял, милият, това е много голям залък за Асланбашови..... Обаче в доста от комшийските филми се третира темата за отглеждането на чуждо дете като свое. В последната серия онова момченце, с което Мустафа разговаряше, когато спретнаха на Мериемджето номера с фалшивото видео, казваше на Йомер татко, така че, Джерленка явно ще успее и в това си усилие......

При Мериемджето, много объркаващо поведение, лекарите вероятно имат обяснение.... От една страна тя смята, че е намерила начин да се защити от Азиз и по тази причина се съгласи да отиде в лечебно заведение. До тук поведението и' е на напълно разумен човек, който търси изход от ситуация, която никой друг не разбира и в която, никой няма и желание да вникне - Джерен се спаси с бягство във вилата, останалите Асланбаш подходиха по най-лесния начин, обявиха я за луда и сега и' търсят болнично заведение, Йомер остави инициативата в ръцете на сем. Кобрети,  а Алиш, досегашният глас на разума, си остана безгласна буква...... Изненадва ме, тази твърда вяра на Мериемджето, че трябва сама да се спаси от Азиз, идея, която и сценаристите поддържат до последната серия..... Може би смятат, че това ще е пречистващото спасение от миналото и', защото е просто смешно, че могъщата фамилия Асланбаш, владееща цял град и област не може да се справи с Азиз. ....... От друга страна, отношението към детето и', желанието за самонаказване, бързата смяна на решенията, са си истински признаци за проблеми от психологическо естество.....

# 732
  • Мнения: 4 725
Светлич Heart Eyes Hug Grinning, мерси за снимките на нашата любимка, много ми липсва и след Принцесата ще си отпочна отново Любов назаем.....

Арфи, благодарско Hug Hug
червените чаршафи Winkнещо много скромно го раздават Mr. GreenДани, и аз като тебе с големи очаквания, пък останах измамено камилче Rolling Eyes
след снощните Joy Joy Joy
Юмер се обърна гърбом, нещо не е на кеф много Mr. Greenщо ли ми се вижда по-тясна спалнята им, да не са сменили интериора, преди се разполагаха в двата края на леглото, пък сега Thinking
Арфи, като гледам, май утре ще има пак гръмотевици, ще се хванат за гушите Боса и подчинената Rolling Eyes
пфууу, че бързо сварши романтиката
що ли им трябваше да работят заедно newsm78 newsm78
само се дърлят Shocked


 Аpфи  Hug благодаpя ти , мила! Винаги си много отзивчива !

Днес Юмеpката го pаздава като Наполеон  Joy хем говоpи с Джеpенката, хем по телефона - супеp мен е той!
 Очаквах нещо хубаво от чеpвените чеpшавчета , а то се заpажда пpоблемче...

Момиченца Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Grinning Grinning, споко, ще се разминат бурите, ще има обяснения и уеднаквяване на позициите, ше има поглаждане по коремчето на Джерен  smile3503 , довечера по някое време ще сложа снимки за доказателство..... Joy Joy Joy Сега обаче изчезвам, че ме зоват прозорци за миене Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Приятен и успешен ден ви желая! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes





Последна редакция: пт, 01 ное 2013, 12:28 от arpha

# 733
  • София
  • Мнения: 1 433
Арфи Hug Hug Hug
дано си умила прозорците Laughing
аз все се извинявам с децата Joy Joy Joy Joy Joy
добре че си постнала снимчиците, та да ме успокоиш, че само сънувам вече розови, червени и на китки чаршафи Joy Joy Joy Joy
да си бяха останали в къщето, мир, любов, хармония и лалета-после 9м по-късно и Край
аман от проблеми
 Mr. Green Mr. Green
за Мери и Азиз, отдавна се дразня на сценария
като ставаше въпрос за Селим-Юмер спря целия град, за да му попречи да отвори ресторанта-то водопроводчици, майстори, доставчици и т.н
пък Азиз ги върти на пръста си като че ли е глава на коза Ностра
да не говорим че уж и Сулхи, другия баш Мафиот също му е враг, ама ной видите ли по-могъщ и опасен и от двете фамилии, владеещи обастта #Crazy #Crazy
много неправдоподобно

# 734
  • Мнения: 4 725
Привет, Гале Hug Heart Eyes Grinning,
Скрит текст:
успях, смогнах и с прозорците, и с почистването, остава само прах да мина ..... Добрв, че беше моят Юмер да помага, че нали се понатъртих и разтегнах след инцидента ми в банята през лятото, още не мога да се хвърлям на 100%..... Joy Joy Joy

Подкрепям те, права си за всичко, слабост на сценария са образите и на Азиз, и на Сули амджа, точно си се сетила за мафията..... Но пък и дв да знаем, може наистина да е такава действителността в тази част на комшулъка......

А за реакциите на Йомерката към Селим, за ревността му, вече започна да ми домъчнява, такъв хрисим и сговорчив ми е много необичаен...... Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт